0

Znajac nasze szczęście to sie nie skonczy dobrze

1

W tej Hiszpanii lepsze jajca jak u nas. xD

0

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

1

Nie ma wyjścia, musimy sprzedawac i isc w wychowanków, nawet kosztem gorszego sezonu. Zreszta, narobilismy transferow a i tak gramy w le z "szansa" na oklep od united.

0

@Hubsao Wazne zeby pily dogrywal do Lewego.

7

A jakby tak zrobic z Balde skrzydlowego? Podobnie bylo z Balem. Widze to! Mlody wciaga nosem ferrana i raphinhe.

0

@Kondziubarca Tak drogie dzieci wygladaloby stanowisko Polski, gdyby jakims cudem rzadzila konfederacja.

1

Bez Dembusia to slabo to wszystko widze. Za niedlugo bedzie "Xavi out" xD

1

Dobrze dobrze. Dawac el clasico w półfinale i kolejne becki dla realu

0

Pepowi to sie odkleja na starosc. Raz gada ze hehe a po co komu liga, tyle razy ja wygralismy. Teraz o jakims powrocie do barcy, a pare lat temu, ze nigdy nie wroci do barcy xD

2

Ci Brazylijczycy to serio maja sprane lby. Mozesz wyjsc z faveli, ale favela z ciebie nigdy.

Gwalty, lewe dzieci na ktore nie chca placic (rodrygo), zmarnowanie talentu (ronaldinho chociazby).

0

Fajny meczyk arsenalu z united. Ehhh nie mogla barca grac pozniejj...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Hosh wciąż mniejszy noz w plecy niz opchniecie nam ferrana i erica

0

Guardiola out ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

0

No nareszcie kurde. Wreszcie pokazal ze jest wart cos z tych 60 baniek

0

Raphinha xD borze moj, kto wpadł na pomysl sciagnac chlopa za wiecej niz 20 melonow

0

@Azrik ronaldinho za czasow pepa to zostal odstawiony i to na samym poczatku

0

Serio tak malo chetnych jest do sedziowania? Przeciez chlop powinien stracic robote po czyms takim.

2

Pique tez twittow "we are back" a potem wyladowalismy po raz kolejny w LE.

Wstrzymajmy konie.

2

Trochę za wczesnie na takie slowa. Barca poki co ma fajne momenty jak wczorajszy mecz czy hehe pierwsza polowa z bayernem w monachium.

1

Ehhhh oby ronald, oby..pique tez pisal."we are back" i konczylismy w lidze europy

0

@Azi niby na papierze, a czesto tam bywal. Zreszta nie tylko dzisiaj

0

@Firestone 4 lata roznicy. Poza tym ferran miewa lepsze momenty, a raphinha zero, nic. Nawet dzisiaj zejsc do srodka nie umial, z latwoscia wypychany, bo tylko na to go stac. Strasznie jednowymiarowy gosc.

0

Gavi ladnie pyka na skrzydle. Ferrana bym jeszcze zostawil, bo cos tam pogra kombinacyjnie i nawet ma czasem ten drybling. W dodatku 22 lata

. Natomiast raphinha out zdecydowanie. Najlepiej w tym okienku nim wszyscy przejrza ze jest cienki

0

Moze nie zbierzemy becki od united. A moze real jest w mega kryzysie i popadamy w przesadny optymizm. W kazdym razie chwilo trwaj ;)

1

@pt9 ten hag, co drugi trener w niemczech, topka z portugalii... Do wyboru do koloru

To nie... Xavi z wielbladziej ligi

1

Bartomeu, laporta - jeden kij. Cos czuje ze długo bedziemy wracac do elity

1

Zwykle to Barca od 2008 latwo sobie pykala United. Ale cos czuje, ze ta passa sie skonczy. Ten Hag to jednak fachowiec. A my wzielismy Xaviego bez doswiadczenia w chociazby pol powaznej lidze.

0

Cykl Kloppa ewidentnie sie skonczyl. Szkoda ze tak z Xavim sie pospieszylismy, bo zobaczylbym tego wariata u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?