0

@ostry22 true true. Czasami sie zastanawiam czy to strona poswiecona barcelonie czy messiemu

0

Chlop odklejony jak puig

5

1

@ChampionLW to akurat do czego innego nawiazanie,.ale kij tam

30

Jak gardze fioletowa, tak dobry komentarz xD

"W Arabii usłyszeli, że Messiego nazywają GOAT to ich nakręciło i wzięli co ich"

1

@Kessie ojojoj pchasz sie w bana kolego xd tutaj wielbimy leo, nie na odwrot

3

Ciekawe czy dzisiaj messi konczy kariere

0

Piechniczek? Top

1

Opuscic flagi do polowy masztu! xD

5

@Chaoss piekna karma dla fanbojow na la rambli by byla. Jak to mowia, pycha kroczy przed upadkiem

0

Płaczu ciag dalszy. Za gre by sie wzieli bo znow dostana w LE becki. Chociaz tym razem potencjalnie beda mniejsze, bo to jednak united, nie eintracht

0

@urbipl co z tego jak budzet sie sypie, a nikt przyszlym bankrutom nie chce pozyczac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Trzeba podwyższać podatki, nie ma rady.

1

@Foro disturbed - decadance w moim serduszku.

1

@AmigoBlancos bez kitu. Jak kiedys dostalem bana na długi czas, zalozylem tam konto. No nie dalo sie. Poziom toksycznosci wywala poza skale.

0

O hesu, jacy delikatni. Pare gwizdow i hurr durr ja "konczem" kariere xD Fajnie sie gralo, jak wszystko hulalo, a potem jak trzeba bylo dac cos z siebie wiecej, bo nie szlo, to ojej "ciemzko, messi ratuj" "jak smiecie gwizdac, przecize pobieramy tylko kosmiczne pieniadze"

Wypad z nierobami i placzkami (Alba). Dziwota potem, ze non stop dostajemy lomot od byczkow z Monachium. I w sumie kazdego kto ma jakies wieksze ambicje (Eintracht).

0

Tygrys czy tam lew okazal sie koteckiem

1

@liberoFCB chlop co napisal xD

3

Obrzydliwe. Zbojkotowac ten chlam.

0

@barcelonaLM E tam. Amerykance przewidywali upadek kijowa w 96 godzin, takze luz. Do lata krym bedzie ukrainski :]

0

No jak dosrodkowuje taki raphinha, ktoremu kompletnie ta sztuka nie wychodzi to co sie dziwić xD

0

Przekleta bezsennosc chce bym sie bal, lecz ja nie czuje leku.

Ale za to odczuje zmeczenie ehhh

0

@Zoker oo kolega wylapal. ;D

0

@maroon dobry pomysl.

0

Codzienna przypominajka:

https://www.wykop.pl/wpis/68645409/mistrzostwa-swiata-katar-2022-lista-absurdow-wszys/

No i oczywiście sciezka drzwiekowa do lektury:



Smacznej kawusi życzę.

0

Mniej gadania, wiecej adaptacji, panie Raphinha.

0

Co za leszczyna. Wypad z nim w styczniu.

1

Ja wam mowie, ten Ronaldo to jeszcze samoboja popelni. Gdzies sie przewijalo, ze moze cierpiec na depresje i te jego akcje od niecalego roku, moga to potwierdzac. A teraz ten wywiad... No nie jest z chlopem najlepiej.

Troche to smutne. Jak faceci co sie rzucaja pod pociag, bo zbyt pokochali niewiaste, a tu nadeszlo rozstanie. A Cristiano chyba troche za bardzo pokochal futbol.

0

Troche sliski ten Pique, ale jesli w przyszłości zostanie prezydentem, to mam nadzieję, ze bedzie mial na uwadze przede wszystkim dobro klubu.

4

Dobry na średniaki, i to tez nie zawsze. Ogolnie chlop robi sporo wiatru, ale konkretow to czesto malo, zwlaszcza w ważnych meczach.

Szczerze, to jakby ktos wylozyl 100 baniek to bym sprzedal w cholere

0

Taa, a skonczy sie mundialem w 4k.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?