2

@marcin62 "miej wyeabane a bedzie ci dane". Poletzam. To tez dziala na innych takich pieniaczy/prowokatorow. Jak widza, ze masz wywalone, to odpuszczaja.

2

@Criss18Barca oczywiscie.. dalbym mu nawet wszystkie wolne do wykonania, w sensie te z ktorych moze byc gol xD

0

Girona sie rozkrecila. Ostatnio realowi urwali, teraz jada z bilbao. No no

0

Oj beda ciezary.

3

Wytrawny polityk. Emocjonalny filmik + zrzekniecie sie hajsu. Nastepny prezydent po laporcie, nie trzeba nawet organizowac wyborow :D

0

@JarekS ciekawe jest to co piszesz. W ogole jak wyglada sytuacja fatiego. Na ile dostał ten kontrakt? Moze faktycznie trzeba sprobowac na nim zarobic, tym bardziej ze chyba faktycznie sodowka mu uderza do glowy.

0

Jeny ale dostaniemy oklep

1

@KidusFCB o siema seba. Mam nadzieje ze stracisz prawko, bo juz przez monitor widac zes dzban

0

Tego wariata nie da sie zdetronizować jak putina czy co?

1

@Przemek2323 za hajs obywateli baluj. xD bedziemy to splacac latami, jak po gierku

1

Nie dosc ze drewno, to jeszcze szklanka

2

Na szrocie z innych druzyn to my daleko nie zajedziemy

2

Ciekawe czy chlop by przeszedl badania psychiatryczne z takim poziomem odklejenia

3

@Faro czyli jednak terrorysta z rosario

4

@Faro messi to byl cwany do setiena co najwyzej. Puyol pod wzgledem kapistanstwa to z argentynczyka nie był

7

@derlysy1979 nie zostanie, bo sie splakal. Ter Stegen ladnych pare lat temu tez sie splakal i prosze, bramkarzem jest do dzis, hehe

W barcy lubia placzkow. Moze tez dlatego jestesmy posmiewskiem od ladnych kilku lat.

0

@MajkiYB no i jak tam? :D

3

Jak to mowia, pycha kroczy przed upadkiem

3

Cos czuje ze przy nutce pecha w losowaniu zegnamy sie w 1/16 xD

Najgorsze ze slaba la liga i zajmowanie 2 miejsca zalamuje obraz fatalnej barcelony. Przypominam ze atleti zajelo 4 miejsce z porto, bayerem i club brugge.

Nasze 2 miejsce ze strata pkt do realu nie znaczy NIC.

4

@HERORICH2 przecinki, czlowieku, przecinki!

0

@Medium oczywiscie ze tak

0

Az przykro sie na to patrzy. Ale do przewidzenia. Simeone powinien poleciec juz z dwa sezony temu

10

Moze przestanie plakac

1

@bartekvisca gdyby nie genialny w tamtym sezonie benzema to real by odpadl na poziomie 1/8. Drugi taki sezon mu nie wyjdzie, wiec wnioski wyciagnij sam. LE? Arsenal albo united. A my znow sie skompromitujemyz jakims eintrachtem. Z turkami juz bylo blisko sezon temuxD

0

@Survier no przeciez mowie ze la liga gryzie piach

6

3 sila la ligi jest gwalcona przez 3 sile portugalska.

Liga portugalska bedzie miala 2 druzyny w 1/8 z duza szansa na 3, hiszpanska - jedna.

Alez upadek

0

@Octane teraz bawimy sie w gdybanie? No to ja pogdybam tak: barca zleszczy z jakims eintrachtem jak sezon temu, a real bez zyciowki benzemy odpadnie w 1/4, a moze nawet 1/8.

2

Robie skrinszota. Bedzie fajny powrot do przeszlosci xD

0

@Octane cofnijmy sie jeszcze troszke to wyjdzie ze polska reprezentacja i kluby sa dobre

Przeciez to oczywiste ze mialem na mysli ostatnie pare sezonow, w ktorych poza realem, nie ma nikogo kto by godnie reprezentowal w pucharach. Nawet sevilla, krol LE, sie posypala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?