0

Ronaldo:"Nie ma ani jednego dnia bez bólu".Biedaczek,wszyscy na niego najeżdżają a on przecież gra z kontuzją.

1

Tyle kasy zarabia i litość.Dobre sobie.

3

Dla mnie taki ronaldów jest tysiące tylko że akurat ten jest uznawany za najlepszego piłkarza na świecie.Czemu?Nie mam pojęcia,bo powinno się oceniać za umiętności a nie za statystyki ale co ja tam wiem.

1

Najlepszym?Drugim?Nie pojmuje tego świata :(.

0

Współczuje Ronaldo.Ma chłop szansę na złotą piłkę podczas nieobecności messiego a tu znowu poważna kontuzja :(.

0

Pozdro dla kumatych.

0

Mamo:Co? Syn:Cristiano strzela Mama:Aha,to chodz już na ten obiad.

3

Cristiano po meczu:Redaktor-Jak zagrałeś?Ronaldo-......(myśli)-cały czas chodziłem po boisku i patrzyłem w me myśli mówiąc do siebie"Piękny stadion,piękny ja" i wtedy zrozumiałem że mój kolejny mecz był kompletny :D.

1

Psg ich wręcz gniecie,gra tikitake a real fart.krótkie podsumowanie.

0

Dlaczego Real nie potrafi wygrać Ligi?-prosta odpowiedz,bo ma atak tak chujo** że aż żal patrzeć.Samymi pomocnikami nie wygrasz wszystkiego,najlepsze drużyny świata powinno mieć 3 formacje-atak-pomoc-obrona.Z jednej formacji piłka idzie do drugiej.Real nie spresuje szybkich zawodników Psg bo nie ma za bardzo kim.Na nich wystarczy dobry pressing i nie istnieją.Doskonały przykład widać dzisiaj.

1

Tyle szczęścia mieć,to aż nienaturalne.Może oni muszą mieć pustą bramkę żeby trafić bo już sam nie wiem.

0

A pamiętam tą siatkę założoną grzmotowi,to był czysty błysk samby :D.

5

To ja też dwie uwagi:My też będziemy go mieli niedługo bezpośrednio dla siebie.I po drugie Hallilovic to chorwat a wiadomo że chorwaci są znani z świetnej techniki i jeszcze trzecia uwaga-jeśli będzie się tak rozwijął to jest wstanie osiągnąć kiedyś ten poziom.

0

Nie jest zle,jest bardzo dobrze i tak dalej.No i w końcu nadszedł magiczny czas gdy nie musimy martwić się o pomocników.

0

Powiem tak:Real ma modrica za to my mamy wspaniałego Hallilovica :D.

0

Ach to sory.Ale jest naszym zawodnikiem i radzi sobie coraz lepiej :).

0

Haillovic gra świetnie,mamy wychowanka na medal.

1

Bedzie w hu* ciężko.

0

Dokładnie.La Rambla się kłania.

0

Zgadzam się,Mathieu jest dobrym obrońcą i ma mój szacunek.

2

Z obecną formą alvesa tak.

6

7 3 mówi ci to coś?

0

Spokojnie wróci aleix vidal i zobaczysz jaka jazda będzie.Nie będzie bezsensownych wrzutek a gra kombinacyjna.

0

Krótkie podsumowanie wczorajszego meczu powinno brzmić-"Był neymar,był gwałt" :D.

0

Jest neymar,jest gwałt :D.

0

Ogólnie to nie ma negatywów bo powoli wracamy do starej formy i nic nie zostało innego jak wygrywanie kolejnych meczy.Oby się udało w tych szczególnie dwóch niezwykle ciężkich bojach zarówno z virraealem jak i ja i z realem madryt.Visca El Barca!

0

Dokładnie czyli tak naprawdę szczęście nam sprzyja ;).

0

A mi jeszcze siedzi w głowie ten mecz.Zabrali nam praktycznie szanse na mistrzostwo wtedy.Dobry rewanż.

0

Dokładnie,ale zrobiło to do dobrze neymarowi,suarezowi i roberto.Messi jednak wiedział kiedy złapać kontuzję ;).

0

Tak pamiętam to.Zjechał go chyba wtedy Laboga ale nie miał racji.I jak to wszystko potrafi się wywalić do góry nogami.Szok :O.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?