FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piękny strzał Cr-a.Widać że ten gościu walczy o złotą piłkę :).
0
Dokładnie,ale mówię Messi mósi też mieć z kim grać,tam niestety wygląda to poniżej oczekiwań.Jak messi w spotkaniu z chile miał coś zrobić jak argentyna wogóle z własnej połowy nie mogła wyjść,to co messi sam miał 6 zawodników minąć.W Barcelonie messi ciągle ma okazje grać piłką bo Barca utrzymuje się przy niej a do kontry idzie kilku piłkarzy.Otóż to ta zajebista różnica.
1
Ale nie o to chodzi,każdy ma inną specyfikę a neymar tym że czasami się przewróci to też daje nam korzyść w postaci wolnego.Neymar to jest typowy szybcior a że jest szczupły do przepychanki się nie nadaje kompletnie.
0
Sory to był taki mini żart.Ale musisz przyznać że coś w tym jest,że ta drużyna która ma Messiego to już 50% sukcesu.On jest nieporównywalny,takie czucie w nogach jakie on ma to po prostu nie opiszesz.Messi te wszystkie akcji nie robi z jakimś problemem,on to czuje(to jest piękne),jak on tak na lewo i prawo kręci przeciwnikami 3 czy 4 to już naprawdę dar niebywały.Mamy po prostu złoto w zespole.
0
No chłopaki,ogólnie to mamy już te sześć trofeów.Messi zdecydował się wrócić wcześniej z urlopu.Oh,ten sezon to będzie miazga.Nie oszukujmy się,jeśli messi,neymar i suarez nie złapią kontuzji zanim przyjdzie Arda to ten sezon będzie historią o jakiej świat niezapomni.Vamos Barca,Vamos Leo!!!
0
Powiem tak,futbol jest tak nieprzewidywalny że aż postawię 2-0 dla Lecha.Niech polska drużyna w końcu coś kurna osiągnie.Po tego wpierdzielu z sevillą to ja nigdy nie zapomnę bodajże śląska.To była miazga.
1
No w końcu coś mądrego powiedział.Brawo Mou.
10
Sandro mi się z gry bardzo podoba.
0
To było oczywiste ze tak bedzie.
0
SANDROOOOOOOOOOO!!!!
0
To teraz jazda z nimi.
0
Barco rozwal te słodkie króliczki Jose!!!XDSory ale Hazard porusza się jak króliczek,sory ale według mnie on porusza się jak paninka-bez obrazy.
1
Ja bym chciał żeby grał Adama :(.
1
Sandro nie jest taki zły.
1
Iniestaaaa,strzel Barcie gooooooolaaaa!!!Visca El Barca.
0
No ale co poradzisz?Ja to się czasami dziwię jak takie coś jak Żyro,douglas czy munir gra w piłkę.WHY???
2
No niestety na naszych wychowanków nie mamy co liczyć.Chwalmy pana,że mamy kogoś takiego jak ardę bo inaczej to bym się chyba załamał.
0
Zgadzam się w 100 %
0
Święta racja,świetne stroje.
0
Jedziemy z nimi.Wytrwałość dla Barcy to obowiązek każdego prawdziwego kibica i wspieranie jej.Pamiętajcie!!!Cules,jedziemy z nimi!!!
0
No właśnie,już se myślałem o co mu chodzi?
0
0
0
Ale wiesz dla napadziora to jak muzyka dla ucha.Suarez to jest jest pies który chce piłki.Kocham jego styl gry naprawdę.
2
Też jestem takiego zdania.Te domowe zlewają mi się w taki fajny czarny kolor.To mi się kojarzy z wielórożnością i giędkością zagrań naszych piłkarzy.No po prostu fajnie mi się to obrazuje.
0
Ale z Chelsea to nie byle jaki gol,bo mało z graczy Barcy im strzeliło.
0
Niech Suaresito coś ustrzeli,po takiej przerwie przyda mu się jakiś gol.
1
Kocham te stroje.Nie narzekajcie na koszulki bo jak patrze na te realu to od razu się uspokajam :).
1
0
W pracy ochroniarza zazwyczaj się czeka na jakieś wydarzenie a takowych w nocy jest mało.Aczkolwiek idąc na ochroniarza trzeba się liczyć z pewnym ryzykiem.