Filarrr11
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Destroyer_of_Worlds listopad i grudzień pokazał, że 4 punkty to nic
0
Komentarz usunięty
3
@SelloutCrowd zesra się jak zawsze. Taka prawda
0
@Marcelinho99 w punkt.
1
On w ogóle nie pasuje do tej taktyki.
0
@KibicBarcy84 hahaha jonathan z lille. Idź chłopie przeczytaj co napisałeś raz jeszcze.
0
@mati15d nie w menagerze
0
@mati15d rozdriguez i toni fernandez. Z tym, że to dalej będą nastolatkowie…
0
@Hasszz to kto? Mecz z borussia pokazał jak wygląda raphinha i Yamal. Zero klasowego zmiennika.
0
@ArcziArtt pewnie torre, torres i nie wiem, Fati pewnie xd
0
Ahh te kółeczka de jonga i brak decyzyjności hahaah
0
@FCB24 złóż papiery na trenera.
1
@Rarenzio żartujesz chyba.
0
Wiadomo do kiedy Olmo ma kontuzję? Lub kiedy będzie dostępny?
1
Komentarz usunięty
1
Sezon dobry zagral( nie caly) i odklejka piękna.
0
@Kyonego isak to zawodnik skrojony pod Barce. Tyle, że Barcy na niego nie stać. Co do Gyokersa się zgadzam.
0
@mikke wcześniej Lewy go spieprzył jeszcze. Chyba do sędziego Raphinha coś sapał.
https://www.facebook.com/share/v/1AdDfVtaVV/?mibextid=wwXIfr">https://www.facebook.com/share/v/1AdDfVtaVV/?mibextid=wwXIfr
0
@4Fabregas4 dokładnie, ferran gra taką padake, że żal
Patrzeć
0
@Lukasz999 bo w bezpośrednim różnie może być.
12
Fermin jak kopnął w nogę przeciwnika, to faul był w drugą stronę, a dla mierdów oczywiście karny
1
Co to za karny był hahaha
9
@siara10 baboli najwięcej to ter stegen wpuścił.
12
@Tridente2015 ciesz się, że jest Laporta, a nie Fort czy inny bezmózg.
1
@PJ777 kibice, to intelektualne ameby. Między sobą się żrą, natomiast piłkarze po meczu sie spotykają i normalnie rozmawiają.
2
@Inmessionate10 przynajmniej naprawia, a nie to co robił chudy przydupas bartomeu
1
@Lewangoooolsky dokładnie tak, ale młodość wiadomo rządzi się swoimi prawami. Kto grał ten pamięta
2
@spyke różnica jest taka, że lewy to 9 czekająca na podania. Napastnik z podań żyje.
1
@Greenalley dawno nie widziałem komentarza pana JarkaS, który był jego przeciwnikiem.
1
@Emerald najlepszą dla wszystkich byłaby jego sprzedaż.