4

@Zoker przykro to pisac, ale w tej barcelonie to strasznie duzo ludzi ma odklejki. Pranie mozgu im tam robia czy co xD

5

Xavi troche odklejony. Ja tam widze wiecej szczescia i przeblyskow lewego czy dembele, anizeli dobrej gry. W dodatku mierzylismy sie z emerym, ktory myslal juz o premier league, valverde, ktory wrocil do trenowania po 3 latach przerwy czy lepetogeui, ktory byl na wylocie z sevilli. I tak jak wspomnialem - pamietam wiele meczow, gdzie powinnismy przegrywac, ewentualnie remisowac, ale wyszarpywalismy zwyciestwo, bo przeciwnik mial fatalna skutecznosc, a my wrecz przeciwnie.

Ja tego nie widze, no ale moze sie myle. Ba, chcialbym sie mylic.

4

@Firestone licze ze trafimy na arsenal. Ale bedzie lomot.

17

@!34RC3!_0N4 nie wiem co bierzesz, ale bierz polowe

0

@bartekvisca nie zastapi. Do tego halasuje.

0

@Deviler dobrze ze nie jestes taki sam, tylko w druga strone w kierunku lewego, hipokryto

0

@Deviler powiedzial naczelny antyfan lewego xD

1

@Emhyr wygladamy jak chucherka przy topowych drużynach. W ogole jestem ciekaw jak tezyzna wplywa na mentalnosc pilkarza.

Z doswiadczenia wiem, ze jak troche dopompuje to czuje sie pewniej. Moze to by tłumaczyło nasz mental potem na boisku. Zwlaszcza z byczkami z bayernu ;)

4

Gdyby to nie Xavi byl trenerem, wyniki ankiety bylyby zgola inne. Ta romantycznosc calego barcelonismo, to jest wlasnie przyczyna tego co ogladamy, czyli brak awansu do 1/8 drugi raz z rzedu.

Dostal pilkarzy jakich chcial, co swoja droga tez troche o nim swiadczy, bo ferran kopie sie po czole, raphinha to poki co coutinho v.2, nie ma zupelnie pomyslu na kessiego. Jedynie lewy + kounde sa wartoscia dodana. Zreszta gdyby nie gole lewego, ba, jego przeblyski, to byloby ciezko. Chlop stanowi 50 % goli...

Dalej, przegrywa taktycznie z kims wiecej niz ogory, czy trenerzy ktorzy mysla o innej druzynie (emery) czy trenerzy wracajacy po 3 latach przerwy (valverde), czy tez trenerzy na wylocie (Lopetegui), czy trenerzy ktorzy w lidze wloskiej zajmuja dalekie pozycje (inzaghi).

Dodalbym uparcie trzymanie raphinhi jako wykonawcy stalych fragmentow. Rozumiem mecz, dwa, ale przeeciez ile mozna ogladac brazylijczyka, ktory nie potrafi dokopac tej cholernej pilki dalej niz pierwszy obronca?

Podajecie przyklad artety, guardioli, kloppa, ktorzy potrzebowali czasu. Panowie, serio? Przeciez ci trenerzy rywalizuja w najlepszej lidze swiata. Liga hiszpanska na ten moment ma tylko real madryt w 1/8, a jej trzecia sila, czyli atletico, nie wychodzi z grupy z porto, bayer i club brugge. xD Tu nie ma czego porownywac. Poza tym Xavi pracuje tu juz rok...

Xavi moze i ma gadane, moze potrafi zmobilizowac, ale przydalby mu sie asystent z krwi i kosci, a nie braciszek hernandez.

Ogolnie uwazam, ze jeszcze nas liga hiszpanska wyjasni, to kwestia czasu. Efekt nowej miotly przestaje dzialac. Widzielismy to przez ostatnie 3 tygodnie, nawet w lidze hiszpanskiej, poza paroma wyjatkami, wrecz przeblyskami lewego czy dembele, ktorzy ratowali/ustawiali mecze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wow, ale ten czas leci.

2

Kolejny ekspert trenerski, ktorego wywalili z monaco po kilku miesiacach, potem jakis montreal, a obecnie asystent w belgii. Moze sobie podac reke z pirlo. Top kek

1

@Kszysiek7 nie daloby nic.

