1

@Greenalley dawno nie widziałem komentarza pana JarkaS, który był jego przeciwnikiem.

1

@Emerald najlepszą dla wszystkich byłaby jego sprzedaż.

5

@Bananowysong głupoty gadasz i tyle. Jak nie lubię Lewego, tak dzisiaj powinien dostać na pewno dwa podania gdzie był na dużo lepszej pozycji, a młodzi zachowali się samolubnie niestety.

0

@Gacek5 dobry sarkazm

0

@kejdzi to nie czas na eksperymenty z gościem, który nic nie daje drużynie. Chcecie puchar? To Fati niech siedzi na ławce.

4

Borek się robi kolejny odklejeniec

0

0

@th@les czemu nie? Po Bartomeu mnie to nie dziwi

1

Komentarz usunięty

0

@4Fabregas4 przestan

1

0

@kosmos91 ciepło? Co innego tam czytam

0

@ziomal88 on grał?

0

@Turio tylko pensja zbyt wysoka

2

@Messibestplayerintheworld Suarez pokazywał magię w PL. Kto oglądał ten wie. Porównywać kogoś do Suareza w tamtym momencie, to współczuję znajomości.

1

@Czarny_ck Młody jesteś, to nie pamiętasz innych czasów. Głupie gadanie jak spadła piłka.

1

@xvcWinterSoldier Na ten moment są chyba w najlepszej formie ze wszystkich zespołów.

2

@LjakRoberciik chodzi mu o to, że zlewy tracił piłkę głową do Otamendiego wiec asysta

2

@comtedurgell Olmo dobrze gra. Pana z numerem 9 trzeba wymienić bo to jest dramat.

0

@Gabec co hahaha

1

@AbelKabel haha przy Peni byłoby 3:1 i po zawodach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michal4 ter stegen to Płaczek i tyle. Z Braco przegrywał rywalizację, to się spłakal.

1

@Hadim gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem

0

@LinekMichal miejmy nadzieję, że i Williams nie przyjdzie.

1

Mógł mieć wszystko, mógł mieć ZP, mógł być bogiem ale wybrać pieniądze. Ten projekt dla normalnego/starszego kibica nie mógł się udać i tak się stało. Typowy Brazol

1

@turhiay proszę o argumenty na Deco. Tak po prostu, z roli kibica dlaczego tak uważasz.

0

@Donio czytaj ze zrozumieniem.

1

Komentarz usunięty

0

@TroY_PL pedri zszedł przy 4:3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?