FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan E tam, jak sie bawic to sie bawic. Pedri ma podobno zagrac na skrzydle. To jest dopiero beka. Bedzie krecil koleczka przy choragiewce xD
1
@Cule1234 Przeciez to gavi znacznie lepiej wygladal na skrzydle w tamtym sezonie. Xaviemu kompletnie sie odkleilo.
0
@halfnolife Nie, to redakcja dala ciala. Bylo wiadomo, ze jak wczoraj eleven pokazal real, to barca poleci na canal.
1
Chcialbym w koncu zobaczyc erica na miejscu busquetsa. Jest slabym obronca, ale jako defensywny pomocnik nie byloby to az tak widoczne, a podanie ma... Alonso ostatnio dobrze wygladal na srodku.
Ehh zle to widze. Jak lewy nie blysnie to beda ciezary.
2
@barcelonaLM Dobrze ze garcia jest lepszym obronca xD
1
@Nano22 Zawsze mozna go wprowadzic na druga polowe jak nie bedzie szlo. A znajac xaviego, nawet jak bedize 3:0 jak ostatnio bedzie gral do konca.
1
@Coutinho007 Akurat gavi bardzo ladnie kiwa, nie jest to glupie.
1
Znow zajezdzany pedri, znow sztanga w jedenastce, garcia zamiast alonso, ktory dobrze wygladal w poprzednim meczu. Panie xavi, wez pan juz idz stad.
0
Gavi na skrzydelku wciaz lepszy od raphinhi. Ale moglby dac odpoczac pedriemu w koncu.
0
@Encore szarpie jak reksio szynke
0
Tak sie konczy zatrudnianie po znajomosci. Ehh laporta, chyba nie uda ci sie po raz drugi barcy uratowac.
0
Liczymy ze real sie zajedzie, a to predzej xavi zajedzie srodek pola barcelony.
0
Oglada ktos Elche? Gra cos nasz Collado?
0
Jak od poczatku wyjdzie busi, raphinha i dembele to stracimy punkty. Robcie skriny
0
@IronSanHybrid JuEsEj, JuEsEJ!
2
@Barca1992 Trzeba nie miec godnosci i rozumu, zeby tam jechac. W sumie zastanawiam sie nawet nad odpalaniem tego widowiska...
4
@jakub1906 w sumie taki pies jest dla mnie bardziej wartosciowy od patologii czy juz nawet nie wspominajac o kacapach.
1
Dembele nigdy by tak nie pomyslal, ehhh
0
Mam nadzieje, ze to kurtuazja i bedzie gral w mniej wymagajacych w meczach, podobnie jak poki co dembele i raphinha. De jong, fati, ferran daja znacznie wiecej na ten moment.
0
Oj Xavi, Xavi. Albo nauczysz chlopa myslec na boisku, albo jestes pan beton, i podaj sie do dymisji.
0
No fajnie fajnie, mogliby mlodziki w koncu dostac szanse. Zwlaszcza jak sie wygrywa 3:0 po pierwszej polowie.
0
Szalu nie gralismy, ale jednak trofea byly. Chyba nie byl taki zly. Zreszta moze bartomeu nie dal mu wolnej reki do zmian, rewolucji, ktora juz wtedy powinna byc zaczeta. Cholera go wie.
0
Powtorze sie: sprzedac raphinhe w styczniu poki jest cos wart, zeby nie skonczylo sie jak z coutinho, ze oddamy chlopa za czapke gruszek.
No i skrocic wypozyczenie abde. Mam wrazenie, ze byle gowniarz z la masii lepiej by gral na ten moment niz potezny brazylijczyk xD
1
Raphinha out, abde in.
4
Kiedys messi, dzisiaj lewy. Nie wygląda to za dobrze, pomijając wczorajsze 3 punkty.
Ja tylko czekam az pedri sie polamie, bo gra od deski do deski, nawet wczoraj przy 3:0 jak zolta lodz ewidentnie siadła...
0
@Rewolucja123 2022 a ludzie dalej nie używają adblocka/przeglądarek z wbudowanym adblockiem...
xDddd
0
@kamzar jakby babcia miala wasy to by byla dziadkiem
3
@AlexDark00 nie, lepiej czekac jak z coutinho czy griezmannem i otrzymac za nich ochlapy
Chlop nie ma plusow. Dembele mimo ze tepy, to przynajmniej ma ten dryblingu i przyspieszenie.
0
@RosjaninBut w styczniu
0
Raphinhe i dembele bym wystawil w zimowym okienku transferowym. A nuz ktos sypnie dobrze