0

@Cule1234 bayernowi odwalilo. od prezesow, dyrektorow sportowych, przez trenerow na zawodnikach konczac xD

2

kupic wszystkich, zastawic wszystko. xD

25

czuje sie jakbym znow mial 13 lat. Dawno sie tak nie jaralem. Polak w wielki klubie, w moim ulubionym klubie i to na prominentnej pozycji jaka jest napastnik.

Tak tak bayern to tez wielki klub, ale jednak liga polke nizej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Myslalem ze wywaleniu bartomeu klub sie ogarnie, a tu taka niespodzianka

85

Przedluzanie z sergi roberto to byl majstersztyk xD

2

@AmigoBlancos kolejni sie rozdrabniaja. Jak to irytuje. To samo z serialami, filmami. Pierdyliard platform zeby obejrzec co chcesz. Chore czasy.

20

@Janas11224 pomoge ci: po nie byla idealna, ale pis to inna liga. Jesli ktos to nadal kwestionuje, to coz...

2

@Pawel13sz jezdzilo sie w forza horizon 4

0

Slaba sytuacja z tym frenkiem. Wiadomo ze potrzebujemy hajsu, ale jak sie pomysli ze przedluzylismy z sergi roberto to po prostu ogarnia pusty smiech xD

Pozostaje miec nadzieje ze podrazni to dume holendra i zacznie sie prezentowac jak w ajaxie. Chociaz ten jeden sezon i wtedy zglosi sie po niego wiecej klubow.

0

@Deeespacito rozum po matce

5

Nie powinno byc takiej sytuacji. Zamiast na sile wypychac frenkiego (nawet jesli nie spelnia oczekiwan i potrzebujmey hajsu) powinno sie nie przedluzac z takimi cieniasami jak sergi roberto na przyklad. Uszczuplic kadre jak tylko sie da, przebolec ten jeden sezon i praktycznie grac jedna jedenastka (dawac szanse wychowankom w mniej waznych meczach). A my sciagamy na gwalt pilkarzy. O ile rozumiem ze przydalby sie lewy, bo mamy problem ze skutecznoscia, w dodatku robert jest tam jakims nazwiskiem, a druzyny w kryzysach potrzebuja nazwisk), o tyle nie rozumiem na sile sprowadzenie raphini za spore pieniadze. Jest fati (tak wiem lekkie ryzyko czy znow sie nie polamie, odbuduje psychicznie), mamy ferrana, podpisalismy dembele. Mozna w razie W posilkowac sie jakims mlodym ze szkolki. To samo z obrona. Pique jeszcze pogra, mielismy alvesa grajacego za ochlapy, jest dest...

No sorry, ale laporta stara sie na gwalt stworzyc konkurencyjna druzyne. Tylko jakim kosztem? Pokazujemy sie ze zlej strony traktujac frenkiego jak smiecia. A jeszcze nie daj boze projekt xaviego nie wypali. To bedzie naprawde gwozdz do trumny.

2

Xavi xavi xavi. Zebysmy go nie żegnali jak koemana.

2

@KrwawiaceoczyVEB chlop sie w filozofa bawi a nie umi przejsc badan medycznych. smiechu warte

3

@koksik2700 ojej, co dalej? Zakaz masturbacji, bo nasienie to plemniki = potencjalny dzidzius? xD

poczytajcie ludzie badania. plod do 3 miesiaca nie ma rozwinietego ukladu nerwowego, nie czuje absolutnie nic. mniej humanitarne jest zabijanie zwierzat na mieso, niz usuniecie zlepku nic nie czujacych komorek. poza tym plod czlowieka w 1 miesiacu czy nawet drugim nie rozni sie niczym od plodu psa xD

1

Jeszcze bedziemy wyzywac deco, cos czuje

2

@Ksavix osmeszylby sie przedluzajac z bayernem

4

@cat_r37 argentynski Dembele xdd

0

@AdiKingu96 cos sie dzieje xD

0

@patrykzmc2000 wolalbym go za 10 mln, niz raphine za 60...

3

@Michal4 70 baniek xD czuje kolejna wtopa transferowa

1

@Kondziubarca zaczyna mi sie coraz mniej podobać ten xavi.

13

Ta operda mydlana zaczyna meczyc bardziej niz z neymarem.

2

@Pilka_jest_okragla great coach, a poprowadzil pol roku barce a wczesniej pastuchow xdd ehh to podlizywanie sie.

0

@Worny zawsze z nimi ciezko, tak jak barca z chelsea xd

0

Co jest z tym dembele. Jest juz wolnym zawodnikiem czy jak. Bo coraz czesciej slychac o tym raphini

0

Co to za hiszpanska inkwizycja. xD

2

Jak dla mnie powinnismy sprzedac ter stegana. O ile ktos jest gotow wylozyc hajsiwo za niego. Neto pokazal wystepami ze nie odstaje od niemca, ktory gra przecietnie od sezonu, dwoch.

0

ektraklasa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nie mam nic innego do napisania niz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Janas11224 A za 1 czy tam 1.5 zl juz sa duze. Gdzie sens, gdzie logika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?