FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ostry22 true true. Czasami sie zastanawiam czy to strona poswiecona barcelonie czy messiemu
0
Chlop odklejony jak puig
5
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1669118392mpa4z20ONRvMPtS9rJLnk5.jpg
Lannisterowie przysylaja pozdrowienia
1
@ChampionLW to akurat do czego innego nawiazanie,.ale kij tam
30
Jak gardze fioletowa, tak dobry komentarz xD
"W Arabii usłyszeli, że Messiego nazywają GOAT to ich nakręciło i wzięli co ich"
1
@Kessie ojojoj pchasz sie w bana kolego xd tutaj wielbimy leo, nie na odwrot
3
Ciekawe czy dzisiaj messi konczy kariere
0
Piechniczek? Top
1
Opuscic flagi do polowy masztu! xD
5
@Chaoss piekna karma dla fanbojow na la rambli by byla. Jak to mowia, pycha kroczy przed upadkiem
0
Płaczu ciag dalszy. Za gre by sie wzieli bo znow dostana w LE becki. Chociaz tym razem potencjalnie beda mniejsze, bo to jednak united, nie eintracht
0
@urbipl co z tego jak budzet sie sypie, a nikt przyszlym bankrutom nie chce pozyczac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Trzeba podwyższać podatki, nie ma rady.
1
@Foro disturbed - decadance w moim serduszku.
1
@AmigoBlancos bez kitu. Jak kiedys dostalem bana na długi czas, zalozylem tam konto. No nie dalo sie. Poziom toksycznosci wywala poza skale.
0
O hesu, jacy delikatni. Pare gwizdow i hurr durr ja "konczem" kariere xD Fajnie sie gralo, jak wszystko hulalo, a potem jak trzeba bylo dac cos z siebie wiecej, bo nie szlo, to ojej "ciemzko, messi ratuj" "jak smiecie gwizdac, przecize pobieramy tylko kosmiczne pieniadze"
Wypad z nierobami i placzkami (Alba). Dziwota potem, ze non stop dostajemy lomot od byczkow z Monachium. I w sumie kazdego kto ma jakies wieksze ambicje (Eintracht).
0
Tygrys czy tam lew okazal sie koteckiem
1
@liberoFCB chlop co napisal xD
3
Obrzydliwe. Zbojkotowac ten chlam.
0
@barcelonaLM E tam. Amerykance przewidywali upadek kijowa w 96 godzin, takze luz. Do lata krym bedzie ukrainski :]
0
No jak dosrodkowuje taki raphinha, ktoremu kompletnie ta sztuka nie wychodzi to co sie dziwić xD
0
Przekleta bezsennosc chce bym sie bal, lecz ja nie czuje leku.
Ale za to odczuje zmeczenie ehhh
0
@Zoker oo kolega wylapal. ;D
0
@maroon dobry pomysl.
0
Codzienna przypominajka:
https://www.wykop.pl/wpis/68645409/mistrzostwa-swiata-katar-2022-lista-absurdow-wszys/
No i oczywiście sciezka drzwiekowa do lektury:
Smacznej kawusi życzę.
0
Mniej gadania, wiecej adaptacji, panie Raphinha.
0
Co za leszczyna. Wypad z nim w styczniu.
1
Ja wam mowie, ten Ronaldo to jeszcze samoboja popelni. Gdzies sie przewijalo, ze moze cierpiec na depresje i te jego akcje od niecalego roku, moga to potwierdzac. A teraz ten wywiad... No nie jest z chlopem najlepiej.
Troche to smutne. Jak faceci co sie rzucaja pod pociag, bo zbyt pokochali niewiaste, a tu nadeszlo rozstanie. A Cristiano chyba troche za bardzo pokochal futbol.
0
Troche sliski ten Pique, ale jesli w przyszłości zostanie prezydentem, to mam nadzieję, ze bedzie mial na uwadze przede wszystkim dobro klubu.
4
Dobry na średniaki, i to tez nie zawsze. Ogolnie chlop robi sporo wiatru, ale konkretow to czesto malo, zwlaszcza w ważnych meczach.
Szczerze, to jakby ktos wylozyl 100 baniek to bym sprzedal w cholere
0
Taa, a skonczy sie mundialem w 4k.