FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 tak prychlem ze mi sie wszystkie zatoki odetkaly. Dziena
0
@CrazyHorseLakota nikt nie moze.
0
@Katalończyk 99 ayy lmao
0
Przeczuwam klopoty
0
@Deviler factos
0
Kessie kolejny na liste transferowa.
1
Brazol na liste transferowa, a w jego miejsce abde. Gorszy nie bedzie...
0
Ferran fatalny. Xavi dawaj mlodego
1
Dymy jak za dawnych dobrych czasow
0
Kessie jak woz z weglem. Dawac pablo...
2
@kondzik47 donc ju nol pamperap
0
Co oni sie tam dra? Cos o korupcji?
1
Dajesz, Xavi. Pokaz cojones i wystaw mlodego.
4
Bierzemy leszczy na miekko.
0
@barcelonaLM 0-0
0
Przynajmniej mlody dostanie prawdziwa szanse.
6
Zycze im powolania. Bynajmniej do reprezentacji.
3
Czas przestac tu wchodzic. Same negatywne informacje
0
Fajnych mamy fachowcow w klubie. W bayernie tez chyba gral praktycznie od deski do deski. Ostatnio mial przeciez nawet troche wolnego przez zawieszenie...
Nie ogarniam tej kuwety
0
Jest dobry, dlatego do nas nie trafi
0
Szkoda mi Xaviego. Rzucil sie na gleboka wode, w dodatku presja ogromna, bo zapozyczylismy sie dzwigniami i slabe transfery bola podwojnie.
Przynajmniej jest mu glupio, w przeciwienstwie do koemana.
3
@CulesKamil xavi niestety nie ma psychy na takie rozwiazanie. Chyba ze bedzie 80 minuta i zero jakiejkolwiek gry
5
Co jest z ta barcelona xD lewy byl zawsze Terminatorem, a tu pol roku w blaugranie i juz kontuzja, a prawdopodobnie gra od kilku spotkan z urazem. Ehhh
1
@Transu96 na real madryt w czwartek?
11
Przykro to wyglada. Taki troche schylkowy koeman.
5
Psycha siadla po united.
4
@Rust_Cohle chlop co nie wie ze kfc skonczylo sie kilka lat temu.
9
@ObiwanKenobi lol, a mecz z realem w superpucharze pare tygodni temu?
0
@xavi890 de gea mial pilke na rece, a jego nabiegi wywoluja salwy smiechu. Ostatnie 4 proby to bodaj 3 pudla.
To nie jest pewne wykonywanie jedenastek jak jeszcze pol roku temu.
1
Prawda jest taka, ze pedri jest wlasnie za mily. Takimi sie niestety pomiata i wysmiewa
Cos jak w tym powiedzeniu: glaszcz chama to cie kopnie. Kopnij chama to cie poglaszcze.