0

@ForcaBarca12 wyjmij wiadomo co wiadomo skad.

6

@dariooo Dlaczego frustratow? Bo mamy inne zdanie? Bo krytyczniej patrzymy na rzeczywistosc niz ty? Sorry gregory, ale Xavi trenuje juz rok, a jakichs efektow wiekszych nie widac. Tylko nie mow ze jestesmy (tymczasowym) liderem, bo podobnie punktowal od samego poczatku jak przyszedl, w lidze znaczy sie. Dlatego wskoczylismy z dalekich lokat, na 2 w ostatecznym rozrachunku.

Ale tak poza tym to co? Blamaz w lidze europy, blamaz w lidze mistrzow. Po kolejnym, potencjalnym, blamazu w le, dalej bedziesz nas wyzywal od frustratow, czy przyznasz nam racje?

Nawet to 1-2 miejsce w la lidze to ze spora doza szczescia. Ile razy nam lewy uratowal tylek, czy blysk geniuszu dembele, o ter stegenie nie wspominajac.... Cos mi to przypomina... ach tak, ciagnacy ten wozek leo messi. Nic sie nie zmienilo. Poza tym ze la liga staje lel ligą, z ktorej smieje sie pol europy.

9

Wszystko wyglada fajnie gdy gramy z leszczami, ktorych przykrywamy samymi umiejetnosciami indywidualnymi. Gorzej jak trafia sie mocniejsza druzyna, z lepszym trenerem. Wtedy zaczynaja sie ciezary. W dodatku liga hiszpanska strasznie podupadla i lanie (chocby pod wzgledem sytuacji bramkowych) wczoraj Almerii, zupelnie o niczym nie swiadczy.

Jestem przekonany ze dostaniemy wciry w LE, po raz kolejny... I niestety Xavi out. Chociaz licze na to, ze postapi jak Pique.

0

@taris a moze pobudza meszki wlosowe poprzez masaz skory glowy.

0

Setien cos czuje dlugo nie zabawi na lawce trenerskiej villarrealu xD

1

To fajny memczester. Akurat jak zagralem u buka od niepamietnych czasow xD

0

@Faro Ozesz, faktycznie. Rzadko barca i real graja w poniedzialki xD

0

No ciekawe czy rayo postawi warunki realowi jak nam. W dodatku graja u siebie. Oby.

0

@KacperVEB to potwierdza plotki, ze mieli i maja kose.

0

@michal26 kurde faja, u mnie to samo

0

Smuteq w opor. To byl piekny czas

0

@masa11 la liga zaczyna byc coraz czesciej nazywana lel liga. Takze ten, nie bez przyczyny xD

0

@Roobo chlop powinien miec ze 3 asysty, w tym jedna drugiego stopnia, ale slaby xd ogladasz mecz na whoscored czy co

0

@dafik85 taka hiszpanska ekstraklasa

0

@esem91 lel liga i jej sedziowanie

4

Lewy chyba 4 ciasteczko, a wg whoscored najgorszy na boisku xD tyle warta ta strona jest

5

Dembele to jest ewenement. Raz jak rasowy dzban, innym razem niczym geniusz.

0

@FCBurza z raphinha wlacznie

1

Lewy kolejne ciasteczko. Ehhh marnuje sie nasz rodak w tej barcy

2

@Tasde kazdy z nas ma w sobie dwoch dembele

0

@macio_944 taka rola hejtera, nic nie zrobisz

0

Wiecej takich akcji. Chocby sie strata i kontra mialo konczyc.. po to swiat odpalal i odpala mecze barcy

0

Ciezary z almeria..dejcie spokoj

0

@Pewex true. A niektórzy ekstaza ze 2 miejsce xD liga europy nas wyjasni

3

@Faro i cyk przed chwila prostopadle w tempo

0

Ferran sie "rozwija". Kiedys slabe strzaly, teraz nawet dosrodkowania i podania mizerne

0

Cos ta barca szalu nie robi

0

Skonczyl sie ehhhh

4

Niby mialem chlopa dosc po jego aferach, slabych meczach, jak ten z interem, ale i tak smutek.

2

Uuu roszczeniowiec. Zle to wrozy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?