FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone chlop nie ogarnia z niemal nielimitowana kasa. Z czym do ludzi xD
1
@Kluivert_P dej
1
Guardiola sie konczy. Jak Mourinho
0
@Magicc89PL true true. Ten klub to dalej mem, niestety
0
@regatta52 przereklamowany i przeplacony brazol. Zupelnie jak raphinha
7
Dopiero 10 minut a juz stwierdzam ze zegnamy sie z liga europy
10
Chłop powinien poleciec po blamazu z liverpoolem. A w jego miejsce porzadny trener, z autorytetem, a nie setien.
5
Strasznie duzo bluzgow. Mam wrazenie jakbym na notatniku wyladowal
0
@Salchent blade wieczny lowca?
0
Dembele to czasem taka kaleka...
4
Czy chlop ma downa?
0
Wieksze dymy jak przy wyborze papieza
0
@Lola120 Piwko dziala cuda
4
Ochlapy. To ja juz naprawde wole sprobowac jakis obiecujacy talent z zadupia europy wschodniej czy ameryki poludniowej. Nie mowiac o naszej szkolce.
2
@Kondziubarca Na bank. I oby to byl ich ostatni last dance zakonczony porazka.
3
@michal26 to samo. Jeszcze te nakrecanie sie od poczatku grudnia. Pioseneczki w radiu, reklamy.. a to tylko 3 dni i po temacie. A w tym roku wypada w weekend wiec mozna powiedziec ze dzien i elo, nawet malo pozytku z tych swiat jesli chodzi o wolne...
0
@GeraltzKatalonii Trzeba go opchnac za dobry hajs, zeby odzyskac cos z tych 150 baniek.
0
@tristan87 Typowe zabojady.
2
Ehhh nie mozna sie w takiej chwili gniewac, ze opuscil Barcelone.
Brawo, Leo. Zasluzyles.
0
@Emhyr Eden Hazard xD
2
@barcanawieki uuuu notatnik tego nie lubi
0
@DonAndres*8 raczej zaleje nas ejakulat jego fanbojow
9
@Sau_Ron tacy zniesmaczeni, a w podobnym dziadowskim kraju urzadzili mundial...
0
@Encore kocham kompilacje z oryginalną sciezka dzwiekowa.
1
@kondzix2115 mam tak od 13 roku zycia. Ale normalny nie jestem, wiec, no, sam nie wiem
0
@Criss18Barca lol nas eintracht wyjaśnił. Jeszcze niech united sciagnie felixa to w ogole mamy becki
0
Zeby sie nie okazal drugim kapustka albo renato sanchesem xD
1
@panczo w sumie... Alemany juz nie top
5
Hah, stracilem resztki nadziei. Xavi out
0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=k8Q-Y0X-VbM&feature=emb_title
tzw. propozycja nie do odrzucenia xD