2

@Kusco15 no ladne kwiatki wychodza. Ale krzyczeć puta madrid to pierwszy.

1

Szczerze, to zaczynam watpic w ten projekt. Juz nawet nie chodzi o wczorajszy mecz, ale o kadre. Kessie to mi sie nie podobal od ogloszenia porozumienia, mamy tlok w srodku obrony, a prawej obrony i zmiennika dla alby nie ma. Dawanie na sile araujo na prawa strone to nieporozumienie. Jeszcze chcemy sie pozbyc desta. Aubemayang tez sie przewija w mediach, depay podobno dogadany z juve. De jonga do wczorajszego meczu chcielismy sie pozbyc, ze mna wlacznie. I dalej uwazam ze frenkie po prostu na zlosci chce pokazac ze sie mylilmy, ale szybko mu minie.

Tak na logike, to strasznie zaryzykowalismy z tymi dzwigniami dla trenera, ktory de facto prowadzil amatorow na bliskim wschodzie.

0

@Solmyr odpalic to mieli mbappe, real byl napalony jak nastolatek na zolwia.

0

@Lionel_Messi10 fajny cyrk. Mamy od cholery srodkowych obroncow, a prawego obroncy i zastepstwa alby nie. Zaczynam watpic w ten projekt xaviego

0

@barcelonaLM Łał, po cyrkach z aborcja, rosyjska narracja, katolickim zacietrzewieniem, niektorzy dalej jaraja sie krzysiem, bo jest zlotoustym chlopcem.

Witki opadaja. Jak nie pis, to konfederosja. Ten kraj jest stracony.

0

@MateuszDoniec w jakim sensie? od tego sezonu zarabia znacznie wiecej?

0

@MarioVeB! dalej liczysz ze posadzi lewego na lawce, co?

0

no fajnie fajnie, ale cos czuje ze to bedzie chwilowy efekt. tak samo jak suarez po przejsciu do atletico byl zly i ladowal bramki jak szalony, tak juz go nie ma la lidze. niestety efekt zlosci trwa bardzo krotko.

1

@Kapitan hawk dawac go do barcy. mielibysmy namiastke rewanzu za figo :D poza tym jakby to slabo nie zabrzmialo, tej druzynie przydalby sie mental. No i bylyby 2 wieze na takie autobusy jak wczoraj rayo.

jestem w tym momencie calkiem powazny. za rozsadny hajs, jak najbardziej! no i dodatkowa medialnosc. tym bardziej ze auba podobno ma isc za 25 baniek, depay tez dogadany xD

1

chlop co sie postarzal.

9

@IronSanHybrid borek tlumaczacy slabszy wystep barcy. wypuscie mnie z tej symulacji

0

@P33ck jakby lewy cos takiego zaladowal w ostatniej akcji meczu. ehhh

0

@Pilka_jest_okragla pieknie xD typowy dembus jest typowy. narobil nadziei i kontuzja.

nie licze koncowki sezonu, bo walczyl o kontrakt.

0

de jonga trzeba bylo do ataku dac, skubany wcisnalby cos, tak byl nakrecony. a reszta slabo, w tym niestety nasz robercik. oby to byla tylko pogoda + to ze rayo ma na nas patent ostatnimi czasy.

0

bylo fajnie ponabijac sie z united, a my pol klubu zastawilismy zeby oddac jakies 2 slabe strzaly przez 45 minut. ayyyy lmao

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla a to dlatego ma taki bol dupy o nas.

0

@taris tak se mysle, chlop srednio wygladal za czasow poteznej barcelony z messim na czele. na tle dzisiejszej moze nie bedzie najgorzej?

0

tak czytam plotki, ze united idzie po frenkiego. coz, mi w to graj, ale oni znow wyloza 80 baniek na przecietniaka, a potem beda sie dziwic, ze brak ligi mistrzow xD

2

@Pawel13sz tylko w untied nadzieja. drugiego frajera na tego przecietniaka nie znajdziemy.

18

Panie Gattuso, wez no przygarnij jeszcze Collado.

1

@Emhyr laporta to skurkowany wygryw. jak jeszcze drugi raz podniesie barcelone z kolan, to juz w ogole nie bede mial pytan

1

Czyli co, kessie i christensen moga stwierdzic ze maja gdzies taki cyrk i po prostu spakowac mandzur po sobocie i powiedziec adios?

0

@tristan87 departure to wylot, odejscie.

0

@agaFCB uuu czyzby pojazd po messim? ;)

1

@kamil9040 se skurczybyki armie buduja. I nawet nikt nie zaplacze ani nie wstawi sie za biomasa.

Swiat naprawde pokrecilo

0

@Jon_Snow jak to mowia, fake it till you make it xD

0

Jak to wytłumaczyć inaczej niz problemami mentalnymi?

6

O panie zloty. Co sie w tym klubie wyrabia xD normalnie jak w polskim januszexie

0

Wszystko fajnie ale.proste bledy techniczne maja ci z pumas. Az przykro patrzec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?