FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie,oby się nie zbłaznić.
0
Też dlatego nie chcę żadnych eksperymentów bo my gramy wtedy po prostu zle-mecz z valencia np,bez pomocy 2x u siebie i u nich z masche w pomocy i graliśmy fatalnie szczególnie u nas dlatego nie lubię tego typu eksperymentów.Na ten mecz musimy mieć takie coś jak pomoc bo zginiemy.
0
Oby tak się stało.
0
Ale wiesz różnie może być.Nie znamy przyszłości.Wiesz ile się jeszcze w ciągu tych kilku tyg zdarzyć,kontuzja w realu czy u nas i messi będzie musiał zagrać.Futbol jest w hu* nieprzewidywalny.
0
Nigdy nie mów nigdy aczkolwiek faktycznie teoretycznie to duże osłabienie.A może by na jego stronę adriano wprowadzić bo dobry mecz z Bate zagrał.
0
nie wiadomo.Zobaczymy.
0
Ryzykowne bo alves lubi tracić piłkę no ale zobaczymy jak to wyjdzie.Sam nie wiem.
0
A kogo wystawisz na pozycję munira,nie ma kogo.
0
Ale mam nadzieję że jeden z nich wróci.Przyda się każdy zawodnik w takiej sytuacji.
0
16,i jeszcze raz powtarzam że wyrażanie swoich gust a wspieranie drużyny to dwie różne rzeczy i nie mieszajmy ich.Po prostu ja wychodzę z założenia,że trzeba wspierać swoją drużynę na każdej płaszczyznie jak to wam aż tak nie odpowiada to co poradzę.
0
Ja na ciebie hejtu nie robię z powodu tego że wolisz tamtą bramkę ale denerwuje mnie że nie wspieracie naszego zawodnika.Tyle w temacie,a na gali złotej piłki nie głosują HD tylko też znani ludzie którzy mają duże pojeęcie o piłce nożnej więc przestańcie pisać jakieś bezsensowne niuanse które do niczego nie prowadzą.
0
My się dziwimy dlatego bo Ronaldo gra jak gra,to normalny impuls ludzki że krytykuje takie rzeczy.Ale tak,oni mają prawo mimo wszystko wspierać Ronaldo czy kogo oni tam chcą jeśli ten zawodnik gra w ich drużynie.Nie rozumie was ludzie,dziwni jesteście.
0
Komentarz usunięty
0
O nie to tu na ciebie tera wsiądę.ten nick nie obrazuje mojego fanboystwa do messiego tylko mój początek kibicowania Barcelonie,bo to dzięki messiemu jej zacząłem kibicować,stąd ten nick i już kiedyś o tym pisałem.I tak,ktokolwiek by z Barcyw tym głosowaniu nie był to bym na niego zagłosował.Proste nie?
0
0
1
Ja mówiłem o jego ripoście(domyśl się),i tak trzeba wspierać swoją drużyne i nie mówię tu o nie obiektywnym ocenianiu gry swojej drużyny ale o wspieraniu jej.Czy ty ogarniasz o co mi chodzi.10 komentarzy muszę pisać żeby ktoś to zrozumiał.
0
W końcu ktoś NORMAL,niektórzy to są takie pijawki że ja chyba za chwilę pierdol** na podłogę.Ale są też normalni użytkownicy ;).Ps.dobro riposta.
1
No mówię,do Krystyny kogoś porównać to zaszczyt.
0
Zle mnie rozumiesz,pewnie polecenia w nagrodę dostaniesz.Co w tym dziwnego że wspieram naszych zawodników.To tak jakby był finał ligi mistrzów jak już bijesz się ze mną na porównania i real grał by lepiej od nas to byś chciał żeby oni wygrali.Twój i innych tok myślenia,to jest dopiero kur** dziwne.
0
Tak dobrej technicznie bramki to ja jeszcze nie widziałem.Cudo!
0
Właśnie to mnie dziwi,żebyś wiedział.
0
Zgadzam się w dodatku powinniśmy głosować na swoich!
0
Komentarz usunięty
0
http://bodegainiesta.pl/ Wtf,Andres handlarzem alkoholu?!!Fifa już to bada....
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Czyli jest niezle.
0
Hmm...Ronaldo faktycznie może nawet nie załapać się do pierwszej trójki na gali złotej piłki.Mierne ma te statystyki,a za same nazwisko go nie wyznaczą.