7

@Safrani madrzy to widzą. Ale jak sam ich guru korwin mowi: debili jest wiecej.

Takze jest jak jest

7

Komentarz usunięty

2

8 melonow xD To juz bym wolal zaryzykowac z kims ze szkolki albo wybrac kilku gowniarzy z belgii, argentyny czy innej holandii, rzucic moneta i dac szanse. ba, za 8 melonwo to moze nawet na 2 by starczylo xD

37

@Kondziubarca hahaha ten naród naprawde nie ma przyszlosci.

Im dluzej zyje, tym mniej się dziwie, ze 3 razy znikalismy z mapy xd

0

czy ruda broda kwalifikuje do bycia rudym? messi pokazuje, ze jednak tak

1

@bartas97 zamiast grupowego zwolnienia, grupowa onanizacja.

13

Ten transfer to byl zart od poczatku. Chocby dlatego, ze brali kontuzjowanego gościa, i to chyba dość dlugo leczyl kontuzje. A to zawsze jest ryzyko, ze zawodnik wypadnie z formy i potem bedzie musial ja odzyskiwać. Dodajmy do tego kwestie aklimatyzacji i juz w ogóle jest dramat. I to wszystko za 60 melonow. Masakra.

0

@dAvi_2 eliza ty sie zastanow

0

@doc niech rzuci moneta i kończy te sage

5

Kurde bedzie trzeba pare meczykow obejrzec

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nazio87 najpierw masa, potem rzezba

6

Smialismy sie z Ronaldo ze sie zesz*acil, a Messi wcale nie lepszy

0

@Emhyr Deco? TOP

1

1

https://wykop.pl/cdn/c3201142/a2414c2085229d9a2682628ad12125ac46b686517da792e7099145956c7a2782.jpg?author=Zaqwsxe&auth=23aaec57d6b8e002b2b216f172e497b1

I nie bajdurzcie mi tutaj, ze hehe Memcen jest glowa partii teraz. Dolaczyl jak Korwin byl to znaczy, ze utozsamia sie z jego pogladami.

Blagam, wezcie sie zastanowcie kogo wy popieracie i pojdzcie po rozum do glowy przed wyborami.

0

@Ukasz poogladaj sobie chinskie bajki na zapas, bo w woju takiej przyjemności raczej nie bedziesz mial

1

@michal26 jesli dla was problemem jest tylko socha, to serio mi was zal

2

@tomcias10 kolego, nie ta skala. PO 'slynie' z zegarka nowaka i osmiorniczek. Z pisem srednio jest wieksza afera raz na tydzien.


0

@Ukasz ciebie bedzie worek mosznowy jak wprowadza sluzbe wojskową (° ͜ʖ °)

3

Rok 2015: Dawaj Mati głosujemy na PiS, bo TVN i Wyborcza gadają, żeby na nich nie głosować bo będzie tragedia. o kurcze ale lewaków dupa piecze, widziałeś reakcję Wajdy? XDDD

Rok 2023: Dawaj Mati głosujemy na konfederacje, bo TVN i Wyborcza mówią, żeby na nich nie głosować, bo będzie tragedia. Ale lewaków dupa zapiecze xD

7

@IronSanHybrid cala ta partia to wstyd xD kiedy przejrzycie na oczy? Jak razem z pis do konca zniszcza ten kraj?

0

@Sulimo licze na szaraków xD

0

@paweldunajecfcb ekipe po***ow #pdk (° ͜ʖ °)

0

Ee tam, mbappe. Z neymarem i messim i nim psg mialo gniesc wszystkich i wszystko xD

Bierzemy ich na mieciutko.

1

@Deviler zajada stres, bo wie jak te wszystkie dzwignie i inne cuda sie skoncza

2

@michal26 Jednak mieli racje w szkole. Kobiety sa madrzejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?