FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mroziu ,,w wielki piątek kiełbasę je??? "
Na stos go!
46
Co tu duzo pisac. Kolejna kompromitacja. Niestety Barcelona stala sie posmiewskiem w ostatnich latach. Jak nie lewe watroby, to prezydenci ktorzy koncza w wiezieniu, poprzez prezydentow ktorzy doprowadzaja klub niemal do bankructwa stwarzajac najbardziej przeplaconych pilkarzy na swiecie (zeby jeszcze byly sukcesy...) poprzez kompromitacje z roma, liverpoolem, bayernem, na graniu dwoch meczow wyjazdowych konczac.
Po prostu przykro.
5
Wole 30 tysiecy na trybunach (reszta zaslonieta jakas plachta) niz zeby wczorajsze obrazki mialy sie powtorzyc. Wszyscy ci ktorzy odsprzedali bilety, powinni miec dozywotni zakaz bycia socios. I zakaz stadionowy na rok. Ewentualnie placic powinni za bilet x2
0
prawie jak za koemana. prawie bo chociaz jeden celny strzal. xD
0
Atleti cisnie a city broni. Co jest
35
Chcialbym zeby ktos na mnie tak patrzył jak Gavi na Luuka
0
@DaPidejpi chlop ma szerokie spektrum zainteresowan, memiarz kompletny.
1
@Pogba juup heynckes, zglos sie
2
@PatrykBarca jeszcze chlopa bayern musial odkupowac z lipska. I to tylko dlatego ze woleli kumpla dyrektora sportowego anizeli flicka ktory przywrocil blask druzynie z Monachium. Haha. Piekna historia.
3
@Kondziubarca taka prawda. Marciniak nie pierwszy raz podejmuje fatalne decyzje a dalej prowadzi mecze na takim poziomie. Maja vary srary, a dalej pierdyliard roznych interpretacji, opinii. A moze tak ma byc? Wszakze fair play tez w teorii obawiazuje wszystkich, a jednak sa rozne interpretacje tejze idei.
Dawac juz te superlige.
0
@JimMorrisonFCB a lukaku?
5
@PodkarpackiKibic 3 opcja: dzbanizm zarzadu bayernu ktory wolal tego ich dyrektorka sportowego nad flicka ktory przywrocil blask bayernowi. Iscie pisowskie zarzadzanie
4
Chelsea w dwumeczu: 50 sytuacji bramkowych, 12 strzalow celnych
Real w dwumeczu: 18 sytuacji bramkowych, 9 strzalow celnych
No beka. To nawet stastycznie w takim kotle pod bramka realu powinien trafic sie jakis faul, reka, wylew. A wylewy byly po stronie chelsea w pierwszym jak i drugim meczu.
Niesamowite. Po prostu niesamowite. xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ElKamil okazje jak okazje, ale gol na 1 3 to bylo iscie orlikowskie zagranie jakiegos dzbana z obrony. Idzie dwoch twoich do kontry, a ty posylasz za lekka pilke i idzie kontr kontra w dodatku masz 2 zaowdnikow w defensywie mniej xd po tym wiedzialem ze mozna wylaczyc.
0
Kiedys odpadali w 1/8, teraz awansuja do polfinalow/finalow w niesamowicie szczesliwych okolicznosciach. To chyba jednak prawda, ze kosmos dazy do rownowagi. :D
2
Wiedzialem ze po tym za slabym podaniu bedzie gol. Musialo tak byc. Kurla jak mozna podac za lekko z wlasnej polowy gdy na sprincie idzie dwoch twoich. No przeciez to sa bledy rodem z orlika. Albo podajesz dobrze albo za mocno. Ale nie kurla za lekko...
0
Rudiger jaki szef.
3
Bez varu real przepychany, z varem real przepychany. A dajcie spokoj. A potem perez i inne przychlasty sie dziwia ze coraz wiecej ludzi olewa ten sport xdd
3
Rakiticiem tera
0
@tomek8756 troche jak relacja w pracy. Niby bys ich poturbowal,.a z drugiej strony trzeba jakos z nimi zyc i miec dobre stosunki.
12
@JohnnyBarca no to war by sie przydalo, a nie jakiew tam wyimaginowane problemy 1. Swiata.
0
@FCMichalo psycha im siadla po ostatnim upokorzeniu i to w dodatku majac taka mocna na papierze druzyne xdd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Janas11224 tak sie niemiaszki zmienily ze sprzedaly ukraine w zamian za tani gaz. Chociaz mam nadzieje ze bunt niemieckich mediow i spoleczenstwa (wczorajsza kontr manifestacja proukrainska) to nie sa tylko zrywy i faktycznie skoncza flirtowac z kacapami.
6
@Kgorecki2500 ta, negocjacje ze scierwami ktore obiecaly zlozenie broni na czas owych negocjacji, po czym 5 minut pozniej polecial iskander. Z kacapami sie nie negocjuje, do kacapow sie strzela.
0
@Kgorecki2500 to samo o kijowie czytalem 3 tygodnie temu. I mam nadzieje ze to info tez okaze sie fejkiem
2
@pauletaa jazda z kacapami?
2
Widac ze lewy to bystry gosc. Widzi ze w bayernie zle sie dzieje, ze najlepsze lata maja raczej za soba i teraz spodziewa sie regresu. Za to barca wrecz przeciwnie. W dodatku potrzebujemy napastnika. Marketingowo obie strony zyskuja. Wielu tu ma problem z robertem, ale jest topowym napastnikiem i nawiaze rywalizacje z benzema, o ile nie z duetem benzema-mbappe. No i pomijajac wszystko powyzsze, to w koncu nasz rodak. Ogladanie blaugrany bedzie mialo dodatkowy smaczek.
0
@VamosVamos lepiej wstawic 2137 plotek jakichs leszczy z twittera.