FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gappeq o tak, to ta nowa, na grubszmy ciescie. jest wyczepista.
5
@kinioo pewnie tanszy niz my polacy xD
1
@michal26 chiny to taka sama potęga jak rosja. A nawet gorzej bo na wspolnych cwiczeniach wypadali gorzej od kacapow. W dodatku maja bron od nich albo na ich podstawie - przypominam ze pare himmarsow wstrzymalo ruska ofensywe. A gdzie lotnictwo i marynarka xD
Chiny jakby byly mocne to by zestrzelili pelosi, ale dobrze wiedza ze poza szczekaniem g00wno moga.
0
@endriuuu2 skubany ladnie to zrobil. dalej zaluje ze nie dostal porzadnej szansy. bo te pare meczow, gdzie bylo od cholery kontuzji i mielismy kryzys, to nie byla szansa. a i tak pare goli zaaplikowal
2
@Khajio ty faktycznie, nie przeczytalem ze zrozumieniem. ciekawe, cydr tak malo procentow, a tez potrafi czlowieka stepic, heh
4
czyli zna przyklad bvb, ale ma problem jak barca robi to samo. xD ci niemcy maja jakis gwozdz wbity w mozg. moze dlatego tak chetnie kolaboruja z kacapami i wywolali 2 wojny swiatowe, heh
17
Ten braithwait to tez cwaniak sie zrobil. Mysli ze pojechal do turcji na przeszczep wlosow to juz madafaka, ksiaze chedozony.
0
@VeB10Ronnie a dlaczego cokolwiek mu ulatwiac? wypad na trybuny ksiecia.
6
ma racje, co bedzie z frustratem wspolrapcowac xD
1
@Kurkmen no, lepiej sie puszyc armia, a sprzet niech gnije w magazynach zamiast robic to, co do niego nalezy, czyli walczyc z ruska zaraza.
0
@Emhyr nie umiemy w tanie transfery. nie wiem, kompleks szkolki? mlodzi to tylko maja byc z la masii czy jaka cholera. przeciez pelno klubow kupuje mlodych za grosze i czesc sie wybija i potem idzie za ladne sumy. czemu my tak nie umiemy?
1
@Nihas ronaldo zarazil ich mentalem
4
@Oskar00 no trafili z chlopakiem. Nie dosc ze widowiskowy to jeszcze mysli na tym boisku, w przeciwieństwie do 3x drozszego dembele
0
@parpe sytuacji bramkowych, a strzalow celnych mielismy 7, 2x mniej. Factos
1
@parpe a czy ja do tego pije? Pisze tylko zeby niektorzy sie ogarneli, bo bajdurza, jakby real mial 2 setki i 2 gole trafil xd albo jakby bramkarz zrobil kariusa, a tak nie jest
14
Ludzie skończta plakac ze real farci. Spojrzcie na statystyki - 28 sytuacji bramkowych, 14 w swiatlo bramki. 2x wiecej niz.my a zostalo jeszcze 15 minut plus pewnie z kolejnych 5 doliczonych.
Zupelnie inna intensywnosc, real gniecie almerie a my momentami wygladalismy jak sniete ryby. Oby to byl tylko za duzo wycisk w presezonie, na ktory nawet lewy narzekal.
1
@ObiektywnyKibic121 to nie jest szczescie. My mielismy z 7 okazji bramkowych, z czego 2 3 naprawde grozne. Real tych groznych mial z 7.
2
Ale tempo realu. W jedna polowe zrobili wiecej klarownych akcji niz my przez caly mecz. Ciekawe czy utrzymuja ten szturm
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr a my za darmo oddajemy graczy.. premier league to jakies panstwo w panstwie xd
1
@priest9999 nepotyzm. Amigos na lawce trenerskiej ;)
3
@gumaz ciekawe czy kon przezyl
0
@Przemooooo95 jakby to powiedzial boniek: spokojnie
0
@MrPGG dymy panie, dymy
0
ale bym obejrzal conte v tuchel w oktagonie.
0
@J4no Niewykluczone. Bvb za kloppa tez zarlo zarlo, az zdechlo. Moze cykl w liverpoolu sie skonczyl?
1
gattuso ty sie zastanow, ty oszukales barcelonismo! nico mial grac, kurla mac!
6
Takim ekspertem to jest pol la rambli lacznie ze mna. Trzeba powysylac CV. Bede se klikal w komputer w klimatyzowanym pomieszczeniu.
0
@Pawel13sz a tym bardziej w Lidze Mistrzów ?
dobrze ze bayern nie gral w lidze mistrzow, a lewy nie ladowal wtedy brameczek xD
1
Komentarz usunięty