FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@draxidox Dla nikogo. Wolnosc, drogi kolego, wolnosc.
9
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1670671064FXMXIiOt7u4dUa6LdNkUYQ.jpg
Otottoto. Ale zeby nie bylo, tak samo chedozyc skrajna prawa strone, w tym konfederosje. Obydwa bieguny sa siebie warte.
1
Co jest z tym Griezmannem. U nas niewypal, w reprezentacji dalej wazna postac. Niszczymy zawodnikow czy co?
W sumie tak se mysle, ze z de jongiem podobnie. Jakbysmy ograniczali jego potencjal.
0
@4drian0 przeciez argentyna odpada tez
1
Oho znow hajp na ardżentine. Znaczy mozna stawiac domy na holendrow
0
@Bartula stanoooski, wypad stad
2
Piekne
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16704990067ofzHyGsHlWrWr9Msbscx3.jpg
0
@333tricampeones333 no jak wiekszosc zawodnikow jest z barcy to grasz jak barca xD
0
@Medium taki dowciapny byl
1
To jest jakas klatwa. Nawet panie leja wszystkich tylko nie bayern xD
0
Trochę beczka, ze mowimy o zimowych wzmocnieniach, bo drzymy o lige i boimy sie ligi europy, a pol roku temu bylo: dzwignia tu, dzwignia tam, przeciwnik wuja zrobi nam xD
Nie mamy tragicznej kadry, a przynajmniej nie powinna byc tragiczna za ten hajs. W dodatku przeciez mamy uzdolniona mlodziez. Niech Xavi ogarnia kuwete i przestanie stekac.
1
Chytrosc fify i uefy zniszczy ten piekny sport. Nic dziwnego, ze coraz mniej mlodych ludzi oglada ten sport. Po prostu jest coraz mniej atrakcyjny, bo co rusz pojawi sie jakis magik, to doznaje kontuzji. Chocby nasz Fati. Chlop ladowal co 2, 3 strzal to kontuzja i poki co nie wyglada to dobrze, by mial wrocic dawny Ansu.
A nie oszukujmy sie, nie kazdy bedzie genetycznym potworem czy trzymal scisle diety, dbal o cialo jak cristiano czy robert. Rotacje to tez zadne rozwiazanie, bo chcemy ogladac top topow, a wiaze sie to z tym, ze wiecej graja, lapia wiecej kontuzji i ogladamy ich mniej i koleczko sie zamyka.
6
Zamiast miliardow na patusow, emerytow, tvp, gornikow, a przede wszystkim obajtkow i innych "swoich", powinni zmodernizowac polska armie, a takze zaoferowac dobre pieniadze za bycie zolnierzem. Najemnicy walcza na Ukrainie to znalezliby sie odwazni, zeby byc wytrenowanym w razie W i to z wlasnej woli, bo jak wiemy, z niewolnika nie ma pracownika, zwlaszcza w dzisiejszych czasach z otwartymi granicami.
Nie po to jestesmy w NATO, ida na te organizacje nasze podatki, zeby teraz byc zmuszanym do czegos. Tfu na pis i wszystkie partie, ktore popieraja obowiazkowe szkolenie wojskowe.
6
@Rastafarnianin dej mu tego pieroga, czlowieku!
1
@barcelonaLM Kula wystrzelona przez kobiete zabije tak samo jak wystrzelona przez mezczyzne.
Ogolnie nie popieram zmuszania do wojska, bo z niewolnika nie ma pracownika, zwlaszcza w dzisiejszych czasach, ale jak juz, to chyba wszyscy jestesmy rowni? Czy jednak nie? A jesli nie, to moze np. odebrac prawa wyborcze?
Kiedys moze i faceci byli "zobligowani" do giniecia za ojczyzne, ale przynajmniej decydowali o losach panstwa. A teraz wyglada to tak, ze tylko facet ma obowiazki, a praw praktycznie zadnych.
1
Ej w sumie to nie chce powrotu enrique do barcy xD
1
Nie zaluje ze nie ogladam tych sz*aciarzy od dluuuzszego czasu. Tfu.
0
Lewandowski pcha sie w hejtpark
0
@BorzyKrzys ciary. Nie mogli wieska wyprodukowac? :(
1
@Kuba_1 Ale przeciez dobrze mowi. Messi to wciaz messi, ale nie naginajmy faktow. Kiedys kosmita, obecnie "tylko" bardzo dobry gracz na poziomie, o ktorym wciaz wielu moze pomarzyc.
0
@Pustelnik Tylko ze w hiszpanii masz delikatna wojenke miedzy madrytem a katalonia. U nas masz cyrk w postaci discopolowca jako prezesa pzpn, ktory najwidoczniej nie zna sie na swojej robocie, bo zatrudnil ustawiacza meczow czeslawa "711" michniewicza. A wraz z czesiem jestesmy swiadkami obrzydliwej hipokryzji stanowskiego i jego klakierow.
A na domiar zlego podobno (bo nie ogladam, ale widze statystyki), gramy najgorszy futbol na tym mundialu, i to majac jednak jakis tam potencjal sadzac po druzynach w jakich gra czesc naszej kadry.
Juz widzisz roznice czy dalej nie? A moze jestes tym calym "patriota", ktory bedzie slepy na prawde? Wiesz ze pierwszym etapem zmian na lepsze jest dostrzezenie swoich bledow i wad?
1
@draxidox Nie dziwie sie, ze putler zdecydowal sie zaatakowac. Z takimi miekkimi fajami az zal nie sprobowac.
0
@Emhyr i ilosc zmarszczek
149
Jakie zloto z wykopu:
"Ten kto wyciągnie język Stanowskiego z dupy Michniewicza zostanie nowym królem Arturem" xDDDDDDDDD
0
Najgorsze: kalkulacje hiszpanii. Troche to slabe jest. Powinno byc losowanie i tyle.
7
No widze ze matrix sie sypie. Polska wychodzi, a niemcy nie xD
0
Nie pozostaje nic innego jak sprobowac wychowankow, chocby na ostatnie 10, 15 minut. Ba, przy jakichs naprawde pewnych wynikach, dawac nawet cala druga polowe, zeby kluczowi gracze odpoczeli.
A nuz ktos zaskoczy, rozwinie skrzydla. Niektorych presja przytlacza, a inni sie na niej wybijaja.
2
Raphinha okazuje sie powoli ladnym dzbanem.
W sumie nie chce mi sie kopac w historii przy okazji jego transferu, ale chyba pisalem, ze z tymi brazolami to same problemy sa. I powoli wychodzi, ze mialem racje..
Tak samo se powinnismy darowac licytacje z tymi endrickami i innymi "perlami" z faveli.
0
Komentarz usunięty
5
@Faro beka jest glownie z tego ze la.rambla sie nakrecila z ta argentyna (a raczej messim) jak polacy w 2012 czy w 2018.
A najgorsze, ze la bamba nie widzi swojej hipokryzji smiejac sie z ronaldo, jego siostry czy jego fanbojow, bedac identycznymi zaslepionymi dzieciakami.