0

Ej mam pztanko,ktođ się orientuje gdzie można obejrzeć całe mecze z zeszłego sezonu naszej drużyny-najlepiej po polsku jakby ktoś miał :).

2

Neymar naprawdę życzę ci wszystkiego najlepszego w dalszej karierze bo jesteś świetnym zawodnikiem.Obyś był w przyszłości nowym messim lub Ronim czego ci życzę.Nie przejmuj się wszelką krytyką bo to zazdrośnicy którzy sami by chcieli mieć tyle co ty.Jak wogóle się można czepiać życia prywatnego piłkarza,co do cholery pudelek czy co???Neymar to gracz bajecznej technice,ale świat próbuje to zniszczyć.Normalne,bydło zawsze było i będzie.

0

To nie jest łatwość dochodzenia do sytuacji tylko jego koledzy są na tyle dobrzy,że potrafią wypracować mu dogodną sytuację i ze względu na jego burzliwy charakter zawsze mu podadzą bo wiedzą,że morale w szatni będą dobre a nie jakieś fochy i obrazy.

1

Dziękuję,lubię szczere rozmowy bez upiększania walorów piłkarza oczywiście.

0

NIe bo dla mnie to co robi Ronaldo nie jest ani widowiskowe ani za bardzo przydatne drużynie.Ja nie jestem fałszywy,wrzyscy kochają messiego za to jak gra a nie za to ile bramek strzela.Urok piłki polega na oglądaniu jej ciesząc oko.

0

Hahaha,dobre.Nie brońcie Ronaldo,bo szczera prawda od kibiców Barcy boli.To nie jest zgryzota ani chamstwo tylko szczera opinia-nie bądzcie fałszywi.

0

Znajdz mi takich trzech irytujących dryblingiem i brakiem pomysłowości w akcjach pomocników.

6

Nawet w tym meczu widać że Ronaldo jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem na świecie ever.Ani nie ma dryblingu,strzału też za bardzo nie ma a szybkość zgubił kilka lat temu.Co świat w nim widzi to ja nie wiem kompletnie.

0

Nudny ten mecz jak cholera.

0

W sumie to masz rację,ale tu chodzi ogólnie o kolejną niesprawiedliwość.

0

Normalka,aż czasami trudno mi uwierzyć że pomimo tylu trudności nasza Barca podniosła się i zdobyła wymarzony tryplet :).

0

Mogę ci zagwarantować że od przyszłego sezonu postaram się zrobić skrót danego spotkania :).Ale polecam ci obejrzenie moich terazniejszych filmów,może przypadną ci do gustu.

0

https://www.youtube.com/channel/UCx0w8SkgRTuCu7kXDaTBm4g Chciałbym polecić mój kanał,jak ktoś ma zamiar na bieżąco śledzić moje filmy to zapraszam do zostania moim widzem.Pozdrawiam,a niedługo nowe filmy.

3

A to bardzo ciekawa informacja.

1

Ogólnie to cieszę się że przegraliśmy ten mecz z man.untd.Może to dobry znak,że dzieci nie będą już tu zaśmiecały tej strony.W każdym razie już na serio:Lucho udowadnia że jest na prawdę dobrym trenerem bo bardzo podobał mi się presing i ogólne rozłożenie całej drużyny,po drugie iniesta nam wraca-zaczynam widzieć tą jego charakterystyczną maesterię już w samym poruszaniu się,po trzecie rafinha rośnie nam na naprawdę dobrego pomocnika,po czwarte nie wiem czy zauważyliście ale bez naszego tercetu stwarzanie szans przychodzi nam naprawdę łatwo za co gratuluję właśnie Enrique bo to on tak rozstawił drużynę,błędy w defensywie zdarzają się aczkolwiek wiadomo że bartra czy vermalen nie dorównują umiejętnościami naszemu szefunciowi bądz Pique.Ogólnie wygląda to bardzo dobrze jak na moje oko.Jeśli ktoś zgadza się z moją wnikliwszą analizą to prosiłbym o oznakowanie tego komentarza poprzez danie łapki.Spokojnie nie żebrze o nie,gdyż jestem poważnym użytkownikiem tej strony :).Pozdrawiam.

