1

Komentarz usunięty

0

@Greenalley to przescieradlowy troll jest

1

Ściągnięcie tego wynalazka do teraz mnie dziwi. Tak samo jak Roque czy inne keirsonny

10

Robert ławka, Olmo fałszywy napastnik o ile będzie zdrowy. Na ten moment jedyne wyjscie

0

@Faro marnujesz się. Złóż papiery do klubu na Twoje możliwości

0

@WiecekFCB najlepsze jest to, że gierkę treningowa wygrała drużyna Szczęsnego

1

@LatajacyHolender treneiro kanapowiec Polak hahaha

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@siara10 jak ten placek jest dobry, to nienaien gdzie Ty piłkę nożną oglądasz. Chyba w Bangladeszu

7

@gracianho7 co Wy macie z tym Nico?

0

@RC28 po co? Żeby grać w 10? Gościa i tak nie ma w kadrze na ten mecz.

10

@DonPancio pena i spokój? Nie rozśmieszaj mnie. Facet ma problem piłkę zlapac.

1

Pena to ręcznik. Koniec

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kismeth lewemu nie umniejszam ale naprawdę jest w tym momencie słaby. Gra z nim jest gorsza niż bez niego. Szwagry po sezonie niech szukają 9tki.

0

Komentarz usunięty

0

Kanapowi trenerzy z piwkiem w ręku na tej stronie są najlepsi. Marnujecie się hahaha

1

@Macior79 to był sarkazm

0

@MagdJanko za Żywota.

0

Lewy,kounde i casado out

7

@ziomal62 na wyjeździe, rewanż u siebie

8

0

@LatajacyHolender że niby araujo ma mózg? Mocne.

1

Komentarz usunięty

1

@Bajson niech wraca inigo bo to jest dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LinekMichal Lookman zjada Williamsa na ten moment. Fakt, nie opinia

2

Faje przez niektórych miał być zbawieniem linii obrony, a w średnim Rennes wylądował na ławce haha

1

@FCB24 zgłoś się na trenera bo widocznie masz większy zakres wiedzy niż Flick.

I te dziecinne „xd”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?