FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mogr umierac. Polak rodak strzela dla barcy
0
united naprawde musi rzucic grosza i pozbyc sie szrotu chocby na wypozyczenie. rashford, mctominay, fred, maguiere, dalot. no ludzie kochani.
2
@Encore nie jestes dobry z czytania ze zrozumieniem, co?
1
united to jest fenomen. osmieszaja sie od ladnych kilku lat, nie awansowali do ligi mistrzow, a pewnie i tak bede w topce jesli chodzi o przychody/fanbase.
to przeciez nawet nasze 8:2 to jest nic.
0
@Aragorn33 a moze jest ajax i liga holenderska to jego sufit? i ten jeden super wystep w lidze mistrzow tego nie zmienia?
0
a co jesli ten haag okaze sie takim samym nie wypalerm jak de jong, de ligt, van de beek
? wszyscy daja sie nabierac na ten ajax
3
Na to PSG da sie patrzec bez zolwia. Jeszcze bedzie sobie w brode plul ze nie poszedl do madrytu xd
0
kadra jak w fifie, od cholery napastnikow xD
3
I zostalismy przez nich wywaleni z ligi europy... Ale jaja.
0
@doc woooo to ile ten pique zarabia ze dzieki jego obnizce nie bedzie trzeba dzwigni uzywac
0
@Paradoks kolega z podlasia?
1
Ciekawe. A podobno juz gra za ochlapy. Chociaz pique to tez taki klamczuszek, shakira cos o tym wie hehe
0
@paweldunajecfcb grozili czego to nie zrobia z samolotem pelosi i obsrali zbroje
0
@msmsms dobre takie, nostalgiczne
1
@Rl9k1nG przeciez to info bylo z godzine temu
1
@gumaz kurde a moglem rok temu rypnac to wypowiedzenie, akurat by mi sie konczyly oszczednosci i elo xD
1
@Janiama maszyna
0
@MESSIah16 jestem mega.ciekaw twoich komentarzy pod katem psg przed przyjsciem messiego. Ale jestem za leniwy by szukać. Poza tym nick i awatar mowia wszystko.
Fanboje jak ja was nienawidze.
1
@goryl-16 alez to byloby dobre.
0
@MESSIah16 a dla mnie te syreny to od zawsze nieporozumienie. syrena to ma byc syrena, ostrzegac o niebezpieczenstwie, a nie nadmiernie wykorzystywana.
0
@Ying nie chcial drastycznie. A tego mozna wymagac od goscia, ktory na kazdym kroku mowil jak wiele zawdziecza klubowi i jakby to mogl grac nawet za darmo. A jak przyszlo co do czego to coz..
10
Od sciany araujo lepszy? Watpie
0
@tomek8756 jak wiekszosc jego wypowiedzi. Mi najbardziej podobalo sie jak cisnal pijanych kierowcowz a jak jego kolega bodajze zewlakow odyebal to samo to cichosza xd
1
@fart no chyba ze chodzi o obnizenie pensji. To wtedy nie. Wtedy moim honorem jest ucieczka do paryza x)
0
@mateusz1989VeB o skubaniutki
2
Pelosi nie poleci na tajwan. Troche szkoda, ale z drugiej strony po co prowokowac takiego patolka jakim sa chiny. Jeszcze trzeba byloby go sklepac, rozwalilby sobie potylice o kraweznik i same problemy tylko. x)
1
Dembele nowym messim. Co tu sie...
1
@Pawel13sz wow skladanka a la ronaldinho, a to mlody chlopak.
2
@Culer_1906 jesli to prawda to kpina. To kubo ktory nawet 5 minut nie miał poszedl za chyba 5.melonow xd
1
@kamilos1214 zamiast sie cieszyc ze duzo nie musisz wydawać to narzekasz