FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ze brazol tak zagral. No no no
0
@Pitinho rayo - real. Chyba ze chodzilo o nasz mecz
0
1. miejsce parzy
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1667840262CfWrYDmNi2oq2ClFY6thZU.jpg
Szanuje
0
@Foton jak ci bardzo zalezy, to odpal konkretny fragment na telefonie (u mnie z telewizora nie lapie, ale w sumie mam staruszka xD), przyloz drugi telefon z wlaczona aplikacja shazam i powinno ci znalezc.
Ja tak znajduje sobie nuty. Polecam.
2
@barcelonaLM niedobrze. Jeszcze sie nawroca (na chwile) i znow wygraja wybory... ehhh
1
@Lionel_Messi10 mlody wygląda jak gavi
1
@Bogan no raczej. Trzeba miec w zyciu jakies zasady, a nie byc jak ta owca
3
@noface ototoo. Przydaloby sie urozmaicic gre, zwlaszcza na autobusy. Dac poklepac przeciwnikowi...
2
Taki poranny przegląd to ja lubie
0
@bari_94 e tam, fajna pora. Blask reflektorow, te sprawy. A jak mecz nudny to fajnie mozna przysnac. Same plusy
0
@Worny tak. Az dziw ze tylko w rayo pyka
1
Rayo jesteście piekni. Piekna gra, piekny doping.
3
Xavi out, iraola in
10
I to sa derby madrytu, a nie te śmieszne atleti v real xD
0
Ale meczycho matkoo
0
Karma za ta udawana kontuzje.
1
Jak nie bedzie karniaczka to przestaje ogladac futbol
0
@taris Jesli to prawda, to w klubie panuje mentalnosc typowego typera. xD Szybki rzut na historie spotkan i elo, pewniaczek.
A potem zonk xD
2
Niby powiedzial oczywistosc, ale ubral to tak w slowa, ze az sie czlowiek za glowe lapie xD
Nie widze tego, no po prostu nie widze. Mam nadzieje, ze bede odszczekiwal, bo juz mam dosc kolejnych trenerow, kolejnych odbudow, no i General to przeciez legenda, ale na ten moment Xavi out.
3
@macio_944 barca nas tego nauczyla :D
1
@norbi77 Jest pelno nazwisk, chocby z ligi niemieckiej czy portugalskiej. Pellegrino z betisu tez dalby rady. Prowadzil w przeszlosci City i cos tam grali. W ogole sprawia wrazenie goscia do ktorego masz respekt, ale taki pozytywny.
1
Ciekawe czy po Xavim siegniemy wreszcie po solidnego, sprawdzonego trenera, czy dalej bedziemy eksperymentowac.
0
@Xwowrak chlop jest walniety xD
0
Widze humorki dopisuja, jak sezon temu. xD
0
Bedzie oklep, mowie wam
1
https://www.wykop.pl/wpis/68645409/mistrzostwa-swiata-katar-2022-lista-absurdow-wszys/
Poczytajcie nim bedziecie sie ekscytowac występami goata, lewandowskich i innych pacynek
0
@Culer_1906 by se darowal, tym bardziej w tym g00wnokraju. Jesscze mu ktos pranka zrobi, podrzucic narko i dostanie karę smierci. A taki fajny obronca sie zapowiada :d
3
@wasacz chcilabym szota z tego widzieć hah
1
@QuentinTarantino dziadami. Ale za to ciśniemy w lel lidze, ekhm, la lidze, wiec jest git. Dobrze chlopaki robia, dobry przekaz leci