4

Powiem wam, ze la liga juz nie jest wyznacznikiem. Do 1/8 awansuje tylko real. Atleti dostaje w pape i to w takiej grupie... Niestety liga hiszpanska stala sie dziadowska liga i bardziej docenie wygranie ligi europy, niz rodzimej ligi.

Swoja droga jesli znow sie osmieszymy z druzyna pokroju eintrach frankfurt to naprawde nie bedzie juz wytlumaczenia dla xaviego.

0

@sebo939 top wypowiedzi, ktore zle sie zestarzaly.

2

https://streamable.com/cufdo7

Lewy widzacy siebie podpisujacego kontrakt z barcelona xD

1

Szkoda mi xaviego, to nasza legenda, zrezygnowal z intratnej posadki w katarze czy innej arabii, zeby "ratowac" barce, ale ta druzyna chyba potrzebuje wstrzasu.

Mi to przypomina sytuacje realu, jak sie zacieli na 1/8 ligi mistrzow ladnych pare lat temu. Przyszedl mourinho, czyli wtedy top trener, i ich ogarnal. My chyba tez potrzebujemy top trenera.

1

Klepiemy ogorasow, a przychodiz powazniejszy zespol i nie istniejemy. Co jest kurde. Problem mentalny, slaby trener? No przeciez za koemana to chociaz bylismy 8-9 w lidze, a tu niby idziemy praktyczine leb w leb z realem (co to sa 3 punkty), ale no wlasnie... Przychodzi real, przychodzi bayern czy inter i jest kaplica.

0

@GeneralXavi Niby smieszki heheszki, a ten wybitny pilkarz kosztowal 60 baniek xD

0

@Emhyr Mysle ze po tej klesce to i wieeeelu sobie da na wstrzymanie tych romerow, transfery i inne bombaza.

1

@Bobo25 moze to i lepiej. Znow sie osmieszymy.

1

Jeszcze atleti w pupe. xD Szczerze, smialismy sie z francuskiej czy niemieckiej, a tu wychodzi, ze la liga to liga amatorow na ten moment

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W zyciu sa pewne 3 rzeczy: smierc, podatki i to ze barcelona przegra z bayernem.

Ehh jestesmy dziadami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Stalismy sie drugim milanem. Wstyd. Moze gdyby nie eksperymenty z koemanami, xavimi to by do tego nie doszlo. Ale nieeee, po cholere sypnac kasa na topowego trenera.

Jesli ktos mi wyskoczy, ze ronald byl top, bo cos tam jego reprezentacja zaczela grac to mu wysprzegle.

3

Budzimy sie! Wysylac od samiutkiego rana pozytywna energie do pilkarzy z pilzna i barcelony. Niech dzisiejszy wieczor bedzie magiczny!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr braklo "dzbandele"

0

@Kondziubarca mam nadzieje ze te negocjacje to: wyp*lacie albo my wchodzimy

1

@Emhyr moze i dobrze. Przynajmniej nie ma karuzeli jak w naszej ekstraklapie xD

1

Byl "Wieczny student", sa wiecznie kontuzjowani

2

@Worny dawac go na kapitana

4

@Cygan BRC śmiesznie to brzmi w kontekscie pol la rambli, ktora dalej jara sie messim mimo ze ani rodak, ani piłkarz barcelony xD

3

No i zamkneli mi twarz. Znow narobili nadzieje, ze w srode wrocimy do gry (zakladam ze inter wtopi, tak, nadzieja matka .glupich) i rozpykamy bayern

1

No i gavi ma po dzieciach

6

@Firestone ale ale DNA barcy!!11

1

@Survier zel mu przegrzewa ten procesor

1

@Dertinho jakbym sie interesowal f1, to przy tym skladzie, ogladalbym f1 xD

0

@koksik2700 jeszcze jak

6

Wiec ten tego... pedri ma podobno zagrac na skrzydle. Mamy na te pozycje fatiego, ferrana, nawet trzeba zaliczyc raphinhe (fatalny ostatnio, bo fatalny, ale pelnoprawny skrzydlowy). Za to zagra oddychajacy rekawami pedri...

Czy xaviemu sie cos odkleilo?

1

@Arczek2001 Gramy na camp nou, z teoretycznie wygodnym przeciwnikiem (statystycznie). Kessie, Pablo zdrowi na lawie. W dodatku pedri ma podobno zagrac na skrzydle. Przypominam, jest raphinha (fatalny ale wciaz pelnoprawny skrzydlowy) oraz ferran czy fati.

Przeciez to jest sabotaz.

1

@tbas Pedri nie ma takiego przyspieszenia, gra bardziej w stylu xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?