FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Takie pytanko,już coś wiadomo o tym czy te 2 kolejki zostaną wogóle rozegrane???
1
Nie no nie wytrzymam,jeśli to wszystko jest ustawione pod real i Barca nie bedzie miała ataku to ja się pytam co to ma do h*** być????Zostały tylko dwie kolejki i puchar,nie mogą tego ustalić pózniej.Niezrozumiane to jest dla mnie wogóle,jak chcą być uczciwi to niech dadzą nam mistrza po meczu z sociedad,a puchar niech będzie rozegrany przed copa america.PROSTE-nie może być takiej szopki bo co?!Bo krystyna umrze na zawał bo złotej piłki nie dostanie.Odwalcie się od Barcy,bo co chwile jakiś zamęt tylko po to żeby nam uprzykrzyć życie.Co chwilę jakieś spiski.
0
BO to jest zaangażowanie,tylko to.A to że drużyna potrzebowała ostrych słow to już inna sprawa.Proste.W jednej z najsilniejszych drużyn w Europie muszą być jakieś indywidualności!!!
0
Według mnie nie ma dobrych trenerów.Jest tylko zajebista drużyna która jeśli ma takie indywidulanosci jak my moze osiagnac wszystko.Kazdy widział jak gralismy z psg,manchesterem city czy atletico.Potrafimy spiąć dupy i totalnie ogłuszyć przeciwnika ktory w takiej sytuacji stanie sie bezradny.Jesli Barca da z siebie 100 % i będzie skuteczna to mamy prawo być bardzo spokojni o wynik :).
1
Dobra ja dzisiaj obstawiam wynik 2 0 dla nas.Strzelcami będą iniesta i neymar.
0
Ja nie chcę żadnych poleceń ludzie.Wielkie g mnie takie coś interesuje.Sory ale ja nie z tych ludzi.
3
Rakitic jest od zakładania pressingu i siłowych pojedynków.Może też ładnie przylutować jak i strzelić z główki.Do gry kombinacyjnej może się nie nada ale od tego mamy innych piłkarzy :).
0
A niby czemu,nienawidzę Realu za ich postawę.Bardzo bym chiał żeby to Juve przeszło do finału.
1
Leo według mnie dobrze,że zrobił te tatuaże.Dzięki temu jego dusza i serce wie co jest dla niego najważniejsze i jaką ścieżką chce podążać.Leo ma jasno określone cele i je realizuje,to jeszcze bardziej odzwierciedla to jakim Messi jest wspaniałym człowiekiem.Całą swoją karierę buduje w jednym klubie,ma wielki sentyment do swojego rodzinnego miasta i ma świadomość kim jest i co może osiągnąć ale nie przechwala się tym(symbolizuje to kwiat Lotosu).
0
Ludzie,musimy udowodnić dzisiaj kto jest królem w Europie.Bardzo zabolała mnie ta porażka,gdyż wtedy dopiero co zacząłem kibicować Fc Barcelonie.Miałem chęci,żeby się popłakać.Od razu po moim pierwszych dniach z tym klubem działy się rzeczy straszne:bolesna porażka,kontuzje,choroba i śmierć Śp.Tito.Byłem załamany i czekałem aż do teraz żeby ta chwila nadeszła.Czas zetrzeć niezwykle bolesne wspomnienia i zacząć nową niesamowitą erę największego sportu na świecie.Dzisiaj nie obchodzi nas Guardiola,dzisiaj to my zakończmy pewną erę niemieckiej piłki.Dziękuję za przeczytanie.Pozdrawiam.
0
1
0
2
1
LE kocham cię!!!Chciałem żeby martino został bo był dobrym trenerem ale ty Lucho wywołałeś huragan w naszej szatni i bardzo ci za to dziękuję.Wprowadziłeś wszystkie te rzeczy jakich Barcie brakowało od lat nie łamiąc sie pod ogromną presją medii.Jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem z dobrym podejściem do życia,mam nadzieję,że zostaniesz naszym trenerem na długie lata,którego historia Fc Barcelony zapisze w pamięci :).
2
Nie no,to jest tak wspaniałe,że aż się chce płakać.Naprawdę piękny widok,messi to niesamowity człowiek,tylko brać z niego przykład :).
0
Komentarz usunięty
1
Alves,dzisiaj przemienił się w alvesa ssj chyba bo dośrodkowuje jak 2009 :).
0
Oh,już piękniej być po prostu nie może :).
1
Brawo Barca,nasza drużyna w końcu jest kompletna :).Aż duma rozpiera.
0
No i widzicie,wiara w swój zespół popłaca :).
0
No cóż,na takich terenach o takiej godzinie też trzeba se radzić.Wierzmy w naszą drużynę.
0
Czy ty masz z głową???
0
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz realu nie wiem z kimś tam z dołu tabeli to myślę szczerze że jest szansa.Jeśli almeria pokaże zacięcie presing i mądrość w grze to kto wie.Real nie potrafi zmotywować się na takich przeciwników,jakaś szansa jest.
3
Stoją jak takie kołki,sory ale Guardiola nie zrobi z Bayernu Barcy.Nie ma opcji,w tej chwili Bayern żyje i wyłącznie dzięki robenowi.To tylko takie gadanie,że mają szeroką ławkę.Ja się pytam na co im szeroka ławka,jak nie ma w niej z dwóch czy trzech ponadprzeciętnych zawodników.Ktoś mi się zapyta,czemu jesteśmy najlepsi.No właśnie,bo mamy w swoim zespole Messiego,neymara i suareza.Mając takich zawodników plus dobrą pomoc i solidną defensywę można dokonać wszystkiego.
0
Rozwaliłeś system.Anna Lewandowska:ty zdziro jak mogłaś tak napisać o moim Roberciku królu futbollu.XDD,bedzię starcie tych obu pań w ringu na najbliższej gali bokserskiej :).
14
Co ty za przeproszeniem gościu prawisz???Nawet jakby Bayern miał wszystkich zawodników do dyspozycji to i tak wątpie żeby wygrał ten dwumecz bo Barca gra kosmos.
0
Powiem tak z racji,że cordoba gra szybko i dynamicznie nastawiłbym się na kontry.
22
No chłopaki,jest zajebiście.Kocham was i przyznaje,że 50% mojego życia to bycie cule.Przeżyłem te ciężkie chwile,gdy wszyscy mówili,że wielka Barcelona się skończyła.Zawsze mówiłem:wierzmy w naszych i opłaciło mi się to.Oh i z góry chciałem podziękować właśnie tym którzy w tamtym ciężkim dla nas okresie min.choroba Tito,brak tytułów,coraz głośniejsze spekulacje o skończeniu się pewnej ery wierzyli i kibicowali tej drużynie.Po długich czekaniach mamy drużynę kompletną wręcz kosmiczną.W tej chwili jestem tak dumny,że aż chyba moje serducho wyfrunie i powie tak:Zawsze wiedziałem że taki piękny czas nadejdzie i nadszedł.Tworzymy historię jakiej świat futbolu nigdy nie zapomni.Vamos Barca!!!!!!!