12

Szmaciarze. Co tu duzo pisac.

10

Lewy brzmi jakby sobie nie mial nic do zarzucenia, a wyglada marnie juz nawet pod wzgledem karnych. O jego rozgrywaniu, dośrodkowaniach, przyjeciu pilki tez szkoda mowic.

Oby to byl tylko chwilowy kryzys.

0

@LukaszJ a kto odpowiada za transfery? Dostal kogo chcial i dalej jest czlonek.

1

@lucca87 zgaduje ze nawiazanie do meczu z bayernem..wtedy byla podobna gadka.

5

@suszini bayern ma porzadne skrzydla, w dodatku wczoraj zabraklo srodka pola (gaviego i pedriego). Lewy jest typowa 9 niestety i jak nie ma skrzydel i porzadnych dośrodkowań, to znika.

3

O kurde, na ronniego to bym popatrzyl.

4


Szkoda ze nie ściągnęliśmy ten haga zamiast xaviego. Jego ajax chodzil pieknie (tez w europejskich rozgrywkach!), tymczasem wzięliśmy kota w worku z kataru. I jeszcze bedzie problem ze zwolnieniem, bo general to legenda.

0

Jestesmy dziadami. Nawet te la lige sie odechciewa ogladac. Coz z prowadzenia, coz z 7 goli straconych, coz z kolejnej wygranej z realem, jak potem dostajemy wciry w europie. Wstyd i hanba.

3

Ten hag pracuje ile, 3x krócej od xaviego i prosze co znaczy porzadny trener

0

Dobra, pora sie przestac podniecac liga hiszpańska. To pierwsze miejsce i 7 straconych goli nie znaczy nic, po prostu nic. W premier league nie lapalibysmy sie do top 4...

0

Ten hag: mam pewien plan

Shieeeet

0

@Nano22 niech zgadne, masz nadwage a moze i otylosc?

0

They see me rollin, they hatin

0

Wiedzialem zeby nie ogladac,.a i tak obejrzalem. Ehhh. Obysmy chociaz im pokazali w la lidze za miesiac.

12

Zlota pilka za syna w rezerwach. Uczciwy deal

1

I znow brak wzmianki o Gavim. A to nierob. ;)

1

Jesli ma zarabiac rozsadnie to jestem na tak. Wcale zle na boisku nie wyglada. Wielu chyba dalej kojarzy go ze złotego okresu, gdzie faktycznie troche odstawal, ale wtedy cala europa przed nami drzala. Na dzisiejsze standardy i mozliwosci placowe barcy to dobre uzupelnienie skladu.

3

Robert, gdzie twoj luz z poczatku... Az mna wzdryga z zazenowania

0

Ee tam, mieciutko ich bierzemy..

0

Kolejna afera na horyzoncie? xD

0

@bari_94 tzw gambit katarski

1

Xavi ogarnij sie. Lewy powinien zejsc

5

@Kessie no jeszcze tylko wybuchu wulkanu brakuje, serio xD

1

@DIPENNN no jak, przeciez 3/4 la bamby sie zachwyca statami stamtad dot. Messiego xd

1

@Albatros kup se piwko/kebab w zaleznosci ile chcesz zainwestowac. Da ci wiecej radochy niz zludne nadzieje w postaci kuponu

5

@Pawel13sz ojojoj znow sie fati obrazi..

0

No fajnie fajnie,.ale moze w końcu zaczalby dawac im szanse. Nie mowie ze od razu pol skladu zmienic, ale jak jest w miary bezpieczny wynik, a do konca zostalo 20/30 minut wrzucic chociaz jednego...

1

@marcin62 Trudno uwierzyc ze ta onuca jeszcze posiada jakichs fanow xD

0

Moze byly rozmowy, ale Sergi nie mysli obnizyc konraktu, takze ten. Dziekujemy i powodzenia. Nikt nie jest niezastapiony, Dajemy rade (na razie w la lidze) bez Messiego to i bez Busiego se poradzimy.

2

Mozesz wyjechac z faveli, ale favela z ciebie nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?