FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie mleczko w tubce
1
Dobra, tak patrzac na tego Artete, moze faktycznie trzeba dac czas Xaviemu. Ale jak w nastepnym sezonie nie wyjdzie z grupy LM to na drugi dzien powinien dostac wypowiedzenie.
1
Arteta > krwawe katarskie pieniadze z bajerantem guardiola na czele
Factos
0
Guardiola to sie chyba wypalil jak mourinho. Ma pake jak jasna cholera, a przegra z arteta i drużyną budowana za ulamek tego co City xD
3
Codzienna przypominajka: chedozyc qatar 2022.
0
@LatajacyHolender mowisz? Na whoscored 2 najlepszy w druzynie bodajze...
2
Jakby chlop mial 1/4 umiejetnosci dembele jesli chodzi o drybling i 1/4 umiejetnosci strzeleckich roberta, to bylby kandydat na zlota pilke.
2
Musimy zatrudnic skautow benfici czy porto. Skubance maja nosa do talentow.
0
@tristan87 ciekawe kiedy zaczna robic porzadek z tym elementem. Oni powinni byc na cenzurowanym. Za sama akcje grozenia na posterunku powinien zostac wydalony z kraju. Nawet jesli sie urodzil w belgii, to do kraju jego rodzicow.
2
Wpada w ucho, nie sadzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Krystian1588 a tak serio idz do lekarza. Moze jakas bakteria/wirus ci siadla na oko. Nie ma co ryzykować.
0
@Krystian1588 wscieklizna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz moze wodowstręt?
3
Katarski pomiot. Miedzy innymi przez niego mam w tyle ten mundial. Tfu.
0
@Kessie Filmik zabawny do momentu az piesek sie kiedys wkurzy. Takie bydlaki powinny byc zakazane. Ewentualnie wlasciciel powinien zdobyc licencje na posiadanie takiego zwierzaka. W sumie na kazdego powinna byc licencja.
2
@LionelM95 i pamietajcie drogie dzieci: miej wy*bane, a bedzie ci dane. Nie warto sie zazynac dla janusza, oj nie warto. I tak zastapi przy pierwszej lepszej okazji.
0
Wciaz lepsze tlumaczenie niz to lewego xd
0
@FCB_dimiC fon za 4k i takie jaja? xDdddd
0
@fotohobby tez prawda.
1
@fotohobby niestety, nie moze, ale fakt. Tylko real w 1/8 i czuje ze bez genialnego benzemy jak rok temu, dostana ostre wciry
0
Pytanie czy mielismy autentycznie pecha w LM (kontuzje, sędziowie), czy liga hiszpanska bardzo podupadla.
1
Codzienna przypominajka, czym macie zamiar sie ekscytowac
https://www.wykop.pl/wpis/68645409/mistrzostwa-swiata-katar-2022-lista-absurdow-wszys/
1
@Matt_i1992 za prawde
9
Moze ten mecz da do myslenia xaviemu, ze warto zagrac troche defensywniej, przynajmniej czasami...
2
A jak tam kara dla Ancelotti ego? Znow rowni i rowniejsi?
Co za kabaret.
0
@Marcelinho99 też sie nie obraze. Tak to ja moge sie mylic
0
@macio_944 w sumie strims top, kabel do laptopa/pcta czy nawet sklonowanie obrazu telefonu z tv i nie trzeba frajerom placic.
Sam sie nad tym zastanwiam..francuski komentarz nawet jest śmiechowy
0
@tristan87 chlopa.mozna nawet sprobowac w ataku przy beznadziejnym wyniku/kontuzjach.
0
@KrwawiaceoczyVEB co te zawszone hiszpany maja z nami problem. Co to za dyskryminacja geolokalizacyjna kurła
0
@Sau_Ron goscia powinno sie przemianowac na skrzydłowego, bo sie marnuje. A raphinha albo fati aut za dobra sumke
4
@cules100pro https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/028/367/cover1.jpg