FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo no
0
@takisobiektos Za sprzedaz nam tego placka torresa niech idzie na dno razem z tym city
4
@kamyk_23 kradne
0
@GuerillaAthletic battlefield 4 ma mniej xd
0
Trzeba chlopakowi dac porzadna szanse. Jesli chodzi o drybling i szybkość to lepszy niz fati i ferran na ten moment
1
@arsenallondyn0 ale brzydkie oczy
2
Sepy i tyle.. niech dolaczy do ronaldo.
0
@ptrx xavi w la lidze, pep w lm. Przynajmniej z grupy bedziemy wychodzic
0
Zatopi city zeby pep wrocil do barcy i z xavim stworzyl super duet trenerow. W dodatku pograzy psg, by sciagnac leo.
A na dokladke sprowadza syna ronaldinho. Ale to bedzie chodzilo.
Laporta to bestia.
Pytanie co zawinilo juve..
2
Brazylijczycy sa przehajpowani. Chore pieniadze zadaja ich kluby i agenci.
0
Lewy dramat..oby sie otrzasnal, bo nawet gowniarze i rezerwowi graja ostatnio lepiej od niego.
2
Trochę nepotyzm, ale moze odpali xD
0
@GeneralXavi przeciez to oczywiste. Nawet w mejlach dworczyka niejednokrotnie pada jego nazwisko.
0
@Michu94 mam wrazenie ze chlop mentalnie nie daje rady. A to ciezej odbudować niz forme fizyczną.
0
@Emhyr roni dawaj do nas, gorszy od ansu i ferrana nie bedziesz.
0
@Siro za to 100 baniek bym go puscil.
0
@Emhyr zaraz usa zbanuja tiktoka i tyle bedzie z jarania sie wyswietleniami
2
No panie laporta, poki co znow ci sie udalo.
2
Raphinha musi zejsc w przerwie. To jest dramat
1
@Sawik_10 xDddd
0
Z kim sie lewy obściskuje na okladce sportu?
0
@Pustelnik ja bym sprzedal. Jestesmy w kropce, potrzebujemy hajsu, a ansu moze odpali, a moze nie. Najgorsze jest u niego, ze lekko mu palemka odbila. Jakies waty, ze za malo gra, lazenie po mediach wskazuja na slaby mental. Podobnie bylo z ferranem w valenci. Przypadek? Nie sadze.
0
Eee tam, easy win, 3:0.
1
100 melonow piechota nie chodzi, a fati raczej juz na pewno nie zostanie nawet w polowie drugim messim. Pieniedzy potrzebujemy jak tlenu. Wybor jest prosty.
2
@QQL5 + + +... To ile finalnie. U mnie ostatnio 5 k po zsumowaniu na reke. Ale w sumie sporo w tym premii, jak stary bedzie w zlym humorze to da 3,5 xD
1
@QQL5 to ile tam zarabiata? (° ͜ʖ °)
1
Co z tym gabonczykiem to ja nawet nie xD deszczowy londyn zle chyba na niego dziala
5
No musze przyznac, ze zamyka mi jape xavi. Ciagle jakies kontuzje, wykluczenia i daje rade. Moze z tej maki będzie jednak chleb.
Zawsze jak tak pisze to potem mamy zjazd. Brace yourselves xD
1
@!34RC3!_0N4 przy tylu dzwigniach i rodzynkach jak pedri, gavi, balde, araujo to bylby serio grzech jeszcze narzekac
1
@Encore portugalski ajax