FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Intensywny dzien. A do polnocy troche zostalo xD
2
Ten klub jest jedyny w swoim rodzaju
0
Xavi zaczyna irytowac. Nie widzi jak Lewy kaleczy od jakiegos czasu? Szczerze, to jego powinno się sprzedac do tej arabii, jesli faktycznie byla taka oferta. Chlop nic nie pokazuje od dobre pol roku... A swoj wiek ma. Ferran jeszcze mlody, jest nadzieja ze odpali. A jak nie to za rok wciaz bedzie mlody do ewentualnej sprzedazy. A Robert już nie bardzo.
0
Ten gol Messiego to nie wpadlby nawet w naszej lidze xD no ale niech sie bawi na zasluzonej emeryturce
Fajnie jakby sprowadzili jeszcze kilku dziadkow np. Ramosa i zdominowali te lige totalnie hah
0
Za dobra cene dalbym mu szanse. Aubemayang tez mial spine w Arsenalu i prezz to miedzy innymi gral padake, a przyszedl do nas i odzyl.
Tylko jakby przyszedl Felix, to kogos trza znow dac na wypozyczenie. Albo i sprzedac.
0
Bezczelne zlamasy.
1
@ToWinaSedziego ma zayebiscie silna psychike xd
18
Jesli to prawda, to przeciez jest skandal jak jasna cholera. Co jest nie tak z ta liga?!
0
I wszystko przez zyebane sedziowanie. Gdyby szybko rzeznicy zarobili zasluzone zolte i czerwone kartki na poczatku spotkania, to gra stalaby sie plynniejsza.
Tebas, ogarnij swoje malpy. Bo ten cyrk przestaje byc smieszny.
0
W glupi sposob ta czerwona kartka. Lepiej jakby wlaczyl tryb damiana suareza i gral chamsko na granicy faulu. Co by pokopal przeciwnika przed czerwona kartka, to jego. A tak wylecial za gowno faul, i moze opuscic wiecej jak jedno spotkanie.
2
Ta liga zaczyna byc gorsza od naszej ekstraklapy.
0
@partymaker mial slabe pierwsze 5-10 minut, ale teraz faktycznie ogarnia.
0
Ale ze xavi tak szaleje ze zmianami no no
2
@PiotrR ekipę totalnych p..... xD
1
Ta temperatura odcina im mozg hahah
1
La liga zamiast tepic takie druzyny jak getafe, to wrecz pozwala na to.
A potem dziwota, ze wszyscy odjezdzaja
1
Dobry meczor. Ciekawe jak na takim tle zaprezentuje sie Barca (° ͜ʖ °)
4
Robercik, ja cie prosze, stoj w tym polu karnym, ewentualnie troszke przed nim na fajna klepke, ale nic wiecej xD
Naprawdę momentami czlowieka zazenowanie lapie jak spowalnia akcje, co ma niestety najczęściej miejsce...
3
Jaki to jest dramat.. Wszyscy maja polewke z MLS, a my bierzemy "talent" stamtad xD
0
Harry stoi troszki jak widly w gnoju
0
Boli mnie wielki real.
2
Lipsk gwalci bayern xd
Tuchel do listopada
1
Boze moj... Poczatek sezonu i mamy juz akcje sezonu xD
0
@zodiak_10 jak smiecia xD
0
@Deviler na lewego sie patrzeć nie da ostatnio..80 baniek i czesc, jednak ma swoje lata i tego sie nie oszuka
3
Yamal staje sie symbolem nowej Barcy. Chlopak powinien grac domowe mecze z lzej grajacymi ekipami, albo chociaz ostatnie 15/20 minut.
Przez takich grajkow zostaje sie kibicami danej druzyny. A jako ze jestesmy w mega tarapatach to potrzebujemy duuuzo narybku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś czuje, ze raphinha bedzie rezerwowym w tym sezonie.
1
Dobra xavi dawaj abde, fatiego bo tego ogladac sie nie da. Niech nawet ferran "beast mode" torres wejdzie, moze cos te katorżnicze treningi daly
0
@szymonekk jak zloto