1

@Kuba_1 bo w tym klubie nic nie dziala, nawet skauting.

0

@Lucerfi i pedrole za brazylijskie drewno

1

@Kondziubarca ty to wiedziales, ja to wiedzialem. Niestety ci powinni nie widza tego co my. Ehh

7

Zlinczujcie mnie, ale xavi to chyba nie jest zbyt lotny. Raphinha zagral nieziemska kaszane w polfinale i znow wychodzi od pierwszej minuty. W dodatku desygnowany do stalych fragmentow. Araujo, jak z realem, pokazal jedna akcja jak powinien grac skrzydlowy...

Zeby go chociaz w przerwie zmienil... Ja to naprawde cienko widze.

Malo tego, robert znow slabo i tez powinien odpalic naszego rodaka pod prysznic po pierwszej polowie.

Xavi nie ma cojones i bez kolejnych dzwigni i tym razem lepszych wyborow transferowych nawet slabej la ligi nie ogarnie, bo drugi taki sezon z przepychaniem meczow 1:0 i genialnym matsem watpie, zeby sie zdarzyl.

Xavi do jesieni. Zobaczycie

7

Najlepsze jest to ze araujo znow jednym wypadem pokazal wiecej niz raphinha. A brazol dalej pupilkiem xaviego i gral zdecydowanie za dluuugo.

6

To wyglada jak schylkowy koeman. Cos czuje, ze xavi out na jesieni.

0

Skisne niemilosiernie jak przewalimy lige. To bedzie wiekszy wstyd niz 8-2

2

Mlodzi niech uciekaja z tego klubu. Smiech na sali

0

@Firestone nic. Bedzie zero trofeow, pewnie znow z grupy lm nie wyjdziemy i bedziemy zadluzeni o kolejne dzwignie.

0

Kurla serio bym chcial zmiany w ataku. Gorzej chyba nie bedzie?

0

@Pawlusek szykuj miske, bo u xaviego bez zmian

0

Wiecej niech placa tym.wspanialym sedziom, a mniej daja na technologie...

Kurla w tej hiszpanii to burdel jak w polsce

0

@kampe nie ma. Rewanz z realem to dobitnie pokazal.

0

Jakby xavi mial cojones to by zmienil roberta i raphinhe w przerwie.

Ale wiemy ze nie ma.

0

@kampe e tam, xavi w niego wierzy. Podobnie jak w busiego, roberto... xD

1

@sevs nie zapominaj o raphinhi. I jeszcze uparte dawanie go do wykonywania stalych fragmentów xD

1

Nawet girona nic sobie nie robi z tego pressingu, i kontruja nas jak real xD

0

Serio po tak fatalnym wystepie raphinha znow pierwszy sklad xD

12 pkt to wciaz za malo zeby dac szanse jakiemus mlodzikowi. Chociaz durne 45 minut.

Jak xavi nie dostanie transferow z kolejnych dzwigni to bedzie identyczne meczenie buly jak w tym sezonie. A nie daj ter stegen obnizy loty to nawet z liga beda ciezary.

Zero kurla cojones. Niech wraca prowadzic wielblady.

0

Znow meczenie buly, znow fatalny raphinha. No coz, przynajmniej człowiek bezproblemowo usnie

2

Za odpowiednia kwote zaryzykowalbym sprzedaz. Chociaz uwazam, ze chlopak ma do zaoferowania wiecej niz taki ferran, i twierdzilem to jeszcze przed jego wypozyczeniem.

4

Pora na swieza krew. I tak dostajemy baty, odpadamy z ligi mistrzow, europy, pucharu krola.

Thank you and good luck.

0

@zodiak_10 ublock origin

4

12 pkt przewagi, gramy u siebie z girona... Powinni wyjsc w miare mozliwosci zmiennicy. Jak wynik nie bedzie stykal, to zmiany w przerwie. Ale do cholery, kiedy jak nie teraz testowac mlodych?

Raphinha za ta kaszane z Realem nie powinien dzisiaj wybiec. Lewy tez powinien sobie dychnac, sprobowac Alarcona. Moze Pablo? A juz na pewno nie Busquets. Kiedy odetniemy te pepowine?

1

@DCHX kurka wodna, 2023 a ludzie dalej nie znaja czegos takiego jak Adblock/ublock.

Podziwiam was xD

0

Pierw to sie pozbadzmy ferrana i raphinhi. A z tym moze byc ciezko po ich genialnych wystepach...

2

Tez mam wrazenie, ze zyjemy marzeniami. Ze przyjdzie Messi i bedzie czarowal, poprowadzi druzyne po tryplet.

Ale zycie to nie bajka ani film z hollywood. Jedynie co moze w tym transferze sie udac, to ze wesprze klub swoim nazwiskiem, a samemu zgodzi sje grac za ulamek przychodow, ktore generuje.

Leo ma juz swoje lata i zaraz skończy jak Ronaldo. Oczywiscie nie tak drastycznie, dalej ma swoj magic touch i genialne podania.

12

Korzystając z okazji, chciałbym podziękować Judaszowi za dlugi weekend.


by wykop

3

Koniec nabierania sie na niego. Co chwila na l4, a jak zdrowy to przed meczem rzuca moneta czy zagra dobrze czy kiepsko.

Sprzedac w cholere.

0

Brzmi fajnie, ale jak to w przypadku Barcy, wszystko co brzmi fajnie, ostatecznie nie wypala w ostatnich latach. Dzwignie mialy nas doslownie dzwignac, Lewy mial byc goleadorem, Raphinha mial mu wrzucac na nos pileczki, Ferran mial sie ogarnac, podobnie jak Fati, Dembele mial przestac sie lamac, Xavi mial byc drugim Guardiola...

Chyba zaczyna u mnie umierac nadzieja, ze w tym klubie bedzie jeszcze dobrze.

0

Pozbyc sie raphinhi oraz ferrana. Liczyc ze messi zagra za pol darmo. Ogrywac mlodych. No chyba nie ma innej opcji przy obecnej sytuacji finansowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?