Filarrr11
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Greenalley to przescieradlowy troll jest
1
Ściągnięcie tego wynalazka do teraz mnie dziwi. Tak samo jak Roque czy inne keirsonny
10
Robert ławka, Olmo fałszywy napastnik o ile będzie zdrowy. Na ten moment jedyne wyjscie
0
@Faro marnujesz się. Złóż papiery do klubu na Twoje możliwości
0
@WiecekFCB najlepsze jest to, że gierkę treningowa wygrała drużyna Szczęsnego
1
@LatajacyHolender treneiro kanapowiec Polak hahaha
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@siara10 jak ten placek jest dobry, to nienaien gdzie Ty piłkę nożną oglądasz. Chyba w Bangladeszu
7
@gracianho7 co Wy macie z tym Nico?
0
@RC28 po co? Żeby grać w 10? Gościa i tak nie ma w kadrze na ten mecz.
10
@DonPancio pena i spokój? Nie rozśmieszaj mnie. Facet ma problem piłkę zlapac.
1
Pena to ręcznik. Koniec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kismeth lewemu nie umniejszam ale naprawdę jest w tym momencie słaby. Gra z nim jest gorsza niż bez niego. Szwagry po sezonie niech szukają 9tki.
0
Komentarz usunięty
0
Kanapowi trenerzy z piwkiem w ręku na tej stronie są najlepsi. Marnujecie się hahaha
1
@Macior79 to był sarkazm
0
@MagdJanko za Żywota.
0
Lewy,kounde i casado out
7
@ziomal62 na wyjeździe, rewanż u siebie
8
@Barceloniarz987 tak
0
@LatajacyHolender że niby araujo ma mózg? Mocne.
1
Komentarz usunięty
1
@Bajson niech wraca inigo bo to jest dramat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LinekMichal Lookman zjada Williamsa na ten moment. Fakt, nie opinia
2
Faje przez niektórych miał być zbawieniem linii obrony, a w średnim Rennes wylądował na ławce haha
1
@FCB24 zgłoś się na trenera bo widocznie masz większy zakres wiedzy niż Flick.
I te dziecinne „xd”