0

@Emhyr Dojdzie do rozroby, bo odpadniemy, hehe

1

Wystarczyloby, zeby posylali dobre dosrodkowania, lewy zrobi reszte, ale w ostatnim meczu nawet nie potrafili przetransportowac pilki w pole karne przeciwnika. Smutno sie to ogladalo, zwlaszcza jak "podanie" konczylo swoja podroz na najblizszym obroncy...

0

@GeneralXavi uła, az mnie zabolalo, a przeciez pojazd mnie nie dotyczy. Moge sobie tylko wyobrazac, jak bardzo borka zabolalo d00psko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak patrze na raphinhe i ogolnie na naszych brazylijczykow w niedalekiej przeszlosci to odechciewa mi sie zawodnikow ze stolicy faveli. Ok, neymar sie udal, ale ile bylo szarpania sie przy przyjsciu, potem po odejściu, a neymar tez zdarza sie jeden na wielu i endrick niekoniecznie da chociaz polowe a juz zaczynaja sie potezne kwoty i szarpanie z innymi..

0

@Inko pewnie chodzilo mu o to, ze arteta mial jeszcze gorsze poczatki niz xavi i byl na skraju wywalenia.

Oby tak bylo z xavim, ale mam zle przeczucia. Zwlaszcza to ustawianie raphinhi na lewym skrzydle to czy w ogole jako falszywa 9 to nieporozumienie

4

@ranger3120 w końcu pisowiec. Nikt normalny tam nie siedzi ani na nich nie glosuje.

Tak samo z konfederacja ^^

0

@Janas11224 raczej do konca zycia, mordo xD

0

@Katalonbar Nie. Bo jesli sie boisz, juz jestes niewolnikiem. :D

0

@MateuszDoniec ee tam, brazylia to samograj, a jak przychodzi gracz za 60 baniek to mozemy czegos oczekiwac.

Zaraz pewnie ktos wyskoczy z lewym, ale co ma zrobic napastnik odciety od podan. Przeciez wrzutki miedzy innymi raphinhi to wolaly o pomste do nieba...

0

@Tridente2015 no dobra, rzutem na tasme sie utrzymali. Chyba Mialem gdzies z tylu glowy, ze chlop bylby jeszcze warty hajsu, gdyby spadli bo kosztowalby ulamek ceny xD

3

Niestety flop. Ale czego sie bylo spodziewac po skrzydlowym ze spadkowicza. No ludzie kochani.

1

Przy jego pensji to chyba maks co dalo sie ugrac. Trzeba zapomniec i tyle.

0

@mrboom oj tam obowiazku ogladania nie ma. A przynajmniej bylaby szansa na jakas grupe smierci z prawdziwego zdarzenia.

5

Powiem wam ze po wtorkowym blamazu to mi sie odechcialo tej ligi mistrzow. Usnalem na wczorajszym hicie milanu z chelsea po pol godzinie.

W ogole jakas taka nudna ta liga mistrzow. Mam wrazenie ze wiecznie te same druzyny graja. My z bayernem czy interem, napoli z liverpoolem. Zieeew.

Mogliby usunac zasade ze w fazie grupowej nie moga spotkac sie druzyny z tego samego kraju. Albo żeby w ogole wprowadzic te super lige i topowe druzyny graly z topowymi, oczywiscie z jakims jednym.kopciuszkiem i przegranym. Tak jak mamy lige narodow. Nawet kosztem meczow ligowych. Moze tez by na atrakcyjnosci zyskaly jakby zostawic pierwsze 10 druzyn. Reszta to i tak tylko autobusy i jakies mourinho ball.

2

@DonMatteo901 to moze czytac siostra ronaldo!11!1! Tak nie wolno.

xD

26

Ktos klatwe na nas rzucil, nie ma innej opcji

0

@Kessie tak to wyglada xD

26

Az się odechciewa ogladac. I to nie tylko chodzi o barce. Co bylo z juve pare tygodni temu (tak wiem ze to bylo w serie a).

Dawac superlige, moze zatrudnia bardziej kompetentnych ludzi.

0

Az by sie chcialo powiedziec, a nie mowilem. Widzialem w nim potencjał, gdy dostal szanse przy duzej liczbie kontuzji w styczniu. Niestety potem juz nie raczyli dac pozadnej okazji do gry. I mlody wiedział, jak widac, co robic

0

No ta ciekawostka o sedzim to mnie dobila. Licze z laporta i spolka zrobia raban, bo to jest jakis zart.

1

Zaczynam podejrzewac ze liga hiszpanska zeszla na psy. Atleti dostaje w czape od belgow, ktorzy sa 3. w krajowej tabeli, my w czape.od 9. druzyny serie a, ktorej trener byl przed meczem na wylocie xD real tez ladne ciezary z lipskiem niedawno.

1

Dawac te superlige, bo to jakies jaja sa.

3

To fajny var. 2 karne, jeden dzisiaj i jeden w monachium. Beka

0

Dawac karniaczka

2

Pierdyliard dzwigni, a i tak wyladujemy w lidze europy :D panie putin, koncz pan ten mecz

0

Xaviemu psycha siada. Ehhh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kalipso to ewidentnie klopot z mentalem. A moze i nawet klatwa

2

Raphinha poki co ladny flop. Rownie bezuzyteczny co adama, a traore chociaz nie kosztowal 60 baniek i zarabial mniej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?