Filarrr11
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@elcaminodelsol co nam z korony króla strzelców? Jesteś jakiś odklejony.
0
@Tomek54321 Tylko kogo? Jedynie Isak jest napastnikiem pasującym do naszej gry.
1
Komentarz usunięty
0
12 mln plus 3-4 łatwych zmiennych.
0
Komentarz usunięty
0
Placek, sprowadzić szklankę za tyle kasy żenada
0
@KibicBarcy84 Halland lekiem na wszystko co? Taki sam drag jak Lewandowski hahaha
0
@Rarenzio czyli przeciwieństwo Hallanda którego tak tutaj ubóstwiacie hahaha
1
@4Fabregas4 i mecze przepychane 1:0, styl wołający o pomstę do nieba i blamaż w Europie.
2
@Thaarg u niego z logiką jest ciężko. Twierdzi, że Fati gdyby dostawał szansę co mecz to by się odbudował także nie ma sensu dyskutować
3
Słaby tekst niestety
1
Alexander Isak. Mi się marzy ten gość.
0
@4Fabregas4 tu się zgadzam.
5
@4Fabregas4 w życiu. Rashford coś pokazał, a Fati? Wieczny talent z przebłyskami.
3
@Midast wszyscy widzieli tylko
Ty nie widziałeś.
0
@Metalowy14 słabe
0
@xDoMinO26x jest
0
@ziomal62 Maria Lapiedra jakby ktoś pytał.
1
@kejdzi Taha ma kontrakt do czerwca więc można z nim negocjować. Araujo ma 1,5 roku ważny kontrakt. Inna sytuacja.
3
@Campeon87 on tego nie pamięta
2
@Veysel hahaha araujo za to dostępny. 60 mln i do widzenia. W lecie Tah przychodzi i spokój.
3
@SergioBusquets5 co nas obchodzi kogo Ty lubisz. Ma być kasa za śmiesznego kapitana i basta. Może iść nawet do Arabii
0
@ziomal88 bo jest dzbanem. Wielkie pan kapitan, chyba to Twoje xD kapitan
2
@Lewangoooolsky weź chłopie zamilcz bo żenada.
0
Oglądam Newcastle i Isak jest prze kotem. Przyjemnością jest oglądanie jego gry.
0
Bez przesady z tym top3. Gość opuścił 91 meczy i ma być w top3 zarabiających? Na kimś takim opierać kadrę? Chyba w szpitalu top3
0
@SergioBusquets5 haha pewnie znów mu odetnie prąd hahah lepszy od obydwu. Tak, tak na sali szpitalnej chyba
1
@Hadim nie chce tutaj grać, to niech odchodzi. Dobra oferta i do widzenia z panem L4.
1
@AnalizaTV weź skończ i wyjdź stąd panie analiza hahaha
0
@Wizz777 dlatego de jonga się trzeba pozbyć nawet za czapkę gruszek byleby zszedł z drabinki płacowej