2

Robert, ufam tobie!

1

Ja cierpie dole. xD jakbym byl rodowitym barcelonista, to spalilbym sie ze wstydu. A tak na szczescie jestem tylko bolkiem z Polski ktory oglada mecze na strimach

8

Barca tv by mogla przygotowac kompilacje bledow na korzysc realu, zwłaszcza w lm.

2

@Worny takich jajec to nawet puyol nie odjaniepawlal

3

Real mial zidana, my mamy xaviego. Pakt z diablem jak nic

0

Piekne przyjecie de jonga,.od.ktorego sie to wszystko zaczelo

0

@DonAndrzejos za lewego. Za ferrana fati. a nuz...

1

@Coutinho007 nie dzis oczywiscie. W niedalekiej przyszlosci

12

@kamiVeB jedni przestepcy bronia innych przestępców? Stare, znalem

0

No niezle raphinha. Dembele za ferrana i alarcon za lewego i bedzie to chodzic

0

@VOne strims top nie dziala w uk?

0

Kounde niby nominalnie środkowy obrońca, ale przez to ze gra 95 procent czasu na PO to potem zapomina jak sie gra na srodku... Oby nie tym razem.

0

Chce w cholere hajsu. Spadac z rezerwowym realu xD

0

@KrwawiaceoczyVEB jesli nasi na to pojda to bedzie dramat xD

7

To sie robercik wpierniczyl xD

0

A co jesli w zwiazku z afera korupcyjną rozwiaza.fc barcelone?

Co stanie sie z la bamba?

0

Ło panie, ciekawe co w przypadku zamkniecia klubu, co stanie sie z la bambą

0

Kurła, caly nasz atak się nadaje na sprzedaz tak naprawde. Zniszczony kontuzjami fati, majacy problemy z presja ferran, stary lewy, ktory po fajnym poczatku zgasl jak swieczka, no i wiecznie kontuzjowany dembus, a jak juz jest zdrowy to co drugi mecz losuje mu sie slaby. A no i nasz drybler raphinha, ktorego troche bronia staty, chociaz jak sie przyjrzec to 1/3 nabil tego z ogorami z czech czy 3 ligi hiszpanskiej.

DRAMAT.

0

2x mi nie trzeba powtarzac. xD

Elo benc

16

Jednak czas na emeryturke u arabow albo Amerykańców

1

@Maciux7 ublock origin, dodatek do przeglądarki. Nie widzialem reklamy od lat.

0

No jesli przegramy to xavi zdecydowanie out

2

Oo abde znow udany wystep. Trzeba naprawdę chlopakowi dac szanse, a pozbyc sie kogos z trojki ferran, raphinha, fati. W sumie jakby sie znalezli kupcy to wszyscy trzej precz.

Tak tak brazylijczyka troche bronia liczby, ale jak sie potem spojrzy z kim te liczby nabil to juz szalu nie ma. 70 melonow to zdecydowanie bylo za duzo.

9

@bartoszek Tak. Nalozyc presje na sedziow, a przede wszystkim na wladze ligi, zeby zrobili z tym porzadek.

A moze tak ma byc?

5

A potem dziwota, ze ludzie przestaja ogladac ten sport. xD Jedni popelniaja bledy (majac miliony kamer), tudziez zostaja przekupieni, a jeszcze inni twardo mowia, ze biale jest czarne, a czarne biale xDDDDD

Obrzydliwe.

0

@siuuu Przeciez tematem dnia jest ze real bije liverpool, my bijemy real, united bije nas, a liverpool bije united xD

2

I dlatego, drogie dzieci, bukmacherka nie ma sensu. Dajecie tylko zarobic wlascicielom.

Jedna wielka loteria.

4

Ostro o fatim. Auć

0

@Firestone debilne przepisy. Czyli lepsze sanki w przeciwnika niz taktyczny faul. Beka.

1

Ja sie nie dziwie ze notatnik plonie. To jest dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?