6

Piękny strzał Cr-a.Widać że ten gościu walczy o złotą piłkę :).

0

Dokładnie,ale mówię Messi mósi też mieć z kim grać,tam niestety wygląda to poniżej oczekiwań.Jak messi w spotkaniu z chile miał coś zrobić jak argentyna wogóle z własnej połowy nie mogła wyjść,to co messi sam miał 6 zawodników minąć.W Barcelonie messi ciągle ma okazje grać piłką bo Barca utrzymuje się przy niej a do kontry idzie kilku piłkarzy.Otóż to ta zajebista różnica.

1

Ale nie o to chodzi,każdy ma inną specyfikę a neymar tym że czasami się przewróci to też daje nam korzyść w postaci wolnego.Neymar to jest typowy szybcior a że jest szczupły do przepychanki się nie nadaje kompletnie.

0

Sory to był taki mini żart.Ale musisz przyznać że coś w tym jest,że ta drużyna która ma Messiego to już 50% sukcesu.On jest nieporównywalny,takie czucie w nogach jakie on ma to po prostu nie opiszesz.Messi te wszystkie akcji nie robi z jakimś problemem,on to czuje(to jest piękne),jak on tak na lewo i prawo kręci przeciwnikami 3 czy 4 to już naprawdę dar niebywały.Mamy po prostu złoto w zespole.

0

No chłopaki,ogólnie to mamy już te sześć trofeów.Messi zdecydował się wrócić wcześniej z urlopu.Oh,ten sezon to będzie miazga.Nie oszukujmy się,jeśli messi,neymar i suarez nie złapią kontuzji zanim przyjdzie Arda to ten sezon będzie historią o jakiej świat niezapomni.Vamos Barca,Vamos Leo!!!

0

Powiem tak,futbol jest tak nieprzewidywalny że aż postawię 2-0 dla Lecha.Niech polska drużyna w końcu coś kurna osiągnie.Po tego wpierdzielu z sevillą to ja nigdy nie zapomnę bodajże śląska.To była miazga.

1

No w końcu coś mądrego powiedział.Brawo Mou.

10

Sandro mi się z gry bardzo podoba.

0

To było oczywiste ze tak bedzie.

0

SANDROOOOOOOOOOO!!!!

0

To teraz jazda z nimi.

0

Barco rozwal te słodkie króliczki Jose!!!XDSory ale Hazard porusza się jak króliczek,sory ale według mnie on porusza się jak paninka-bez obrazy.

1

Ja bym chciał żeby grał Adama :(.

1

Sandro nie jest taki zły.

1

Iniestaaaa,strzel Barcie gooooooolaaaa!!!Visca El Barca.

0

No ale co poradzisz?Ja to się czasami dziwię jak takie coś jak Żyro,douglas czy munir gra w piłkę.WHY???

2

No niestety na naszych wychowanków nie mamy co liczyć.Chwalmy pana,że mamy kogoś takiego jak ardę bo inaczej to bym się chyba załamał.

0

Zgadzam się w 100 %

0

Święta racja,świetne stroje.

0

Jedziemy z nimi.Wytrwałość dla Barcy to obowiązek każdego prawdziwego kibica i wspieranie jej.Pamiętajcie!!!Cules,jedziemy z nimi!!!

0

No właśnie,już se myślałem o co mu chodzi?

0

Chciałbym wam pokazać mój nowy film o Fc Barcelonie.Ogólnie zapraszam na mój kanał.Prosiłbym o szczere opinie :).

0

Suarez,w tym sezonie liczę na ciebie-BELIEVER!!!

0

Ale wiesz dla napadziora to jak muzyka dla ucha.Suarez to jest jest pies który chce piłki.Kocham jego styl gry naprawdę.

2

Też jestem takiego zdania.Te domowe zlewają mi się w taki fajny czarny kolor.To mi się kojarzy z wielórożnością i giędkością zagrań naszych piłkarzy.No po prostu fajnie mi się to obrazuje.

0

Ale z Chelsea to nie byle jaki gol,bo mało z graczy Barcy im strzeliło.

0

Niech Suaresito coś ustrzeli,po takiej przerwie przyda mu się jakiś gol.

1

Kocham te stroje.Nie narzekajcie na koszulki bo jak patrze na te realu to od razu się uspokajam :).

1

0.57 I pomyśleć że ten czarny kot przyniósł nam szczęście ;).

0

W pracy ochroniarza zazwyczaj się czeka na jakieś wydarzenie a takowych w nocy jest mało.Aczkolwiek idąc na ochroniarza trzeba się liczyć z pewnym ryzykiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?