FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 "miej wyeabane a bedzie ci dane". Poletzam. To tez dziala na innych takich pieniaczy/prowokatorow. Jak widza, ze masz wywalone, to odpuszczaja.
2
@Criss18Barca oczywiscie.. dalbym mu nawet wszystkie wolne do wykonania, w sensie te z ktorych moze byc gol xD
0
Girona sie rozkrecila. Ostatnio realowi urwali, teraz jada z bilbao. No no
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1667513842e1TGeoBFxIqmlO9Or8tnmy.jpg
Lel liga xD
0
Oj beda ciezary.
3
Wytrawny polityk. Emocjonalny filmik + zrzekniecie sie hajsu. Nastepny prezydent po laporcie, nie trzeba nawet organizowac wyborow :D
0
@JarekS ciekawe jest to co piszesz. W ogole jak wyglada sytuacja fatiego. Na ile dostał ten kontrakt? Moze faktycznie trzeba sprobowac na nim zarobic, tym bardziej ze chyba faktycznie sodowka mu uderza do glowy.
0
Jeny ale dostaniemy oklep
1
@KidusFCB o siema seba. Mam nadzieje ze stracisz prawko, bo juz przez monitor widac zes dzban
0
Tego wariata nie da sie zdetronizować jak putina czy co?
1
@Przemek2323 za hajs obywateli baluj. xD bedziemy to splacac latami, jak po gierku
1
Nie dosc ze drewno, to jeszcze szklanka
2
Na szrocie z innych druzyn to my daleko nie zajedziemy
2
Ciekawe czy chlop by przeszedl badania psychiatryczne z takim poziomem odklejenia
3
@Faro czyli jednak terrorysta z rosario
4
@Faro messi to byl cwany do setiena co najwyzej. Puyol pod wzgledem kapistanstwa to z argentynczyka nie był
7
@derlysy1979 nie zostanie, bo sie splakal. Ter Stegen ladnych pare lat temu tez sie splakal i prosze, bramkarzem jest do dzis, hehe
W barcy lubia placzkow. Moze tez dlatego jestesmy posmiewskiem od ladnych kilku lat.
0
@MajkiYB no i jak tam? :D
3
Jak to mowia, pycha kroczy przed upadkiem
3
Cos czuje ze przy nutce pecha w losowaniu zegnamy sie w 1/16 xD
Najgorsze ze slaba la liga i zajmowanie 2 miejsca zalamuje obraz fatalnej barcelony. Przypominam ze atleti zajelo 4 miejsce z porto, bayerem i club brugge.
Nasze 2 miejsce ze strata pkt do realu nie znaczy NIC.
4
@HERORICH2 przecinki, czlowieku, przecinki!
0
@Medium oczywiscie ze tak
0
Az przykro sie na to patrzy. Ale do przewidzenia. Simeone powinien poleciec juz z dwa sezony temu
10
Moze przestanie plakac
1
@bartekvisca gdyby nie genialny w tamtym sezonie benzema to real by odpadl na poziomie 1/8. Drugi taki sezon mu nie wyjdzie, wiec wnioski wyciagnij sam. LE? Arsenal albo united. A my znow sie skompromitujemyz jakims eintrachtem. Z turkami juz bylo blisko sezon temuxD
0
@Survier no przeciez mowie ze la liga gryzie piach
6
3 sila la ligi jest gwalcona przez 3 sile portugalska.
Liga portugalska bedzie miala 2 druzyny w 1/8 z duza szansa na 3, hiszpanska - jedna.
Alez upadek
0
@Octane teraz bawimy sie w gdybanie? No to ja pogdybam tak: barca zleszczy z jakims eintrachtem jak sezon temu, a real bez zyciowki benzemy odpadnie w 1/4, a moze nawet 1/8.
2
Robie skrinszota. Bedzie fajny powrot do przeszlosci xD
0
@Octane cofnijmy sie jeszcze troszke to wyjdzie ze polska reprezentacja i kluby sa dobre
Przeciez to oczywiste ze mialem na mysli ostatnie pare sezonow, w ktorych poza realem, nie ma nikogo kto by godnie reprezentowal w pucharach. Nawet sevilla, krol LE, sie posypala