1

Jutgla mial nosa. Z bruggia zajdzie dalej jak z barca. Top kek

0

Inzaghi na wylocie zjada xaviego. Smutne to takie

0

Raphinha, zejdz mi z oczu. Xavi dawaj ferrana gorzej byc nie moze

0

Moze po kolejnych 10 dzwigniach wyjdziemy z grupy

0

Dlaczego uparcie raphinha na lewej, a na prawej dembele? Brazylijczyk ewidentnie nie ogarnia z lewej.

2

Barca zaczyna przypominac real sprzed kilkunastu lat jak nie potrafili przejsc 1/8. A my chyba bedziemy miec problem z wyjsciem z grupy

0

Dembele ma odejście, nawet troche dryblingu, ale za nic nie ma boiskowej inteligencji.

3

Mamy skrzydlowych ktorzy nie potrafia dosrodkowac. Matko bosko

1

Raphinha to drugi trincao...

0

Jest szansa na 1. miejsce w grupie? Bayern wyglada, ze nastrzela, ale zalozmy, ze mamy rowna ilosc punktow i wygrywamy z nimi na camp nou 3:0. Kto zajmuje pierwsze miejsce?

1

@Awtameok_Klana co ty chlopie bajdurzysz. Jego "prezydent tut" czy 'potrzebuje amunicji, a nie podwozki" juz przeszly do historii i daly ukraincom dodatkowe mentalne sily w walce z okupantem. Bez zmotywowanej armii taka bucza czy mariupol bylyby w calej ukrainie.

3

@barcelonaLM ale jaja, panie ferdku.

3

@RoberDzik chlop ma braki w historii. Dyktatorzy nigdy sie nie zatrzymuja, tylko pra dalej jak im sie pozwoli. Tak samo putler nie zatrzymal sie na czeczenii, gruzji, krymie...

A argument z atomem mnie rozwala od poczatku tej wojny. Najlepiej oddajmy cala planete ruZkim, bo ola boga majo bron atomowo, jestesmy straceni, trzese sie i boje sie. Kek.

Jesli sie boisz, juz jestes niewolnikiem ;)

1

@R-Dinho ta, trzezwo. Europa juz raz zastosowala taktyke uglaskania dyktatora. Oddali czechoslowacje, polske, a mimo to hitler sie nie zatrzymal. Tak jak putin nie zatrzymal sie po czeczeni, gruzji czy krymie i donbasie. Tak samo nie zatrzymalby sie na calej ukrainie.

Poza tym z terrorystami sie nie negocjuje. Do terrorystow sie strzela.

3

@Mads za tyle nie warto wychodzic z wyrka

1

@michal26 panie michale, zmien ten awatar z ruska scierka, ja cie prosze.

9

Ladnie zagral. Beda z niego ludzie.

0

@Danny Gaucho jak to tak bez dzwieku

1

Osa uzadlila. Czekamy na kolejne żądełko

4

@Dieselzor jak najbardziej. Jest dzis szansa na strate punktow
No i nasz rodzynek abde

2

Ale klepie ta osasunka. W sumie jakby zgarneli dzis 3 pkt to maja 1 mniej od realu. Solidni poki co.

1

Osasuna, musisz! No i abde ladnie wyglada. Bardziej konkretny od ferrana, a ostatnio nawet od raphini

4

po tym jednym zderzeniu, z ktorego smiali sie nawet komentatorzy jaki to mlody nie jest twardy, to sie nie dziwie :D

13

Nie przypominam sobie, zeby tak bawarska prasa sie zachwycala lewym ,a tez jego gole dawaly 3 punkty. Hiszpanie to jednak inna liga jesli chodzi o splendor, cieszenie sie pilka i tak dalej.

0

@Freudysta fanboizm to straszna choroba xD

1

@Pilka_jest_okragla mila odmiana od rekordow koemana

3

@macio_944 szkoda ze taki powsciagliwy nie jestes przy temacie messiego.

1

No coz, mecz do zapomnienia. Nawet za pepa czy lucho z messim w topowej formie takie spotkania sie zdarzaly. 3 pkt sa i o to chodzi. Essa

0

@kuz ee tam, widac coraz wiekszy luz, pewnosc i mobilnosc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?