FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Safrani madrzy to widzą. Ale jak sam ich guru korwin mowi: debili jest wiecej.
Takze jest jak jest
9
https://wykop.pl/cdn/c3201142/c995e5e106b7247ff04b377770fa9155b6f6c4cc88b3ec1aa0f183b25fbfbfb9.jpg?author=Kempes&auth=a18ccfcc389b7acacf666b86a44508d0
Ludzie, na kogo wy chcecie glosowac xd
7
Komentarz usunięty
2
8 melonow xD To juz bym wolal zaryzykowac z kims ze szkolki albo wybrac kilku gowniarzy z belgii, argentyny czy innej holandii, rzucic moneta i dac szanse. ba, za 8 melonwo to moze nawet na 2 by starczylo xD
37
@Kondziubarca hahaha ten naród naprawde nie ma przyszlosci.
Im dluzej zyje, tym mniej się dziwie, ze 3 razy znikalismy z mapy xd
0
czy ruda broda kwalifikuje do bycia rudym? messi pokazuje, ze jednak tak
1
@bartas97 zamiast grupowego zwolnienia, grupowa onanizacja.
13
Ten transfer to byl zart od poczatku. Chocby dlatego, ze brali kontuzjowanego gościa, i to chyba dość dlugo leczyl kontuzje. A to zawsze jest ryzyko, ze zawodnik wypadnie z formy i potem bedzie musial ja odzyskiwać. Dodajmy do tego kwestie aklimatyzacji i juz w ogóle jest dramat. I to wszystko za 60 melonow. Masakra.
0
@dAvi_2 eliza ty sie zastanow
0
@doc niech rzuci moneta i kończy te sage
5
Kurde bedzie trzeba pare meczykow obejrzec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio87 najpierw masa, potem rzezba
6
Smialismy sie z Ronaldo ze sie zesz*acil, a Messi wcale nie lepszy
0
@Emhyr Deco? TOP
1
Smieszki heheszki z francji, ale w Polsce niestety bedzie to samo. :(
https://wkraju24.pl/w-2022-roku-pis-zezwolil-na-prace-w-polsce-136-tys-imigrantow-z-krajow-muzulmanskich-szokujace-dane-ministerstwa-pracy/
3
@joloskyy https://wkraju24.pl/w-2022-roku-pis-zezwolil-na-prace-w-polsce-136-tys-imigrantow-z-krajow-muzulmanskich-szokujace-dane-ministerstwa-pracy/
Pozdro 600 xD kwestia czasu az u nas bedzie to samo
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a2414c2085229d9a2682628ad12125ac46b686517da792e7099145956c7a2782.jpg?author=Zaqwsxe&auth=23aaec57d6b8e002b2b216f172e497b1
I nie bajdurzcie mi tutaj, ze hehe Memcen jest glowa partii teraz. Dolaczyl jak Korwin byl to znaczy, ze utozsamia sie z jego pogladami.
Blagam, wezcie sie zastanowcie kogo wy popieracie i pojdzcie po rozum do glowy przed wyborami.
0
@Ukasz poogladaj sobie chinskie bajki na zapas, bo w woju takiej przyjemności raczej nie bedziesz mial
1
@michal26 jesli dla was problemem jest tylko socha, to serio mi was zal
2
@tomcias10 kolego, nie ta skala. PO 'slynie' z zegarka nowaka i osmiorniczek. Z pisem srednio jest wieksza afera raz na tydzien.
0
@Ukasz ciebie bedzie worek mosznowy jak wprowadza sluzbe wojskową (° ͜ʖ °)
3
Rok 2015: Dawaj Mati głosujemy na PiS, bo TVN i Wyborcza gadają, żeby na nich nie głosować bo będzie tragedia. o kurcze ale lewaków dupa piecze, widziałeś reakcję Wajdy? XDDD
Rok 2023: Dawaj Mati głosujemy na konfederacje, bo TVN i Wyborcza mówią, żeby na nich nie głosować, bo będzie tragedia. Ale lewaków dupa zapiecze xD
7
@IronSanHybrid cala ta partia to wstyd xD kiedy przejrzycie na oczy? Jak razem z pis do konca zniszcza ten kraj?
0
@Sulimo licze na szaraków xD
0
@paweldunajecfcb ekipe po***ow #pdk (° ͜ʖ °)
0
Ee tam, mbappe. Z neymarem i messim i nim psg mialo gniesc wszystkich i wszystko xD
Bierzemy ich na mieciutko.
1
@Deviler zajada stres, bo wie jak te wszystkie dzwignie i inne cuda sie skoncza
2
@michal26 Jednak mieli racje w szkole. Kobiety sa madrzejsze.
9
https://wykop.pl/cdn/c3201142/e815ebf67128c3bde96ed76db8c5a10833b93411c1936fe43cd12d28dc48a095.png
xD taki obraz konfederatow xd