0

@elcaminodelsol co nam z korony króla strzelców? Jesteś jakiś odklejony.

0

@Tomek54321 Tylko kogo? Jedynie Isak jest napastnikiem pasującym do naszej gry.

1

Komentarz usunięty

0

12 mln plus 3-4 łatwych zmiennych.

0

Komentarz usunięty

0

Placek, sprowadzić szklankę za tyle kasy żenada

0

@KibicBarcy84 Halland lekiem na wszystko co? Taki sam drag jak Lewandowski hahaha

0

@Rarenzio czyli przeciwieństwo Hallanda którego tak tutaj ubóstwiacie hahaha

1

@4Fabregas4 i mecze przepychane 1:0, styl wołający o pomstę do nieba i blamaż w Europie.

2

@Thaarg u niego z logiką jest ciężko. Twierdzi, że Fati gdyby dostawał szansę co mecz to by się odbudował także nie ma sensu dyskutować

3

Słaby tekst niestety

1

Alexander Isak. Mi się marzy ten gość.

0

@4Fabregas4 tu się zgadzam.

5

@4Fabregas4 w życiu. Rashford coś pokazał, a Fati? Wieczny talent z przebłyskami.

3

@Midast wszyscy widzieli tylko
Ty nie widziałeś.

0

@Metalowy14 słabe

0

0

@ziomal62 Maria Lapiedra jakby ktoś pytał.

1

@kejdzi Taha ma kontrakt do czerwca więc można z nim negocjować. Araujo ma 1,5 roku ważny kontrakt. Inna sytuacja.

3

@Campeon87 on tego nie pamięta

2

@Veysel hahaha araujo za to dostępny. 60 mln i do widzenia. W lecie Tah przychodzi i spokój.

3

@SergioBusquets5 co nas obchodzi kogo Ty lubisz. Ma być kasa za śmiesznego kapitana i basta. Może iść nawet do Arabii

0

@ziomal88 bo jest dzbanem. Wielkie pan kapitan, chyba to Twoje xD kapitan

2

@Lewangoooolsky weź chłopie zamilcz bo żenada.

0

Oglądam Newcastle i Isak jest prze kotem. Przyjemnością jest oglądanie jego gry.

0

Bez przesady z tym top3. Gość opuścił 91 meczy i ma być w top3 zarabiających? Na kimś takim opierać kadrę? Chyba w szpitalu top3

0

@SergioBusquets5 haha pewnie znów mu odetnie prąd hahah lepszy od obydwu. Tak, tak na sali szpitalnej chyba

1

@Hadim nie chce tutaj grać, to niech odchodzi. Dobra oferta i do widzenia z panem L4.

1

@AnalizaTV weź skończ i wyjdź stąd panie analiza hahaha

0

@Wizz777 dlatego de jonga się trzeba pozbyć nawet za czapkę gruszek byleby zszedł z drabinki płacowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?