Filarrr11
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Borussia od 3 lat w LM nie przegrała meczu u siebie.
W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach również bez porażkii pyk przyjeżdża Barcelona, która mimo dwóch karygodnych błędów wygrywa spotkanie. Brawo!
2
@qba tak jak kapitan ding dong
3
Nie życzy się źle swoim zawodnikom, ale niech ten De Jong odejdzie…
0
@JoeSatriani jak się nie widzi, to tak później jest.
0
@Andy83 Nie pij już chłopie. Masz urojenia na tle psychicznym.
1
@Sebolinho xaviball i Kopanie po okręgu. Żenada
0
@JoeSatriani amator
0
@Iniesta19820815 Gavi wprowadza tylko chaos. Druga sprawa jaki z niego defensywny?
0
@JoeSatriani Pan nowy trener. Witamy
0
@Maciej1078 Każdy to wie tylko nic się nie da z tym zrobić.
0
@Siwy88 Gavi na ten moment wprowadza tylko chaos na boisku
0
@Siwy88 nie pij więcej.
0
@martool2 La liga priorytetem? Myślę, że odwrotnie.
Olmo bez zęba miał grać?
0
@rodineusz za Xaviwgo było tak przez dwa sezony. Mistrzostwo fartem wygrane wynikami po 1:0
1
Komentarz usunięty
2
@david89 tak było, kto pamięta, to potwierdzi.
BYW. Jak ten czas płynie ;(
0
@Sapos93 on ma 17 lat!!!
1
@Bajson Dziękuję za rzeczowe wyjaśnienie. Co do znikania w meczu, to właśnie już wczoraj znikał na większość czasu.
Pozdrawiam i częściej proszę o takie komentarze.
0
@Bajson rozwiniesz? Lipska nie oglądałem, a Olmo dla mnie nie jest jakimś wybitnym piłkarzem
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja pierdole… Flick majaczy
0
@CPuyoldziecko mówię o wiatraku w postaci Nico lub lewo. Zrozumiesz kiedyś system tego zespołu? Widać dwa ostatnie mecze bez nominalnego skrzydłowego. Te swoje dziecinne „xd” proszę sobie w piaskownicy dawać.
1
@kamapl85 on tu nic za bardzo nie rozumie.
0
@JoeSatriani dokladnie. Potrzeba jakiegoś wiatraka na skrzydło
6
Dwa wniosk:
-Martin się nie nadaje na pierwszy skład, próbować Odurro bo gorszy na pewno nie będzie.
- De Jong. Proszę niech ten człowiek już odejdzie z tego klubu. Jest tak tragiczny, że wpuszczanie go i dawanie mu opaski kapitana, to jest jakiś nieśmieszny żart.
0
@czarnyMS jak zawsze
2
@addept czytaj ze zrozumieniem bo naprawdę śmiech na sali.
0
@ACRAB95 nie weźmie bo jest po prostu słaby.
4
David za darmo nawet jak nie wypali, to zawsze go będzie można sprzedać z zyskiem. Oczywiście, o ile nie dadzą mu pensji kosmicznej, jak Fatiemu…