1

Ta liga jest obrzydliwa. Nie dosc ze poziom spadł na leb na szyje to jeszcze takie drukowanka.

0

@Borry tuuuulimyyyyy

1

I my jestesmy liderem... Ta liga jest zalosna

0

@KrwawiaceoczyVEB tak, bo w 2023 to problem byc na laczach non stop xD

5

Xavi miej cojones i sciagnij tego fatiego. Alarcon, estanis na bank lepiej zagraja

0

@tom9001 ten sport zawsze byl nudny. A jeszcze podobno wszyscy maja w miare rowna auta to juz w ogóle sobie wyobrazam te nudy xd

1

Cooo? Ile ten fati zarabia? Komentatorzy cos wspomnieli ze duzo.

1

Trzeba sprzedac.fatiego poki ktos go chce

0

@VENOMStyle podobnie z raphinha.

0

Moze 9 trzeba z niego zrobic?

1

Raphinha jak znow zagra padake to zjazd do bazy w 60 minucie i dawac alarcona albo i estanisa

0

Ejejej mam pomysl na nastepny przedmeczowy tytul:

wrocic z kraju baskow z tarcza.

Hot or not?

0

@Essos jakby to bylo przeciwko nam to bym sie wkurzyl, ale tutaj kisne srogo xd

1

Raphinha jak bedzie kaleczył to zjazd do bazy w 60 minucie i dawac jakiegoś mlodziaka.

5

Raphinha jest fatalny, za duze progi dla niego. Trzeba sprobowac wystawic na liste transferowa i opchnac za dobry hajs, zeby nie skonczylo sie jak z coutinho i innymi...

2

@Mixtape https://www.atlasformen.pl/mezczyzna/odziez/jeansy-10800.aspx

Polecam. Po co przeplacac za znaczek. Jeans to jeans.

1

Ja nawet nie tyle mam problem z Lewym, co z Xavim, ktory boi sie go posadzic na lawce czy sciagnac z boiska. A czasami az sie o to prosi, bo przydalaby sie szybkosc, czy po prostu Robert nie ma swojego dnia. W dodatku ma swoje lata i wypadaloby go oszczedzac.

Mam nadzieje, ze Xavi to zauwazy, zauwazy statystyke 6 meczow i 6 wygranych i bedzie naszym rodakiem bardziej rotowal.

0

Ksavi się bawi w keanu na gali E3 przy okazji cyberpunka i wszystkich okresla "breathtaking".

Tia, wszyscy sa tacy zayebisci, a jest marzec a my wyautowani nawet z LE xd

3

Ale te koszulki byly piekne.

0

Czy Tomasz Duklanowski przyczynił się do śmierci dziecka skrzywdzonego przez pedofila?



Ogladajcie, rozpowszechniajcie, indeksujcie w google. Niech ten pisowski rezim wreszcie zdechnie.

3

Lewy to moze niech dluzej dochodzi do siebie. Wszystkie mecze bez niego wygrane xD dalbym alcoronowi czy jak temu mlodemu szanse od poczatku. Chociaz 45 minut.

4

@krefi10 oczywiscie ze szanse..gorszy od.ferrana i raphinhi nie bedzie. Ich się trzeba pozbyc.

6

@LaRoja obydwu.

0

@Kluivert_P to się nazywa przywitac z nowymi kibicami

1

@Kondziubarca to tak jak moj stary, gdyby nie kontuzja nadgarstka. XD

1

@Kulakula pudlo. Bronie barw FC Bullerbyn

3

@Firestone chlopie, jak ja bym decydowal to griezmann, raphinha czy ferran by tu nie zawitali. Co prawda dalbym sie nabrac na dembele, no ale jak nie jest kontuzjowany to nawet cos pokazuje

27

Nie dziwota. Jest cienki, dawac go na liste transferowa

0

Xavi miej cojones, daj mlodemu z 20 minut

0

Pisze o tym juz od lat - jak nie idzie, oddajmy pilke przeciwnikowi, spróbujmy kontre, a nie wieczne klepanko z ktorego nic nie wynika. Zaryzykujmy prostopadle podanie za linie obrony nawet jesli ryzkujemy kontre/spalony(strate pilki).

Czasem lepsze to niz bezsensowne klepanie wszerz w boiska... A juz na pewno lepsze dla widowiska, dla kibicow.

No i musze przyznac, ze xavi zaskoczyl. Rozwija sie nasz trenejro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?