FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca przeciez takie mecze zdarzaly sie i za pepa i za lucho z messim w top formie na czele. LOL xD
0
Wbrew pozorom leverkusen jest slabiutkie w tym sezonie, zajmuja bodaj przedostatnie miejsce w tabeli, takze luzna guma.
1
Messi to messi, wiadomo ze by sie przydal, wychowanek i ikona barcy, ale musialby zaakceptowac ludzkie warunki placowe i ew. role rezerwowego w meczach gdzie trzeba gryzc trawe czy tam zmiany w okolicach 60 minuty jak braknie pary.
0
No zeby sie nie skonczylo jak kiedys z dembele czy fatim.
2
No spoko,.tylko niech sie zbytnio nie podpalaja i uzaleznia hajs od wystepow czy statystyk. I tak z kazdym powinni robic, nawet jesli messi mialby wrocic.
5
bartek juz by dawal 5x podwyzke
7
@Przemek2323 to fajny profesor. Chyba ze szkoly rydzyka
3
@DLFCB Troche zabawne czytac opinie, zakladam, roboli o gosciu, ktory ukonczyl politologie na oksfordzie, akademie obrony narodowej, pisze dla poczytnych dziennikow, czlonek think tankow oraz czlonek grupy bilderberg. xD
2
@Borry ferran out, williams in
1
@Mixtape najlepsze ze ma tak samo wywalone ego jak griezmann swego czasu.
1
No to teraz poprosimy w barcelonie takie wystepy
2
Prawie nie trafil
0
Mnie to ciekawi raphinha, czy ty tak w barcelonie umiesz
0
@Khajio Dzieki za pozwolenie, mordeczka
2
@macio_944 to tak jak ferran xD
0
Udana akcja ferrana. Gdzie to zapisac
0
@draxidox co ten radek
2
@Toretto prawda. Trzeba sprobowac sprzedac zgnile jajo nim calkiem straci na wartosci
1
@LloretDeMar nepotyzm, nepotyzm wszedzie
0
Jaki ten torres jest mierny, matko bosko. Drugi griezmann.
0
Jesli bedzie skory do poswiecen placowych, to bardzo chetnie. To w koncu messi.
0
@AlexDark00 a puig kiedys byl mlodym talentem
1
Obydwie druzyny powinny zostac zdegradowane.
0
@WiernyKibic111 ziom, masz schizofrenie
0
Zalewski jak alba. Matko bosko
0
@Rl9k1nG dobrze ze nie 103 %
0
@KlonaZepan idealnie wlasnie, w niedziele mam zawsze problem ze snem xd
2
Potezny real, ehhh kiedy skoncza nas gnębić
2
@Comentateiro no tragedia. ale nie mniejsza, ze taka proruska konfederacja ma spore poparcie wsrod mlodych, nawet na la rambli xD
0
@AdiKingu96 to samo. tak samo na nasza "ektraklase". Leszcze zarabiaja znacznie wiecej od druzyn, ktore ich regularnie eliminuja w drodze do europejskich rozgrywek. I jeszcze zatrudnianie skorumpowanych blaznow na selekcjonera.
Tfu na pzpn.