0

@Kondziu_FCB taki, jak to sie mowi, Polaczek xD

0

Paralitycy, po prostu paralitycy

4

Pozny Koeman xd

0

@TaughtMule szczerze? wysylalbym takich do rozminowania ukrainy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Same pasozyty w tej barcelonie. Ja prdl serio musimy sie znizac do płacenia gówniarzom takich kwot? Chyba w deszczowej anglii tyle nie zarabiaja.

Podobnie z sedziami, co ostatnio wyszlo. Ladna patola w tej Hiszpanii

2

Dolaczylbym do grona raphinhe. No i dembele, bo irytuje jego roszczeniowosc i wieczne l4, ale.kims trzeba grac. xd no chyba żebyśmy ogarneli zastepstwo za wyzej wymieniona trójkę i rzutem na tasme dembusia opchnac za solidny hajs.

To byłaby piekna rewolucja.

0

@karlos14 przyklad tuchela tez pokazuje ze to dziala. Przeciez wygral z chelsea LM 2 lata temu

0

@haryveb944 ferran, dembus. Fati byc moze jeszcze odpali. Poza tym ciezko bedzie chlopa sprzedac. Ferran przyszedl za 55 baniek i za te 45 powinien pojsc. Dembele jest roszczeniowym dzbanem, ktory wiecznie siedzi na l4 i tez powinien sie ktos na niego nabrac, zwlaszcza w anglii

5

@Emhyr ale.musieli miec z niego beke w juniorach. Szacun za samo to, ze wytrwal temu hejtowi

3

W ogole chelsea zarzadzanie TOP. Nawalili tych transferow, zeby wrocic do tragicznego lamparda xD. Serio, jest tyle trenerow, bardziej obiecujących, mniej obiecujacych, majacy jakies sukcesy czy to w portugalii, niemczech. To nie... Wracamy do franka, ktorego nie tak dawno wywalilismy.

Gdzie sens gzie logika?

Ale potem przypominam sobie nas, gdzie zatrudniliśmy ronalda, ktory poza repra i to pod koniec, nie mial sukcesow i byl konfliktowy. A potem xaviego, ktorego jedynym sukcesem jest puchar wielbladow...

A no i zapomniałem o poteznym kucaczu ernesto...

9

Chlop nawet nie ma kiedy sie pokazac.

I nie kupuje bajdurzenia, ze denzel widzi go na treningach. Jakos tragicznego raphinhi nawet podczas meczów nie widzi xD

9

Ale atmosferka w mediolanie. Przelaczta ten real, tak jak ja to uczynilem.

1

@Deviler kolor skory przyp... Albo lepiej nie ( ͠° ͟ʖ ͡°)

1

Cyrk na kolkach. Dzieki, bartek.

0

Czyli mozna byc pewnym, ze bedzie flopem.

46

@Zoker nasze co?

2

Haha jaki ogor z tego haalanda, no nie moge

2

Czyli xavi tez fachowiec po byku. Nie lepiej bylo dac mlodego? Bezpieczna przewaga 12 pkt to dalej malo?

2

Gramy ujnie. Podobnie jak z koemana. Ale holender chociaz dawal szanse mlodym.

Pytanie czy to kryzys, czy xaviemu skonczyly sie pomysły. Ten super hiper pressing na polowie rywala juz nawet na gironie wczoraj nie robił wrazenia i ladnie nas kontrowali.

Nie widze tego, tak szczerze mowiac. Ale tak się koncza sentymenty. Najpierw ronald, teraz xavi... Po valverde, a nawet przed, mial przyjść porządny trener.

3

@bari_94 podobnie wczoraj. Pressing nie dziala, to cale szybkie doskakiwanie na polowie rywala.konczylo sie co rusz kontratakami. Real tak nas wypunktowal, wczoraj gironie troche nie wyszlo. Juz na nikim to wrazenia nie robi.

1

@wasacz ta kolejny kamyczek do ogrodka. Real przebudowuje to barca jak ta malpka tez musi. A do stabilności finansowej realu nam baaardzo daleko

0

@barcelonaLM xaviemu to powiedz. Przeciez chlop sie sam nie wystawia

1

@wasacz kolejny genialny transfer. Jak to jest ze prosty chlop z la rambli jak ja przewidzial, ze griezmann, ferran, raphinha i kessie to beda niewypaly? Gdzie jest kurla skauting w tym klubie?

0

@LM10GOAT dobrze ze tylko napastnikow. Ja to nawet pomocy nie widze procz gaviego, de jonga i pedriego. Z czego pierwszy ma problemy z psycha, 2 za duzo zarabia i najlepiej byloby się pozbyć (z finansowego punktu widzenia), a trzeci jest troche szklanka ಠ_ಠ

0

@jeyx77x sprzedac klub szejkom, bo tylko petrodolary by nas uratowaly.

Tylko bomby transferowe przycmilyby przepotezna beke z barcelony

0

@cules100pro na pewno fanboje xaviego twierdzace, ze podoba im sie to co widza xD

0

@Peciak ej ej bo przyjdzie @barcelonaLM i cie wyjasni, okej?

0

@parpe ejejej ferran to.przynajmniej udany drybling mial, wywalczyl rzut wolny. Co zrobilo brazylijskie drewno?

0

@barcelonaLM z liverpoolu, romy tez kisnelismy po pierwszy meczu. (° ͜ʖ °)

30 pkt do zdobycia. A to real jest na fali wznoszacej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?