0

Już niedługo,Buhahahaha!!!

0

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu,nawet bez messiego,neymara i xaviego potrafimy grać zajebistą piłkę na małej przestrzeni.To świadczy o wielkości tego klubu,nie patrząc na wynik to mecz mi się podobał :).

2

Zamiast narzekać może byście zauważyli,że nasza pomoc wygląda zajebiście.Iniesta takiej pierwszej połowy jak dzisiaj to chyba nie grał przez cały sezon,rafinha również na duży plus.Suarez zajebiście strzela aż szkoda że nie ma bramki.Vermalen również uważam że na plus :).Jeśli komuś coś nie pasi to niech se przypomni mecze presezonu rok temu,wtedy to dopiero narzekaliście.Naprawdę błagam was sezonowcy iddzcie se do realku oni ładnie grają-dżwi otwarte.BYE BYE.No to tyle ode mnie.

0

Jestem uratowany,a już prawie zgubiłem się i nie znalazłem linku do meczu,który ląduje przed moimi oczyma gdy wpisuje Barca-Man untd link do meczu.Thank you god!!!

0

"Naprzód Barco do zwycięstwa,ale to jak dużego zwycięstwa"-Mes Que Un Club!!!

0

No nie przesadzaj,nie chcę ukazać tu mojej inteligencji lecz od niechcenia wypisuje tu ciąg słów na które oczekuje odpowiedzi :).Przepraszam jeśli daje takimi komentarzami takim ludziom jak ty do myślenia że istnieją mniej inteligentni ludzie od ciebie lecz twierdze iż moja wypowiedz posługiwała i wyłącznie szybkiej odpowiedzi od jednego z użytkowników przebywających na tej stronie ;).Z góry przepraszam za kłopot.

0

Komentarz usunięty

0

Jeszcze raz sie zapytam czy to international cup to jakis puchar po kilku meczach czy tylko mecz towarzyski,orientuje się ktoś??Z góry dziękuję za odpowiedz :).

0

Mam pytanie odnośnie tego czym jest to international champions cup?To jest tylko mecz towarzyski czy może jakiś puchar?

0

Na meczykach a Superpuchary chyba na tvp 1 :).

0

Oh,kocham cie Barco!!!Teraz zanim Turan nie zacznie grać musimy wykorzystać potencjał rafinhi.To nasi wychowankowie w tej pierwszej połowie sezonu będą musieli pokazać swoje umiejętności,wierze w nich :).No i faktycznie,już w sierpniu mamy szansę na tryplet.Naprzód Barcoooo,a ty messi nie przejmuj się,tylko ciesz się grą w Barcie :).

0

Mam pytanie odnośnie t ego czy turan zagra w superpucharze europy?

0

Nie no coś w tym jest,w Barcelonie Messi naprawdę więcej się pokazywał i biegał a tu mniej.Zastanawia mnie to,bo Messi tak podkreślał,że oddał by wszystko zdobyte z Barcą za ten wygrany finał dla tych ludzi a tu taki klops.Ciężko mi to zrozumieć,może Leo ma jakieś problemy z kondycją tak jak 2 lata temu ktoś wysnuwał takie teorie.Jeśli tak jest to messi musi mieć drużynę która potrafi wyprowadzić piłkę i przedostać ją do Leo.Argentyna tego nie potrafi,a więc skąd mają być sytuacje.

1

Turan,chodz potrzebujemy cię.Jesteś zajebistem walczakiem,kocham piłkarzy takiego typu.Vamos Barcelona i czekamy na oficjala!!!!

0

Dzięki wielkie :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?