Filarrr11
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Greenalley dawno nie widziałem komentarza pana JarkaS, który był jego przeciwnikiem.
1
@Emerald najlepszą dla wszystkich byłaby jego sprzedaż.
5
@Bananowysong głupoty gadasz i tyle. Jak nie lubię Lewego, tak dzisiaj powinien dostać na pewno dwa podania gdzie był na dużo lepszej pozycji, a młodzi zachowali się samolubnie niestety.
0
@Gacek5 dobry sarkazm
0
@kejdzi to nie czas na eksperymenty z gościem, który nic nie daje drużynie. Chcecie puchar? To Fati niech siedzi na ławce.
4
Borek się robi kolejny odklejeniec
0
@Rupert_Haubica złoto
0
@th@les czemu nie? Po Bartomeu mnie to nie dziwi
1
Komentarz usunięty
0
@4Fabregas4 przestan
1
@Poversky1000 nie
0
@kosmos91 ciepło? Co innego tam czytam
0
@ziomal88 on grał?
0
@Turio tylko pensja zbyt wysoka
2
@Messibestplayerintheworld Suarez pokazywał magię w PL. Kto oglądał ten wie. Porównywać kogoś do Suareza w tamtym momencie, to współczuję znajomości.
1
@Czarny_ck Młody jesteś, to nie pamiętasz innych czasów. Głupie gadanie jak spadła piłka.
1
@xvcWinterSoldier Na ten moment są chyba w najlepszej formie ze wszystkich zespołów.
2
@LjakRoberciik chodzi mu o to, że zlewy tracił piłkę głową do Otamendiego wiec asysta
2
@comtedurgell Olmo dobrze gra. Pana z numerem 9 trzeba wymienić bo to jest dramat.
0
@Gabec co hahaha
1
@AbelKabel haha przy Peni byłoby 3:1 i po zawodach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michal4 ter stegen to Płaczek i tyle. Z Braco przegrywał rywalizację, to się spłakal.
1
@Hadim gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem
0
@LinekMichal miejmy nadzieję, że i Williams nie przyjdzie.
1
Mógł mieć wszystko, mógł mieć ZP, mógł być bogiem ale wybrać pieniądze. Ten projekt dla normalnego/starszego kibica nie mógł się udać i tak się stało. Typowy Brazol
1
@turhiay proszę o argumenty na Deco. Tak po prostu, z roli kibica dlaczego tak uważasz.
0
@Donio czytaj ze zrozumieniem.
1
Komentarz usunięty
0
@TroY_PL pedri zszedł przy 4:3