FcBarcelonaMessiforever
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo:"Nie ma ani jednego dnia bez bólu".Biedaczek,wszyscy na niego najeżdżają a on przecież gra z kontuzją.
1
Tyle kasy zarabia i litość.Dobre sobie.
3
Dla mnie taki ronaldów jest tysiące tylko że akurat ten jest uznawany za najlepszego piłkarza na świecie.Czemu?Nie mam pojęcia,bo powinno się oceniać za umiętności a nie za statystyki ale co ja tam wiem.
1
Najlepszym?Drugim?Nie pojmuje tego świata :(.
0
Współczuje Ronaldo.Ma chłop szansę na złotą piłkę podczas nieobecności messiego a tu znowu poważna kontuzja :(.
0
Pozdro dla kumatych.
0
Mamo:Co? Syn:Cristiano strzela Mama:Aha,to chodz już na ten obiad.
3
Cristiano po meczu:Redaktor-Jak zagrałeś?Ronaldo-......(myśli)-cały czas chodziłem po boisku i patrzyłem w me myśli mówiąc do siebie"Piękny stadion,piękny ja" i wtedy zrozumiałem że mój kolejny mecz był kompletny :D.
1
Psg ich wręcz gniecie,gra tikitake a real fart.krótkie podsumowanie.
0
Dlaczego Real nie potrafi wygrać Ligi?-prosta odpowiedz,bo ma atak tak chujo** że aż żal patrzeć.Samymi pomocnikami nie wygrasz wszystkiego,najlepsze drużyny świata powinno mieć 3 formacje-atak-pomoc-obrona.Z jednej formacji piłka idzie do drugiej.Real nie spresuje szybkich zawodników Psg bo nie ma za bardzo kim.Na nich wystarczy dobry pressing i nie istnieją.Doskonały przykład widać dzisiaj.
1
Tyle szczęścia mieć,to aż nienaturalne.Może oni muszą mieć pustą bramkę żeby trafić bo już sam nie wiem.
0
A pamiętam tą siatkę założoną grzmotowi,to był czysty błysk samby :D.
5
To ja też dwie uwagi:My też będziemy go mieli niedługo bezpośrednio dla siebie.I po drugie Hallilovic to chorwat a wiadomo że chorwaci są znani z świetnej techniki i jeszcze trzecia uwaga-jeśli będzie się tak rozwijął to jest wstanie osiągnąć kiedyś ten poziom.
0
Nie jest zle,jest bardzo dobrze i tak dalej.No i w końcu nadszedł magiczny czas gdy nie musimy martwić się o pomocników.
0
Powiem tak:Real ma modrica za to my mamy wspaniałego Hallilovica :D.
0
Ach to sory.Ale jest naszym zawodnikiem i radzi sobie coraz lepiej :).
0
Haillovic gra świetnie,mamy wychowanka na medal.
1
Bedzie w hu* ciężko.
0
Dokładnie.La Rambla się kłania.
0
Zgadzam się,Mathieu jest dobrym obrońcą i ma mój szacunek.
2
Z obecną formą alvesa tak.
6
7 3 mówi ci to coś?
0
Spokojnie wróci aleix vidal i zobaczysz jaka jazda będzie.Nie będzie bezsensownych wrzutek a gra kombinacyjna.
0
Krótkie podsumowanie wczorajszego meczu powinno brzmić-"Był neymar,był gwałt" :D.
0
Jest neymar,jest gwałt :D.
0
Ogólnie to nie ma negatywów bo powoli wracamy do starej formy i nic nie zostało innego jak wygrywanie kolejnych meczy.Oby się udało w tych szczególnie dwóch niezwykle ciężkich bojach zarówno z virraealem jak i ja i z realem madryt.Visca El Barca!
0
Dokładnie czyli tak naprawdę szczęście nam sprzyja ;).
0
0
Dokładnie,ale zrobiło to do dobrze neymarowi,suarezowi i roberto.Messi jednak wiedział kiedy złapać kontuzję ;).
0
Tak pamiętam to.Zjechał go chyba wtedy Laboga ale nie miał racji.I jak to wszystko potrafi się wywalić do góry nogami.Szok :O.