0

@KlonaZepan czytaj/sluchaj ze zrozumieniem. mowil ze nie maja odpowiedniej liczby zolnierzy (i sprzetu) do zdobycia kijowa. i co sie stalo? odpuscili kijow cofajac sie na wschod i poludnie.

Wniosek? Mial racje.

1

@Kgorecki2500 rozniosa ich na camp nou. przewiduje manitke.

0

@DonMatteo901 oo trojka pisowcow. jakbym nie mial szacunku do siebie, to bym obejrzal xD

0

@cules100pro tu chodzi o to, ze ludzie placa ciezkie pieniadze, rozlozone na 4 abonemanty (viaplay, canal plus, polsat sport premium, eleven), a przychodzi co do czego, to trzeba odpalic pirackie streamy. I to sie zdarza regularnie, u kazdego. Jak nie problemy z obrazem, to z dzwiekiem. Kpina.

Gdzie te czasy, gdy problemy techniczne byly rzadkoscia, a kupujac canal + premium sport otrzymywalo sie top 4 ligi z liga mistrzow na czele + ekstraklasa. Bundesliga leciala na eurosporcie, ktory byl praktycznie w podstawowym pakiecie dostepny, a liga holenderska w rownie podstawowym polsacie sport.

Juz rozumiesz o co sie rozchodzi? Pijawki ssa nasza krwawice, a koniec koncow czlowiek regularnie laduje na strimach. Chore.

Dlatego kibicuje piratom, przeciwwaga musi byc.

1

@KmN normalnie 4 paczki. my to chyba nawet samym stretchem wysylalismy xD

1

@mateusz1989VeB a jednak. co prawda slyszalem tam puta barca hej hej, ale koniec koncow jednak nas obrazali, heh.

1

@Emhyr na camp nou bayern zaplaci rachunek

0

@tbas bzdura. posiadanie po 50 %, bayern tak samo atakowal i odslanial sie na kontry, ktore nieraz szly. po prostu atak troche nie dojechal wczoraj na mecz, zwlaszcza raphinha. o ile lewy pudlowal, to przynajmniej znajdowal okazje czy nawet podania do kolegow, a brazylijczyk poza niecelnymi strzalami z dystansu chyba nic nie pokazal.

0

@VeB10Ronnie na cholere trzymac tyle hajsu w domu, w dobie kont bankowych. xD

1

@waleks123 w tamtym sezonie tez byl podobny terminarz i chyba prawie komplet punktow zgarnelismy, takze essa

10

Mowilem ze to zaczepisty blad, sprzedawanie jutgli. Chlopak pokazal jakosc w styczniu gdy mielismy mnostwo kontuzji, a de facto nie dostał potem prawdziwej szansy.

0

@Cvzx czy ja wiem. Szarpali nawet przy 2:0 a ze braklo sil, zwlaszcza u pedriego to juz trudno. Powinnismy peowadzic po pierwszej polowie i tez by to inaczej wygladalo.

0

@tristan87 z przekasem, typowy niemiec xD

1

@Koni8M potezny ferran jutgla

11

Mimo porazki, to i tak byl dobry wystep. Spojrzalem w historie na flashscore dla pewności, i statystycznie dawno tak dobrze nie zagralismy z bayernem, a juz zwlaszcza na allianz arenie.

Jestesmy na dobrej drodze. Hejterom jeszcze zrzednie mina. Niech dzisiaj triumfują.

30

Sorry robert ale dzisiaj dramat

0

Ten stadion jest zaczarowany

2

Szkoda skutecznosci bo gnieciemy bayern. Xavi, ufam tobie!

2

Boze lewy, czemuuuuu

1

Nie dziwota ze tak ida z ta kontrofensywa. Dobre maja te filmiki motywacyjne :D

The first President of Chechnya, Dzokhar Dudayev, speaking in 1995 about the strength of the Ukrainian nation and Russia’s stupid decision to mistreat them, creating a formidable enemy. https://t.co/SsOYwX8DmH">pic.twitter.com/SsOYwX8DmH— Visegrád 24 (@visegrad24) August 10, 2022

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca co za roznica czy fotomontaz czy bardziej realny fejk? Wazne ze banialuki.

Zwracam tylko uwage, żeby przyjrzec sie zrodlom, bo juz po nich samych mozna stwierdzic, ze cos tu smierdzi. Tak jak mowie: ruski jezyk, dziwna nazwa uzytkownika z ciagiem liczb - duza szansa ze troll konto majace na rozne sposoby siac dezinformacje czy kształtować nastroje

7

@FC1899Barca noo filmik randoma o dziwnym nicku z kacapskim jezykiem przekonuje mnie w 100 %. Tak bylo

12

w sumie ich prawo. trzeba bylo lepsza umowa sporzadzic.

1

@Emhyr po prostu gest dobrej woli. xD

0

@!34RC3!_0N4 z drugiej strony w domu z klima (zakladam ze to must have w hiszpanii) moze by do tej sytuacji w ogole nie doszlo... a tu cieplo, duszno, mecz czyli emocje i jest jak jest.

1

@ptrx jak dla mnie to dobrze wiedza co sie dzieje. nie trzeba znac jezyka zeby po prostu czuc te grobowa atmosfere.

21

rozwalaja mnie ludzie cieszacy sie na widok kamery, jak w tym momencie ktos walczy o zycie parenascie metrow dalej. ehhh

3

ale nam swinke podlozyl guardiola. niefajnie. myslalem ze chlop ma barce w sercu

2

@bartas97 tez zalamalem rece. ja wiem ze lewy i wszystko, no ale po profesjonalnym komentatorze spodziewalbym sie odrobiny profesjonalizmu... A walnal tekstem jak wasaty janusz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?