FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chlop za wczorajszy wystep powinien rozwiazac kontrakt i zrzec sie zaleglej kasy.
0
No cóż, emocje opadly, wiec trzezwo oceniajac, xavi musi dostać szanse do konca sezonu. Nie od razu Rzym zbudowano. Jesli zdetronizuje real w lidze, powinien zostac. Jesli nie, trzeba poszukac doswiadczonego trenera.
1
Komentarz usunięty
3
@Bzyczekk factos. Sprawdza sie to co wielu mowilo - nie mozna przyjść z ligi pol amatorow i trenować taki klub jak barca... Nie od razu.
3
Znamienne ze wchodzi de jong i po raz kolejny jest jednym z lepszych w pomocy. Znamienne ze raphinha kolejny mecz z rzedu nie potrafi dośrodkować czy to z akcji, rzutu wolnego czy roznego, ale ciagle je wykonuje
Xavi jest slepy. Z tej maki chleba nie bedzie.
0
Pique po takim meczu powinien zrzec sie reszty oraz zaleglej pensji i zakonczyc jutro kariere
7
Lewy dal sie nabrac wyzelowanemu bajerantowi. xD
A mogl isc do psg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kos111 z takim skladem zrobiłby polfinal
0
Papa ligo mistrzow
2
Pique juz nie powinien wrocic do skladu. Jak mam ogladac bledy to chce mlodych gniewnych, z nich jest szansa, ze cos bedzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nareszcie. Vamos
2
60 melonow za chłopa ktory nie drybluje, nie umie podac ani strzelic. Smiechu warte
0
Raphinha, wyjdz
0
Lepiej jakby wycofali do bramkarza po tych roznych...
0
Xavi zmien raphinhe jako wykonawce stalych fragmentow. Czy ty jestes slepy?!
0
@Comfortable_ on nigdzie nie umie.
1
60 baniek za goscia ktory dosrodkowac nie umi. Trzymajcie mnie
0
Nawet ten doping jakis niemrawy. Jakby wiary nie bylo
2
Jak zobacze raphinhe na lewej stronie to wylaczam.
0
@T^L uuu antymessizm.
10
I uefa fifa sie dziwia, ze spada zainteresowanie pilka. xD niech jeszcze wiecej meczow zrobia, w jeszcze bardziej egzotycznych krajach mundial, niech doloza kolejny guano turniej a'la liga narodow
Ale zeby kurla zrobic normalne przepisy (zabicie meczu za lekkie pociagniecie w polu karnym i to w 20 minucie czyli to pierwszy albo naprawde jeden z pierwszych faul, to zart), ogarnac sedziow, to nie ma komu.
Szczerze to nawet mi sie odechciewa to ogladac. Chyba naprawde czas zreyzgnowac z tych abonamentow.
2
Rozumiem za ostre zagranie, spartoliles sprawe, poniosly cie nerwy - ty i twoj zespol cierpicie, ale nie za takie cos. Ten hit sie praktycznie skonczyl w 20 minuci i to z powodu "faulu" xD
1
Dajcie juz te superlige bo nie wytrzymam
0
Milan nie umi w lige mistrzow. Zupelnie jak my
0
@Kamilos84 Przegapil swoja szanse, teraz bedzie sie kisil w tym psg przez lata :DD Dobrze, dobrze. Chytry 2x traci.
1
@draxidox ludzie, kiedy zrozmiecie ze im nabijacie zasiegi takim obsmiewaniem? Ich trzeba ignorowac to sie szybko skoncza.
2
@Kidd niby rozumiem, ale to jest bledne myslenie, przez ktore skończyliśmy z dzwigniami, a w dalszym ciagu nie wygląda to dobrze.
2
Szkoda ze barca nie próbuje czesciej z dzieciakami, tylko musza wiecznie wydawac po 50, 60 baniek.
Za jednego raphinhe mamy 4 obiecujących grajkow, ktorych chociaż jeden powinien wypalic, a nawet jeśli nie, to nie jest to zaporowa cena i mozna ich opchnac za niewiele mniej...
Czemu benfica tak umie, ajax, bvb i inni