4

Chlop za wczorajszy wystep powinien rozwiazac kontrakt i zrzec sie zaleglej kasy.

0

No cóż, emocje opadly, wiec trzezwo oceniajac, xavi musi dostać szanse do konca sezonu. Nie od razu Rzym zbudowano. Jesli zdetronizuje real w lidze, powinien zostac. Jesli nie, trzeba poszukac doswiadczonego trenera.

1

Komentarz usunięty

3

@Bzyczekk factos. Sprawdza sie to co wielu mowilo - nie mozna przyjść z ligi pol amatorow i trenować taki klub jak barca... Nie od razu.

3

Znamienne ze wchodzi de jong i po raz kolejny jest jednym z lepszych w pomocy. Znamienne ze raphinha kolejny mecz z rzedu nie potrafi dośrodkować czy to z akcji, rzutu wolnego czy roznego, ale ciagle je wykonuje

Xavi jest slepy. Z tej maki chleba nie bedzie.

0

Pique po takim meczu powinien zrzec sie reszty oraz zaleglej pensji i zakonczyc jutro kariere

7

Lewy dal sie nabrac wyzelowanemu bajerantowi. xD

A mogl isc do psg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kos111 z takim skladem zrobiłby polfinal

0

Papa ligo mistrzow

2

Pique juz nie powinien wrocic do skladu. Jak mam ogladac bledy to chce mlodych gniewnych, z nich jest szansa, ze cos bedzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No nareszcie. Vamos

2

60 melonow za chłopa ktory nie drybluje, nie umie podac ani strzelic. Smiechu warte

0

Raphinha, wyjdz

0

Lepiej jakby wycofali do bramkarza po tych roznych...

0

Xavi zmien raphinhe jako wykonawce stalych fragmentow. Czy ty jestes slepy?!

0

@Comfortable_ on nigdzie nie umie.

1

60 baniek za goscia ktory dosrodkowac nie umi. Trzymajcie mnie

0

Nawet ten doping jakis niemrawy. Jakby wiary nie bylo

2

Jak zobacze raphinhe na lewej stronie to wylaczam.

0

@T^L uuu antymessizm.

10

I uefa fifa sie dziwia, ze spada zainteresowanie pilka. xD niech jeszcze wiecej meczow zrobia, w jeszcze bardziej egzotycznych krajach mundial, niech doloza kolejny guano turniej a'la liga narodow

Ale zeby kurla zrobic normalne przepisy (zabicie meczu za lekkie pociagniecie w polu karnym i to w 20 minucie czyli to pierwszy albo naprawde jeden z pierwszych faul, to zart), ogarnac sedziow, to nie ma komu.

Szczerze to nawet mi sie odechciewa to ogladac. Chyba naprawde czas zreyzgnowac z tych abonamentow.


2

Rozumiem za ostre zagranie, spartoliles sprawe, poniosly cie nerwy - ty i twoj zespol cierpicie, ale nie za takie cos. Ten hit sie praktycznie skonczyl w 20 minuci i to z powodu "faulu" xD

1

Dajcie juz te superlige bo nie wytrzymam

0

Milan nie umi w lige mistrzow. Zupelnie jak my

0

@Kamilos84 Przegapil swoja szanse, teraz bedzie sie kisil w tym psg przez lata :DD Dobrze, dobrze. Chytry 2x traci.

1

@draxidox ludzie, kiedy zrozmiecie ze im nabijacie zasiegi takim obsmiewaniem? Ich trzeba ignorowac to sie szybko skoncza.

2

@Kidd niby rozumiem, ale to jest bledne myslenie, przez ktore skończyliśmy z dzwigniami, a w dalszym ciagu nie wygląda to dobrze.

2

Szkoda ze barca nie próbuje czesciej z dzieciakami, tylko musza wiecznie wydawac po 50, 60 baniek.

Za jednego raphinhe mamy 4 obiecujących grajkow, ktorych chociaż jeden powinien wypalic, a nawet jeśli nie, to nie jest to zaporowa cena i mozna ich opchnac za niewiele mniej...

Czemu benfica tak umie, ajax, bvb i inni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?