FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jutgla mial nosa. Z bruggia zajdzie dalej jak z barca. Top kek
0
Inzaghi na wylocie zjada xaviego. Smutne to takie
0
Raphinha, zejdz mi z oczu. Xavi dawaj ferrana gorzej byc nie moze
0
Moze po kolejnych 10 dzwigniach wyjdziemy z grupy
0
Dlaczego uparcie raphinha na lewej, a na prawej dembele? Brazylijczyk ewidentnie nie ogarnia z lewej.
2
Barca zaczyna przypominac real sprzed kilkunastu lat jak nie potrafili przejsc 1/8. A my chyba bedziemy miec problem z wyjsciem z grupy
0
Dembele ma odejście, nawet troche dryblingu, ale za nic nie ma boiskowej inteligencji.
3
Mamy skrzydlowych ktorzy nie potrafia dosrodkowac. Matko bosko
1
Raphinha to drugi trincao...
0
Jest szansa na 1. miejsce w grupie? Bayern wyglada, ze nastrzela, ale zalozmy, ze mamy rowna ilosc punktow i wygrywamy z nimi na camp nou 3:0. Kto zajmuje pierwsze miejsce?
1
@Awtameok_Klana co ty chlopie bajdurzysz. Jego "prezydent tut" czy 'potrzebuje amunicji, a nie podwozki" juz przeszly do historii i daly ukraincom dodatkowe mentalne sily w walce z okupantem. Bez zmotywowanej armii taka bucza czy mariupol bylyby w calej ukrainie.
3
@barcelonaLM ale jaja, panie ferdku.
3
@RoberDzik chlop ma braki w historii. Dyktatorzy nigdy sie nie zatrzymuja, tylko pra dalej jak im sie pozwoli. Tak samo putler nie zatrzymal sie na czeczenii, gruzji, krymie...
A argument z atomem mnie rozwala od poczatku tej wojny. Najlepiej oddajmy cala planete ruZkim, bo ola boga majo bron atomowo, jestesmy straceni, trzese sie i boje sie. Kek.
Jesli sie boisz, juz jestes niewolnikiem ;)
1
@R-Dinho ta, trzezwo. Europa juz raz zastosowala taktyke uglaskania dyktatora. Oddali czechoslowacje, polske, a mimo to hitler sie nie zatrzymal. Tak jak putin nie zatrzymal sie po czeczeni, gruzji czy krymie i donbasie. Tak samo nie zatrzymalby sie na calej ukrainie.
Poza tym z terrorystami sie nie negocjuje. Do terrorystow sie strzela.
3
@Mads za tyle nie warto wychodzic z wyrka
1
@michal26 panie michale, zmien ten awatar z ruska scierka, ja cie prosze.
9
Ladnie zagral. Beda z niego ludzie.
0
@Danny Gaucho jak to tak bez dzwieku
1
Osa uzadlila. Czekamy na kolejne żądełko
4
@Dieselzor jak najbardziej. Jest dzis szansa na strate punktow
No i nasz rodzynek abde
2
Ale klepie ta osasunka. W sumie jakby zgarneli dzis 3 pkt to maja 1 mniej od realu. Solidni poki co.
1
Osasuna, musisz! No i abde ladnie wyglada. Bardziej konkretny od ferrana, a ostatnio nawet od raphini
4
po tym jednym zderzeniu, z ktorego smiali sie nawet komentatorzy jaki to mlody nie jest twardy, to sie nie dziwie :D
2
@Rastafarnianin https://i.pinimg.com/originals/f0/27/ae/f027ae18eac5be28e0edde9e23b7c668.jpg
xxD
13
Nie przypominam sobie, zeby tak bawarska prasa sie zachwycala lewym ,a tez jego gole dawaly 3 punkty. Hiszpanie to jednak inna liga jesli chodzi o splendor, cieszenie sie pilka i tak dalej.
0
@Freudysta fanboizm to straszna choroba xD
1
@Pilka_jest_okragla mila odmiana od rekordow koemana
3
@macio_944 szkoda ze taki powsciagliwy nie jestes przy temacie messiego.
1
No coz, mecz do zapomnienia. Nawet za pepa czy lucho z messim w topowej formie takie spotkania sie zdarzaly. 3 pkt sa i o to chodzi. Essa
0
@kuz ee tam, widac coraz wiekszy luz, pewnosc i mobilnosc.