0

@Kessie mleczko w tubce

1

Dobra, tak patrzac na tego Artete, moze faktycznie trzeba dac czas Xaviemu. Ale jak w nastepnym sezonie nie wyjdzie z grupy LM to na drugi dzien powinien dostac wypowiedzenie.

1

Arteta > krwawe katarskie pieniadze z bajerantem guardiola na czele

Factos

0

Guardiola to sie chyba wypalil jak mourinho. Ma pake jak jasna cholera, a przegra z arteta i drużyną budowana za ulamek tego co City xD

3

Codzienna przypominajka: chedozyc qatar 2022.


0

@LatajacyHolender mowisz? Na whoscored 2 najlepszy w druzynie bodajze...

2

Jakby chlop mial 1/4 umiejetnosci dembele jesli chodzi o drybling i 1/4 umiejetnosci strzeleckich roberta, to bylby kandydat na zlota pilke.

2

Musimy zatrudnic skautow benfici czy porto. Skubance maja nosa do talentow.

0

@tristan87 ciekawe kiedy zaczna robic porzadek z tym elementem. Oni powinni byc na cenzurowanym. Za sama akcje grozenia na posterunku powinien zostac wydalony z kraju. Nawet jesli sie urodzil w belgii, to do kraju jego rodzicow.

2



Wpada w ucho, nie sadzicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Krystian1588 a tak serio idz do lekarza. Moze jakas bakteria/wirus ci siadla na oko. Nie ma co ryzykować.

0

@Krystian1588 wscieklizna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz moze wodowstręt?

3

Katarski pomiot. Miedzy innymi przez niego mam w tyle ten mundial. Tfu.

0

@Kessie Filmik zabawny do momentu az piesek sie kiedys wkurzy. Takie bydlaki powinny byc zakazane. Ewentualnie wlasciciel powinien zdobyc licencje na posiadanie takiego zwierzaka. W sumie na kazdego powinna byc licencja.

2

@LionelM95 i pamietajcie drogie dzieci: miej wy*bane, a bedzie ci dane. Nie warto sie zazynac dla janusza, oj nie warto. I tak zastapi przy pierwszej lepszej okazji.

0

Wciaz lepsze tlumaczenie niz to lewego xd

0

@FCB_dimiC fon za 4k i takie jaja? xDdddd

0

@fotohobby tez prawda.

1

@fotohobby niestety, nie moze, ale fakt. Tylko real w 1/8 i czuje ze bez genialnego benzemy jak rok temu, dostana ostre wciry

0

Pytanie czy mielismy autentycznie pecha w LM (kontuzje, sędziowie), czy liga hiszpanska bardzo podupadla.

1

Codzienna przypominajka, czym macie zamiar sie ekscytowac

https://www.wykop.pl/wpis/68645409/mistrzostwa-swiata-katar-2022-lista-absurdow-wszys/

1

@Matt_i1992 za prawde

9

Moze ten mecz da do myslenia xaviemu, ze warto zagrac troche defensywniej, przynajmniej czasami...

2

A jak tam kara dla Ancelotti ego? Znow rowni i rowniejsi?

Co za kabaret.

0

@Marcelinho99 też sie nie obraze. Tak to ja moge sie mylic

0

@macio_944 w sumie strims top, kabel do laptopa/pcta czy nawet sklonowanie obrazu telefonu z tv i nie trzeba frajerom placic.

Sam sie nad tym zastanwiam..francuski komentarz nawet jest śmiechowy

0

@tristan87 chlopa.mozna nawet sprobowac w ataku przy beznadziejnym wyniku/kontuzjach.

0

@KrwawiaceoczyVEB co te zawszone hiszpany maja z nami problem. Co to za dyskryminacja geolokalizacyjna kurła

0

@Sau_Ron goscia powinno sie przemianowac na skrzydłowego, bo sie marnuje. A raphinha albo fati aut za dobra sumke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?