0

@Sulimo no

0

@takisobiektos Za sprzedaz nam tego placka torresa niech idzie na dno razem z tym city

4

@kamyk_23 kradne

0

@GuerillaAthletic battlefield 4 ma mniej xd

0

Trzeba chlopakowi dac porzadna szanse. Jesli chodzi o drybling i szybkość to lepszy niz fati i ferran na ten moment

1

@arsenallondyn0 ale brzydkie oczy

2

Sepy i tyle.. niech dolaczy do ronaldo.

0

@ptrx xavi w la lidze, pep w lm. Przynajmniej z grupy bedziemy wychodzic

0

Zatopi city zeby pep wrocil do barcy i z xavim stworzyl super duet trenerow. W dodatku pograzy psg, by sciagnac leo.

A na dokladke sprowadza syna ronaldinho. Ale to bedzie chodzilo.

Laporta to bestia.

Pytanie co zawinilo juve..

2

Brazylijczycy sa przehajpowani. Chore pieniadze zadaja ich kluby i agenci.

0

Lewy dramat..oby sie otrzasnal, bo nawet gowniarze i rezerwowi graja ostatnio lepiej od niego.

2

Trochę nepotyzm, ale moze odpali xD

0

@GeneralXavi przeciez to oczywiste. Nawet w mejlach dworczyka niejednokrotnie pada jego nazwisko.

0

@Michu94 mam wrazenie ze chlop mentalnie nie daje rady. A to ciezej odbudować niz forme fizyczną.

0

@Emhyr roni dawaj do nas, gorszy od ansu i ferrana nie bedziesz.

0

@Siro za to 100 baniek bym go puscil.

0

@Emhyr zaraz usa zbanuja tiktoka i tyle bedzie z jarania sie wyswietleniami

2

No panie laporta, poki co znow ci sie udalo.

2

Raphinha musi zejsc w przerwie. To jest dramat

1

@Sawik_10 xDddd

0

Z kim sie lewy obściskuje na okladce sportu?

0

@Pustelnik ja bym sprzedal. Jestesmy w kropce, potrzebujemy hajsu, a ansu moze odpali, a moze nie. Najgorsze jest u niego, ze lekko mu palemka odbila. Jakies waty, ze za malo gra, lazenie po mediach wskazuja na slaby mental. Podobnie bylo z ferranem w valenci. Przypadek? Nie sadze.

0

Eee tam, easy win, 3:0.

1

100 melonow piechota nie chodzi, a fati raczej juz na pewno nie zostanie nawet w polowie drugim messim. Pieniedzy potrzebujemy jak tlenu. Wybor jest prosty.

2

@QQL5 + + +... To ile finalnie. U mnie ostatnio 5 k po zsumowaniu na reke. Ale w sumie sporo w tym premii, jak stary bedzie w zlym humorze to da 3,5 xD

1

@QQL5 to ile tam zarabiata? (° ͜ʖ °)

1

Co z tym gabonczykiem to ja nawet nie xD deszczowy londyn zle chyba na niego dziala

5

No musze przyznac, ze zamyka mi jape xavi. Ciagle jakies kontuzje, wykluczenia i daje rade. Moze z tej maki będzie jednak chleb.

Zawsze jak tak pisze to potem mamy zjazd. Brace yourselves xD

1

@!34RC3!_0N4 przy tylu dzwigniach i rodzynkach jak pedri, gavi, balde, araujo to bylby serio grzech jeszcze narzekac

1

@Encore portugalski ajax

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?