0

@Nightraider mamy to, mamy tamto ale nikt nie dostrzega tego jaki Laporta Kontrakt dał Lewemu? Normalne to jest żeby gość miał taki Kontrakt?

0

Klub na skraju bankructwa ale sprowadza Lewandowskiego i daje mu taką pensję… to jest chore

0

@Kubsoleon z tym się zgodzę ale wpływu na to nie mamy.

3

@Kubsoleon żart żartem, przyszedł za darmo. Jest daremny. Barca w kryzysie, to każde euro się liczy

0

@Anika5 o tym Bernabeu, to się proszę doinformować.

1

@Barcatroll Garcia nie jest żadnym defensywnym pomocnikiem. Zrozum to chłopie wreszcie. On się tutaj nie nadaję kompletnie. Sprzedać, zarobić i zapomnieć!

0

@kamillek88 chyba na odwrót.

1

@ziomal88 przeczytaj jeszcze raz co napisał haubica i co Ty napisałeś. Proszę, że zrozumieniem.

0

@Who_you_mam Dokładnie. Każdy kibic na tej stronie jest najlepszym trenerem, doradcą, dyrektorem sportowym i aktorem porno.

0

a może Laporta chciał? Mówił Ci Deco o tym?

0

Większych głupot nie czytałem.

1

@krzakov oglądasz mecze? Piszesz bzdury i tyle. Za xaviego grali jak kopoce, tutaj są sytuacje tylko brak skuteczności,

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Natanael tak i mecze wyglądały tak, że chciało się wyrzucić telewizor.

4

@catalanian09 tu są lepsi znawcy jak trenerzy. W życiu osiągnęli nic ale tutaj są najmądrzejsi

9

@Goralkov weźcie już nie narzekajcie ludzie. Młody zespół, akcji stworzonych multum. Nic nie wpadło? Trudno, za rok, dwa ten zespół będzie wymiatał. Też jestem zły na wczorajszy mecz ale trzeba wyciągać wnioski i pozytywne aspekty z przebiegu gry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro wszystko ok ale Kolton to żaden pan

0

@BarceloDomo xd xd xd xd właśnie dlatego nie rozumiesz bo xd xd xd jak dziecko

0

@martool2 kiedyś zrozumiesz. Komentarz bez sensu naprawdę. Wielcy z Was trenerzy

0

@Barcatroll śmietankowy trollu jak nie ruchasz, to wypad na swoją stronę biedaku umysłowy.

0

@messi33 nie. Dorośniesz, to zrozumiesz.

2

@Barcatroll plan b jest taki żebyś korzystał z nocnika. Cumel da Ci mój syn

0

@Slot który rocznik jesteś? Doskonale pamiętam ten czas, gdy tutaj przechodził i jaka łatkę piłkarza mu przyznali

0

@Dzieniu czekamy na Twój komentarz ????

0

@ACMaldini3 wyjdź. Jak zmiennik idealny. Patrz tam swojego Milanu i syfu który się tam dzieje

0

@JoeSatriani Piszemy wziąć Panie przemądrzały. Twoje komentarze są żenujące. Wypad na śmietankową stronę.

18

Borussia od 3 lat w LM nie przegrała meczu u siebie.
W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach również bez porażkii pyk przyjeżdża Barcelona, która mimo dwóch karygodnych błędów wygrywa spotkanie. Brawo!

2

@qba tak jak kapitan ding dong

3

Nie życzy się źle swoim zawodnikom, ale niech ten De Jong odejdzie…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?