0

@bartekvisca przeciez takie mecze zdarzaly sie i za pepa i za lucho z messim w top formie na czele. LOL xD

0

Wbrew pozorom leverkusen jest slabiutkie w tym sezonie, zajmuja bodaj przedostatnie miejsce w tabeli, takze luzna guma.

1

Messi to messi, wiadomo ze by sie przydal, wychowanek i ikona barcy, ale musialby zaakceptowac ludzkie warunki placowe i ew. role rezerwowego w meczach gdzie trzeba gryzc trawe czy tam zmiany w okolicach 60 minuty jak braknie pary.

0

No zeby sie nie skonczylo jak kiedys z dembele czy fatim.

2

No spoko,.tylko niech sie zbytnio nie podpalaja i uzaleznia hajs od wystepow czy statystyk. I tak z kazdym powinni robic, nawet jesli messi mialby wrocic.

5

bartek juz by dawal 5x podwyzke

7

@Przemek2323 to fajny profesor. Chyba ze szkoly rydzyka

3

@DLFCB Troche zabawne czytac opinie, zakladam, roboli o gosciu, ktory ukonczyl politologie na oksfordzie, akademie obrony narodowej, pisze dla poczytnych dziennikow, czlonek think tankow oraz czlonek grupy bilderberg. xD

2

@Borry ferran out, williams in

1

@Mixtape najlepsze ze ma tak samo wywalone ego jak griezmann swego czasu.

1

No to teraz poprosimy w barcelonie takie wystepy

2

Prawie nie trafil

0

Mnie to ciekawi raphinha, czy ty tak w barcelonie umiesz

0

@Khajio Dzieki za pozwolenie, mordeczka

2

@macio_944 to tak jak ferran xD

0

Udana akcja ferrana. Gdzie to zapisac

0

@draxidox co ten radek

2

@Toretto prawda. Trzeba sprobowac sprzedac zgnile jajo nim calkiem straci na wartosci

1

@LloretDeMar nepotyzm, nepotyzm wszedzie

0

Jaki ten torres jest mierny, matko bosko. Drugi griezmann.

0

Jesli bedzie skory do poswiecen placowych, to bardzo chetnie. To w koncu messi.

0

@AlexDark00 a puig kiedys byl mlodym talentem

1

Obydwie druzyny powinny zostac zdegradowane.

0

@WiernyKibic111 ziom, masz schizofrenie

0

Zalewski jak alba. Matko bosko

0

@Rl9k1nG dobrze ze nie 103 %

0

@KlonaZepan idealnie wlasnie, w niedziele mam zawsze problem ze snem xd

2

Potezny real, ehhh kiedy skoncza nas gnębić

2

@Comentateiro no tragedia. ale nie mniejsza, ze taka proruska konfederacja ma spore poparcie wsrod mlodych, nawet na la rambli xD

0

@AdiKingu96 to samo. tak samo na nasza "ektraklase". Leszcze zarabiaja znacznie wiecej od druzyn, ktore ich regularnie eliminuja w drodze do europejskich rozgrywek. I jeszcze zatrudnianie skorumpowanych blaznow na selekcjonera.

Tfu na pzpn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?