0

Ale ze brazol tak zagral. No no no

0

@Pitinho rayo - real. Chyba ze chodzilo o nasz mecz

0

1. miejsce parzy

0

@Foton jak ci bardzo zalezy, to odpal konkretny fragment na telefonie (u mnie z telewizora nie lapie, ale w sumie mam staruszka xD), przyloz drugi telefon z wlaczona aplikacja shazam i powinno ci znalezc.

Ja tak znajduje sobie nuty. Polecam.

2

@barcelonaLM niedobrze. Jeszcze sie nawroca (na chwile) i znow wygraja wybory... ehhh

1

@Lionel_Messi10 mlody wygląda jak gavi

1

@Bogan no raczej. Trzeba miec w zyciu jakies zasady, a nie byc jak ta owca

3

@noface ototoo. Przydaloby sie urozmaicic gre, zwlaszcza na autobusy. Dac poklepac przeciwnikowi...

2

Taki poranny przegląd to ja lubie

0

@bari_94 e tam, fajna pora. Blask reflektorow, te sprawy. A jak mecz nudny to fajnie mozna przysnac. Same plusy

0

@Worny tak. Az dziw ze tylko w rayo pyka

1

Rayo jesteście piekni. Piekna gra, piekny doping.

3

Xavi out, iraola in

10

I to sa derby madrytu, a nie te śmieszne atleti v real xD

0

Ale meczycho matkoo

0

Karma za ta udawana kontuzje.

1

Jak nie bedzie karniaczka to przestaje ogladac futbol

0

@taris Jesli to prawda, to w klubie panuje mentalnosc typowego typera. xD Szybki rzut na historie spotkan i elo, pewniaczek.

A potem zonk xD

2

Niby powiedzial oczywistosc, ale ubral to tak w slowa, ze az sie czlowiek za glowe lapie xD

Nie widze tego, no po prostu nie widze. Mam nadzieje, ze bede odszczekiwal, bo juz mam dosc kolejnych trenerow, kolejnych odbudow, no i General to przeciez legenda, ale na ten moment Xavi out.

3

@macio_944 barca nas tego nauczyla :D

1

@norbi77 Jest pelno nazwisk, chocby z ligi niemieckiej czy portugalskiej. Pellegrino z betisu tez dalby rady. Prowadzil w przeszlosci City i cos tam grali. W ogole sprawia wrazenie goscia do ktorego masz respekt, ale taki pozytywny.

1

Ciekawe czy po Xavim siegniemy wreszcie po solidnego, sprawdzonego trenera, czy dalej bedziemy eksperymentowac.

0

@Xwowrak chlop jest walniety xD

0

Widze humorki dopisuja, jak sezon temu. xD

0

Bedzie oklep, mowie wam

1

https://www.wykop.pl/wpis/68645409/mistrzostwa-swiata-katar-2022-lista-absurdow-wszys/

Poczytajcie nim bedziecie sie ekscytowac występami goata, lewandowskich i innych pacynek

0

@Culer_1906 by se darowal, tym bardziej w tym g00wnokraju. Jesscze mu ktos pranka zrobi, podrzucic narko i dostanie karę smierci. A taki fajny obronca sie zapowiada :d

3

@wasacz chcilabym szota z tego widzieć hah

1

@QuentinTarantino dziadami. Ale za to ciśniemy w lel lidze, ekhm, la lidze, wiec jest git. Dobrze chlopaki robia, dobry przekaz leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?