FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta rasowy polityk xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@BARCA1899Messi gosc ma zupelnie inne poruszanie sie. Takie połączenie ronaldo i messiego. Przyszla wielka gwiazda
4
Dziady Europy xD
1
Enrique out i od razu hiszpania tytul zgarnia xd
0
@FcPortoFan1999 przeciez chorwacja jest lepsza w tym meczu
3
Moze enrique wyciągnął maksa z tej repki? xd
0
@Deviler chcialbym byc chociaz w polowie takim bajerantem jak Siwy
0
Klopoty klopoty City
0
Cytujac ostatnimi czasy klasyka: zle to wyglada dla City
0
Inter to bierze. Inzaghi? Top
0
@ElTomas albo dadza lepszy sprzecior (° ͜ʖ °)
1
Messi, sressi. Prawdziwa tragedia jest, ze spora czesc mlodych Polakow, w tym spora duza czesc la bamby, popiera zamordystow rusofili.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/4eafb05d81b79a34eb8cfb8d5771771b0fda3967c256ef573145f900f671a2b2.png?author=Clefairy&auth=d4f2543212e62d89f40683c7251378de
2
https://wykop.pl/cdn/c3201142/db51e463d651ab48f37d37d3974c4ec52deeedd099b393a1d1a1e074694362c7.png
I polowa la bambi sie nimi jara. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 Mimo wszystko... Benzema poszedl za hajsem jak ta lala
5
Kurde jak Leo zrezygnuje z tej kapuchy i przyjdzie do Barcy, to bedzie naprawde szacun.
1
@wasacz clown world
1
Pablo ma te kocie ruchy. Szkoda ze wiecej szans nie dostal.
1
@PatrychoO ośmieszenia. Po raz kolejny
6
Noo tak, leszczy to nam chetnie opycha, a lepszych grajkow zatrzymuje. Tez mi barcelonista. xD
9
@Criss18Barca ale was pisowcow wysralo, z kazdego zakamarka.
Oby w niedziele nie odbyl sie marsz, a rewolucja
1
Ale to miernie wyglada, zwlaszcza pod katem indywidualnym. Taki dembele to mem. Beda ciężary w przyszłym sezonie, oj beda
2
@marcin62 protip: moskitery
1
@FCBparasiempre wtedy wiekszosc defensywy out: barca wygrywala LM
Dzisiaj nie ma połowy defensywy: barca nie wychodzi z grupy LM.
To sa te detale
0
Powtórzę sie: przyszly sezon cos czuje bedzie bombowy xd
16
Mam dziwne wrażenie, ze tak bedzie wygladal przyszły sezon.
1
@zodiak_10 i cant breathe
1
Co dalej? Za kase zezra odchody?
1
@Firestone skad wiedziales, zeby nie zmieniac avka? Firestone TOP jak idol.