0

Jestem dumny z tak grającej Barcy,po tym meczu wiadomo już wiele rzeczy.Roberto zagrał świetnie i już mamy pomocnika na przyszłość,neymar cudo,busquets tu nie wymagany jest komentarz bo wystarczy jak powiem że to mózg sprawujący kontrolę nad tym co dzieje się na boisku,suarez też niezły mecz zagrał.No i teraz mamy taką sytuację,narzekacie na młodzież a młodzież mamy świetną.Pierwszy jest neymar-młody,kocha Barcę,perspektywiczny,może on ciągnąć Barcę w przyszłości.Roberto-on potrzebował tylko gry i jak widać opłaciło mu się to,może będzie drugim iniestą?Zobaczymy.Haillovic-po prostu świetnie rozwija się w Gijon,również bardzo perspektywiczny zawodnik.I na koniec rafinha-ten goś ma talent,wróci i złapie rytm i też będzie grał dobrze bo ma potencjał.Jeśli według was to mało perspektywicznych zawodników to nie wiem co wy jeszcze chcecie.Mamy świetny team i tylko musimy dalej go rozwijać.Jedyne co martwi do dług,sankcje itd. ale wierzę se sobie poradzimy.I tak,jesteśmy faworytem do potrójnej korony razem z bayernem czy może realem.Argumenty-od stycznia będziemy mieli:najlepszy atak na świecie,zajebistą pomoc(w końcu) czyli turan,iniesta,rakitic,roberto lub messi cofający się,obrona musi się ogarnąć co powoli robi i jest wszystko na dobrej drodze.Pozdrawiam.

0

Bez sensu piszesz,jak nie widzisz talentu neymara to jesteś w hu* dziwny.Bądz że obiektywny a nie gadasz bez sensu a co będzie-trelemorele mnie obchodzi co będzie.Widzę jak neymar gra a gra fenomenalnie.Uświadom to sobie.

0

przy takiej grze to za rok Neymar zdobędzie ZP. Ten gość gra jak Messi... Takiego komentarza z ich strony to bym się nie spodziewał,jednak nie wszyscy z ich strony to hipokryci.

0

Jestem dumny z tak grającej Barcy.I jestem pewny jednego,mamy nie jednego a dwóch najlepszych piłkarzy świata ;).

0

Tylko po co dzisiaj?

0

Roberto człowiek który przeżył nawałnicę hejtu-Fcbarcelonamessiforever.

0

Tą połowę podsumuje tak:"Roberto-król jest tylko jeden"- :D

0

Im dokopać to jak wygrać z realem,sory ale ich na prawdę da się nienawidzić.Pamiętam jak w tamtym sezonie nastawili dupe realowi,oni po prostu stali.Oni są żałośni.

0

Super,zajebisty zawodnik!

0

"Sport": Isco chce zmienić klub!
Hiszpański pomocnik twierdzi, że jest niedoceniany w Madrycie. Na zainteresowanych nie można narzekać. Reprezentanta Hiszpanii w swoich szeregach chcą mieć m.in Arsenal, Chelsea czy PSG. [Kuba] Jak ja bym bardzo chciał żeby do nas przyszedł,zajebisty pomocnik stworzony do gry w Barcie.Do realu się nie nadaje bo spowalnia ich grę,a u nas trzeba grać tiki takę to też by się idealnie znalazł!

0

Czyli od tej chwili powoli zaczyna się Barcelona na serio :D.

2

Według mnie gumbau bardzo przypomina sergio busquetsa i zarówno z wyglądu jak i z gry.Jeśli w przyszłości rozwinie się tak jak jak buquets,będzie tak czuł piłkę jak on to mamy naprawdę dobrego gracza.Po prostu widzę w nim dobrego dp,a to że wszyscy narzekają że biega jak baletnica to zasługa właśnie jego stylu.On chce grać jak sam buquets,chce czuć piłkę.Taki jego styl i życzę mu aby się u nas rozwinął ;).

0

Dawaj Barca!!!!!!!!

4

Hmm...To może być kolejny pomocnik na lata.I oby był nim właśnie Kaptoum.

0

Brawo lucho za tą decyzję,trzeba oszczędzić najważniejszych graczy!

0

Ej przeslij ktos bramke 2 barcy bo nie widzialem.

0

Wyprowadzil sobie tak pilke ze bartra musial ja wybic wprost na przeciwnika a potem wiadomo...

0

Niezła pierwsza połowa aczkolwiek pique na początku mnie mówiąc lekko wkur***.

0

kARNEGO NIE MA,jak?!

0

jPRDL PIQUE JAK?!

0

I taka cisza.....a tu kolega-o karwa zapomniałem zegarka i śmiech :D.

0

Real nie zrobił tego pewnie,cudem to wygrali.

0

Ja liczę dzisiaj oczywiście na neymara,niech nasza gwiazda się rozwija coraz bardziej ;).

0

No jutro panowie trzeba wygrać,narazie jest dobrze i zobaczymy jak to dalej się potoczy ale już powoli wracają nasi gracze więc można być spokojnym ;).

3

Heh,dobre.Media mnie rozpier******.Ja nie wiem jak można takie plotki snuć bo to po prostu jest nienormalne.Który to już raz,tylko coś ruszyć,i dopóki ktoś się nie wypowie to wszyscy będą myśleli takie bzdury.Ten artykuł więc skomentuję tak.....JPRDL!

14

Spanish police are investigating a case of pressure on linesman to benefit Real Madrid in the upcoming clásico. [l'esportiu]
FIFA może tutaj coś zauważysz?!

3

Tak jak mówiłem,nasza sytuacja jest zajebista w tej chwili.Pomimo tylu kontuzji mamy dobrą pozycję zarówno w lidze jak i lidze mistrzów a już niedługo wraca:messi,iniesta,arda,aleix vidal,roberto.Jeszcze być może nolito i jesteśmy w walce o wszystkie tytuły w tym roku co z początku nie wyglądało zbyt kolorowo ;).

0

Tutaj powinien być tytuł:"Narodziny nowej gwiazdy...Gumbau" :D.

0

Same dobre wieści dzisiaj.Wygrana,dobry występ gumbau nawet,neymar klasa światowa,obrona również zagrała dobrze.A o kontuzje roberto się nie martwię bo za chwilę wraca iniesta :).

0

Jak Gumbau zaliczy dobry występ to chyba uwierzę w reinkarnację :D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?