3

W ogole mam wrazenie, ze jeszcze w la lidze wyjasnia xaviego. No bo popatrzcie, z kim gralismy do tej pory? Sevilla ktora dogorywala pod wodza lopotegiiuego, villarreal ktore emery zostawil w ostatnim tygodniu na rzecz premier league, bilbao ktore objal valverde po 3 latach przerwy. No i reszta ogorki. A z realem oczywiscie wciry.

2

@Kuba_1 nic z chlopem nie zwojujemy.

8

Nie mamy mentalu, tak bardzo tutaj wysmiewanego

1

Chlop tu jest rok i nie widac progresu w lidze mistrzow. Albo niech zatrudnia drugiego trenera od ligi mistrzow, a xavi bedzie od la ligi, albo nowy trener.

1

Laporta to chyba liczyl, ze xavi bedzie drugim guardiola.

0

@MichuPlayPL tez zaczyna mnie irytowac. Liczyl ze xavi bedzie drugim pepem i jakos sie ulozy. Uja sie ulozy, moim skromnym zdaniem.

0

@AlwaysBlaugrana wtedy chociaz celny strzal byl. Ja tu widze regres

2

@BorzyKrzys laurentis czy jak sie nazywa ten wariat-prezes napoli, wie co robi. A lapcio to chyba fuksiarz. Udalo mu sie 13 lat temu z pepem i sadzil se uda mu sie z xavim, a tu zonk

0

@Ojciec5tkidzieci mea culpa, faktycznie.

3

Ja wiem,ze analiza wsteczna zawsze skuteczna, ale to chyba nie moglo wypalić. Xavi nie mial absolutnie zadnego doswiadczenia w europie, zreszta jest trenerem zaledwie kilka lat. Laporta zadluzyl klub dzwigniami, ale juz nie pomyslal o zatrudnieniu trenera dajacego jakosc od poczatku...

Serio, ja tego nie widze. Tuchel 2 lata temu czy 3, przejal chelsea w środku sezonu i zrobił z nich maszyne. Heynen ratowal wielokrotnie bayern przejmując paleczke. Podobnie bylo po zwolnieniu kovacica pare lat temu. Praktycznie z miejsca flick wyprowadzil bawarczykow na prosta. Nawet perez nie czekal z benitezem i tez polecial w polowie sezonu.

Ten hag tez zaczyna wyciagac utd z otchlani w mniej niz pol roku. A xavi jest juz tu rok, dostal fajne transfery i tak naprawdę ogarniamy jako tako lige. Lige, z ktorej tylko real madryt wychodzi z grupy LM.

Mam zle przeczucia. Laporta chyba nas tym razem nie uratuje.

0

@wojopancer no nie wiem. Dnem bylo 2-8 i co sie od tego czasu zmienilo?

1

@Rastafarnianin tak, ze do 1/8 awansuje tylko real. A przypominam ze atletico mialo jedna z latwiejszych grup

Śmialiśmy sie z niemieckiej czy francuskiej, a to la liga staje sie slaba. Juz jest slaba.

1

@IronSanHybrid Dla mnie te MS to dramat. Ani browarka sie napic, bo inaczej smakuje w zimie. Czuje tez, ze nie bedzie za duzo kibicow na stadionach. W dodatku niesmak z niewolnicza praca przy stadionach jakas odtraca mnie od tego turnieju. Zostal niecaly miesiac, a zero jakiejs wiekszej podniety.

0

@Emhyr Nie wiem, mnie takie tlumaczenie nie przekonuje. Jakos potrafia zagrac ladnie z ogorasami, ale przychodzi troche mocniejszy rywal i stajemy jak widly w gnoju. Za koemana chociaz jakas stabilnosc byla - 8 czy tam 9 w lidze, to i blamaz w lidze mistrzow. A tu idziemy niby leb w leb z realem (do meczu z nimi lider, super ratio, itp itd), a z grupy znow nie wychodzimy.

11

@tristan87 Jest presja - zle. Nie ma presji - tez zle.

Naprawde zaczyna to wzbudzac politowanie.

1

@Emhyr Boje sie trafic na arsenal. Nawet manchester jakby zaczal sie ogarniac. Do wiosny to jeszcze beda maszyna jak arsenal xD

8

@Cule1234 Same kurla wymowki. Piekny mental jest w tej druzynie. I to najgorzej, ze widzimy to juz u najmlodszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?