0

@Firestone chlop nie ogarnia z niemal nielimitowana kasa. Z czym do ludzi xD

1

1

Guardiola sie konczy. Jak Mourinho

0

@Magicc89PL true true. Ten klub to dalej mem, niestety

0

@regatta52 przereklamowany i przeplacony brazol. Zupelnie jak raphinha

7

Dopiero 10 minut a juz stwierdzam ze zegnamy sie z liga europy

10

Chłop powinien poleciec po blamazu z liverpoolem. A w jego miejsce porzadny trener, z autorytetem, a nie setien.

5

Strasznie duzo bluzgow. Mam wrazenie jakbym na notatniku wyladowal

0

@Salchent blade wieczny lowca?

0

Dembele to czasem taka kaleka...

4

Czy chlop ma downa?

0

Wieksze dymy jak przy wyborze papieza

0

@Lola120 Piwko dziala cuda

4

Ochlapy. To ja juz naprawde wole sprobowac jakis obiecujacy talent z zadupia europy wschodniej czy ameryki poludniowej. Nie mowiac o naszej szkolce.

2

@Kondziubarca Na bank. I oby to byl ich ostatni last dance zakonczony porazka.

3

@michal26 to samo. Jeszcze te nakrecanie sie od poczatku grudnia. Pioseneczki w radiu, reklamy.. a to tylko 3 dni i po temacie. A w tym roku wypada w weekend wiec mozna powiedziec ze dzien i elo, nawet malo pozytku z tych swiat jesli chodzi o wolne...

0

@GeraltzKatalonii Trzeba go opchnac za dobry hajs, zeby odzyskac cos z tych 150 baniek.

0

@tristan87 Typowe zabojady.

2

Ehhh nie mozna sie w takiej chwili gniewac, ze opuscil Barcelone.

Brawo, Leo. Zasluzyles.

0

@Emhyr Eden Hazard xD

2

@barcanawieki uuuu notatnik tego nie lubi

0

@DonAndres*8 raczej zaleje nas ejakulat jego fanbojow

9

@Sau_Ron tacy zniesmaczeni, a w podobnym dziadowskim kraju urzadzili mundial...

0

@Encore kocham kompilacje z oryginalną sciezka dzwiekowa.

1

@kondzix2115 mam tak od 13 roku zycia. Ale normalny nie jestem, wiec, no, sam nie wiem

0

@Criss18Barca lol nas eintracht wyjaśnił. Jeszcze niech united sciagnie felixa to w ogole mamy becki

0

Zeby sie nie okazal drugim kapustka albo renato sanchesem xD

1

@panczo w sumie... Alemany juz nie top

5

Hah, stracilem resztki nadziei. Xavi out

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=k8Q-Y0X-VbM&feature=emb_title

tzw. propozycja nie do odrzucenia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?