0

Laporta rasowy polityk xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@BARCA1899Messi gosc ma zupelnie inne poruszanie sie. Takie połączenie ronaldo i messiego. Przyszla wielka gwiazda

4

Dziady Europy xD

1

Enrique out i od razu hiszpania tytul zgarnia xd

0

@FcPortoFan1999 przeciez chorwacja jest lepsza w tym meczu

3

Moze enrique wyciągnął maksa z tej repki? xd

0

@Deviler chcialbym byc chociaz w polowie takim bajerantem jak Siwy

0

Klopoty klopoty City

0

Cytujac ostatnimi czasy klasyka: zle to wyglada dla City

0

Inter to bierze. Inzaghi? Top

0

@ElTomas albo dadza lepszy sprzecior (° ͜ʖ °)

1

Messi, sressi. Prawdziwa tragedia jest, ze spora czesc mlodych Polakow, w tym spora duza czesc la bamby, popiera zamordystow rusofili.

https://wykop.pl/cdn/c3201142/4eafb05d81b79a34eb8cfb8d5771771b0fda3967c256ef573145f900f671a2b2.png?author=Clefairy&auth=d4f2543212e62d89f40683c7251378de

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 Mimo wszystko... Benzema poszedl za hajsem jak ta lala

5

Kurde jak Leo zrezygnuje z tej kapuchy i przyjdzie do Barcy, to bedzie naprawde szacun.

1

@wasacz clown world

1

Pablo ma te kocie ruchy. Szkoda ze wiecej szans nie dostal.

1

@PatrychoO ośmieszenia. Po raz kolejny

6

Noo tak, leszczy to nam chetnie opycha, a lepszych grajkow zatrzymuje. Tez mi barcelonista. xD

9

@Criss18Barca ale was pisowcow wysralo, z kazdego zakamarka.

Oby w niedziele nie odbyl sie marsz, a rewolucja

1

Ale to miernie wyglada, zwlaszcza pod katem indywidualnym. Taki dembele to mem. Beda ciężary w przyszłym sezonie, oj beda

2

@marcin62 protip: moskitery

1

@FCBparasiempre wtedy wiekszosc defensywy out: barca wygrywala LM

Dzisiaj nie ma połowy defensywy: barca nie wychodzi z grupy LM.

To sa te detale

0

Powtórzę sie: przyszly sezon cos czuje bedzie bombowy xd

16

Mam dziwne wrażenie, ze tak bedzie wygladal przyszły sezon.

1

@zodiak_10 i cant breathe

1

Co dalej? Za kase zezra odchody?

1

@Firestone skad wiedziales, zeby nie zmieniac avka? Firestone TOP jak idol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?