18

Borussia od 3 lat w LM nie przegrała meczu u siebie.
W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach również bez porażkii pyk przyjeżdża Barcelona, która mimo dwóch karygodnych błędów wygrywa spotkanie. Brawo!

2

@qba tak jak kapitan ding dong

3

Nie życzy się źle swoim zawodnikom, ale niech ten De Jong odejdzie…

0

@JoeSatriani jak się nie widzi, to tak później jest.

0

@Andy83 Nie pij już chłopie. Masz urojenia na tle psychicznym.

1

@Sebolinho xaviball i Kopanie po okręgu. Żenada

0

@JoeSatriani amator

0

@Iniesta19820815 Gavi wprowadza tylko chaos. Druga sprawa jaki z niego defensywny?

0

@JoeSatriani Pan nowy trener. Witamy

0

@Maciej1078 Każdy to wie tylko nic się nie da z tym zrobić.

0

@Siwy88 Gavi na ten moment wprowadza tylko chaos na boisku

0

@Siwy88 nie pij więcej.

0

@martool2 La liga priorytetem? Myślę, że odwrotnie.

Olmo bez zęba miał grać?

0

@rodineusz za Xaviwgo było tak przez dwa sezony. Mistrzostwo fartem wygrane wynikami po 1:0

1

Komentarz usunięty

2

@david89 tak było, kto pamięta, to potwierdzi.

BYW. Jak ten czas płynie ;(

0

@Sapos93 on ma 17 lat!!!

1

@Bajson Dziękuję za rzeczowe wyjaśnienie. Co do znikania w meczu, to właśnie już wczoraj znikał na większość czasu.

Pozdrawiam i częściej proszę o takie komentarze.

0

@Bajson rozwiniesz? Lipska nie oglądałem, a Olmo dla mnie nie jest jakimś wybitnym piłkarzem

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja pierdole… Flick majaczy

0

@CPuyoldziecko mówię o wiatraku w postaci Nico lub lewo. Zrozumiesz kiedyś system tego zespołu? Widać dwa ostatnie mecze bez nominalnego skrzydłowego. Te swoje dziecinne „xd” proszę sobie w piaskownicy dawać.

1

@kamapl85 on tu nic za bardzo nie rozumie.

0

@JoeSatriani dokladnie. Potrzeba jakiegoś wiatraka na skrzydło

6

Dwa wniosk:

-Martin się nie nadaje na pierwszy skład, próbować Odurro bo gorszy na pewno nie będzie.

- De Jong. Proszę niech ten człowiek już odejdzie z tego klubu. Jest tak tragiczny, że wpuszczanie go i dawanie mu opaski kapitana, to jest jakiś nieśmieszny żart.

0

@czarnyMS jak zawsze

2

@addept czytaj ze zrozumieniem bo naprawdę śmiech na sali.

0

@ACRAB95 nie weźmie bo jest po prostu słaby.

4

David za darmo nawet jak nie wypali, to zawsze go będzie można sprzedać z zyskiem. Oczywiście, o ile nie dadzą mu pensji kosmicznej, jak Fatiemu…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?