FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znajac nasze szczęście to sie nie skonczy dobrze
1
W tej Hiszpanii lepsze jajca jak u nas. xD
0
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
1
Nie ma wyjścia, musimy sprzedawac i isc w wychowanków, nawet kosztem gorszego sezonu. Zreszta, narobilismy transferow a i tak gramy w le z "szansa" na oklep od united.
0
@Hubsao Wazne zeby pily dogrywal do Lewego.
7
A jakby tak zrobic z Balde skrzydlowego? Podobnie bylo z Balem. Widze to! Mlody wciaga nosem ferrana i raphinhe.
0
@Kondziubarca Tak drogie dzieci wygladaloby stanowisko Polski, gdyby jakims cudem rzadzila konfederacja.
1
Bez Dembusia to slabo to wszystko widze. Za niedlugo bedzie "Xavi out" xD
1
Dobrze dobrze. Dawac el clasico w półfinale i kolejne becki dla realu
0
Pepowi to sie odkleja na starosc. Raz gada ze hehe a po co komu liga, tyle razy ja wygralismy. Teraz o jakims powrocie do barcy, a pare lat temu, ze nigdy nie wroci do barcy xD
2
Ci Brazylijczycy to serio maja sprane lby. Mozesz wyjsc z faveli, ale favela z ciebie nigdy.
Gwalty, lewe dzieci na ktore nie chca placic (rodrygo), zmarnowanie talentu (ronaldinho chociazby).
0
Fajny meczyk arsenalu z united. Ehhh nie mogla barca grac pozniejj...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Hosh wciąż mniejszy noz w plecy niz opchniecie nam ferrana i erica
0
Guardiola out ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
0
No nareszcie kurde. Wreszcie pokazal ze jest wart cos z tych 60 baniek
0
Raphinha xD borze moj, kto wpadł na pomysl sciagnac chlopa za wiecej niz 20 melonow
0
@Azrik ronaldinho za czasow pepa to zostal odstawiony i to na samym poczatku
0
Serio tak malo chetnych jest do sedziowania? Przeciez chlop powinien stracic robote po czyms takim.
2
Pique tez twittow "we are back" a potem wyladowalismy po raz kolejny w LE.
Wstrzymajmy konie.
2
Trochę za wczesnie na takie slowa. Barca poki co ma fajne momenty jak wczorajszy mecz czy hehe pierwsza polowa z bayernem w monachium.
1
Ehhhh oby ronald, oby..pique tez pisal."we are back" i konczylismy w lidze europy
0
@Azi niby na papierze, a czesto tam bywal. Zreszta nie tylko dzisiaj
0
@Firestone 4 lata roznicy. Poza tym ferran miewa lepsze momenty, a raphinha zero, nic. Nawet dzisiaj zejsc do srodka nie umial, z latwoscia wypychany, bo tylko na to go stac. Strasznie jednowymiarowy gosc.
0
Gavi ladnie pyka na skrzydle. Ferrana bym jeszcze zostawil, bo cos tam pogra kombinacyjnie i nawet ma czasem ten drybling. W dodatku 22 lata
. Natomiast raphinha out zdecydowanie. Najlepiej w tym okienku nim wszyscy przejrza ze jest cienki
0
Moze nie zbierzemy becki od united. A moze real jest w mega kryzysie i popadamy w przesadny optymizm. W kazdym razie chwilo trwaj ;)
1
@pt9 ten hag, co drugi trener w niemczech, topka z portugalii... Do wyboru do koloru
To nie... Xavi z wielbladziej ligi
1
Bartomeu, laporta - jeden kij. Cos czuje ze długo bedziemy wracac do elity
1
Zwykle to Barca od 2008 latwo sobie pykala United. Ale cos czuje, ze ta passa sie skonczy. Ten Hag to jednak fachowiec. A my wzielismy Xaviego bez doswiadczenia w chociazby pol powaznej lidze.
0
Cykl Kloppa ewidentnie sie skonczyl. Szkoda ze tak z Xavim sie pospieszylismy, bo zobaczylbym tego wariata u nas.