2

Mogr umierac. Polak rodak strzela dla barcy

0

united naprawde musi rzucic grosza i pozbyc sie szrotu chocby na wypozyczenie. rashford, mctominay, fred, maguiere, dalot. no ludzie kochani.

2

@Encore nie jestes dobry z czytania ze zrozumieniem, co?

1

united to jest fenomen. osmieszaja sie od ladnych kilku lat, nie awansowali do ligi mistrzow, a pewnie i tak bede w topce jesli chodzi o przychody/fanbase.

to przeciez nawet nasze 8:2 to jest nic.

0

@Aragorn33 a moze jest ajax i liga holenderska to jego sufit? i ten jeden super wystep w lidze mistrzow tego nie zmienia?

0

a co jesli ten haag okaze sie takim samym nie wypalerm jak de jong, de ligt, van de beek
? wszyscy daja sie nabierac na ten ajax

3

Na to PSG da sie patrzec bez zolwia. Jeszcze bedzie sobie w brode plul ze nie poszedl do madrytu xd

0

kadra jak w fifie, od cholery napastnikow xD

3

I zostalismy przez nich wywaleni z ligi europy... Ale jaja.

0

@doc woooo to ile ten pique zarabia ze dzieki jego obnizce nie bedzie trzeba dzwigni uzywac

0

@Paradoks kolega z podlasia?

1

Ciekawe. A podobno juz gra za ochlapy. Chociaz pique to tez taki klamczuszek, shakira cos o tym wie hehe

0

@paweldunajecfcb grozili czego to nie zrobia z samolotem pelosi i obsrali zbroje

0

@msmsms dobre takie, nostalgiczne

1

@Rl9k1nG przeciez to info bylo z godzine temu

1

@gumaz kurde a moglem rok temu rypnac to wypowiedzenie, akurat by mi sie konczyly oszczednosci i elo xD

1

@Janiama maszyna

0

@MESSIah16 jestem mega.ciekaw twoich komentarzy pod katem psg przed przyjsciem messiego. Ale jestem za leniwy by szukać. Poza tym nick i awatar mowia wszystko.

Fanboje jak ja was nienawidze.

1

@goryl-16 alez to byloby dobre.

0

@MESSIah16 a dla mnie te syreny to od zawsze nieporozumienie. syrena to ma byc syrena, ostrzegac o niebezpieczenstwie, a nie nadmiernie wykorzystywana.

0

@Ying nie chcial drastycznie. A tego mozna wymagac od goscia, ktory na kazdym kroku mowil jak wiele zawdziecza klubowi i jakby to mogl grac nawet za darmo. A jak przyszlo co do czego to coz..

10

Od sciany araujo lepszy? Watpie

0

@tomek8756 jak wiekszosc jego wypowiedzi. Mi najbardziej podobalo sie jak cisnal pijanych kierowcowz a jak jego kolega bodajze zewlakow odyebal to samo to cichosza xd

1

@fart no chyba ze chodzi o obnizenie pensji. To wtedy nie. Wtedy moim honorem jest ucieczka do paryza x)

0

@mateusz1989VeB o skubaniutki

2

Pelosi nie poleci na tajwan. Troche szkoda, ale z drugiej strony po co prowokowac takiego patolka jakim sa chiny. Jeszcze trzeba byloby go sklepac, rozwalilby sobie potylice o kraweznik i same problemy tylko. x)

1

Dembele nowym messim. Co tu sie...

1

@Pawel13sz wow skladanka a la ronaldinho, a to mlody chlopak.

2

@Culer_1906 jesli to prawda to kpina. To kubo ktory nawet 5 minut nie miał poszedl za chyba 5.melonow xd

1

@kamilos1214 zamiast sie cieszyc ze duzo nie musisz wydawać to narzekasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?