1

@Mroziu ,,w wielki piątek kiełbasę je??? "

Na stos go!

46

Co tu duzo pisac. Kolejna kompromitacja. Niestety Barcelona stala sie posmiewskiem w ostatnich latach. Jak nie lewe watroby, to prezydenci ktorzy koncza w wiezieniu, poprzez prezydentow ktorzy doprowadzaja klub niemal do bankructwa stwarzajac najbardziej przeplaconych pilkarzy na swiecie (zeby jeszcze byly sukcesy...) poprzez kompromitacje z roma, liverpoolem, bayernem, na graniu dwoch meczow wyjazdowych konczac.

Po prostu przykro.

5

Wole 30 tysiecy na trybunach (reszta zaslonieta jakas plachta) niz zeby wczorajsze obrazki mialy sie powtorzyc. Wszyscy ci ktorzy odsprzedali bilety, powinni miec dozywotni zakaz bycia socios. I zakaz stadionowy na rok. Ewentualnie placic powinni za bilet x2

0

prawie jak za koemana. prawie bo chociaz jeden celny strzal. xD

0

Atleti cisnie a city broni. Co jest

35

Chcialbym zeby ktos na mnie tak patrzył jak Gavi na Luuka

0

@DaPidejpi chlop ma szerokie spektrum zainteresowan, memiarz kompletny.

1

@Pogba juup heynckes, zglos sie

2

@PatrykBarca jeszcze chlopa bayern musial odkupowac z lipska. I to tylko dlatego ze woleli kumpla dyrektora sportowego anizeli flicka ktory przywrocil blask druzynie z Monachium. Haha. Piekna historia.

3

@Kondziubarca taka prawda. Marciniak nie pierwszy raz podejmuje fatalne decyzje a dalej prowadzi mecze na takim poziomie. Maja vary srary, a dalej pierdyliard roznych interpretacji, opinii. A moze tak ma byc? Wszakze fair play tez w teorii obawiazuje wszystkich, a jednak sa rozne interpretacje tejze idei.

Dawac juz te superlige.

0

@JimMorrisonFCB a lukaku?

5

@PodkarpackiKibic 3 opcja: dzbanizm zarzadu bayernu ktory wolal tego ich dyrektorka sportowego nad flicka ktory przywrocil blask bayernowi. Iscie pisowskie zarzadzanie

4

Chelsea w dwumeczu: 50 sytuacji bramkowych, 12 strzalow celnych

Real w dwumeczu: 18 sytuacji bramkowych, 9 strzalow celnych

No beka. To nawet stastycznie w takim kotle pod bramka realu powinien trafic sie jakis faul, reka, wylew. A wylewy byly po stronie chelsea w pierwszym jak i drugim meczu.

Niesamowite. Po prostu niesamowite. xD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ElKamil okazje jak okazje, ale gol na 1 3 to bylo iscie orlikowskie zagranie jakiegos dzbana z obrony. Idzie dwoch twoich do kontry, a ty posylasz za lekka pilke i idzie kontr kontra w dodatku masz 2 zaowdnikow w defensywie mniej xd po tym wiedzialem ze mozna wylaczyc.

0

Kiedys odpadali w 1/8, teraz awansuja do polfinalow/finalow w niesamowicie szczesliwych okolicznosciach. To chyba jednak prawda, ze kosmos dazy do rownowagi. :D

2

Wiedzialem ze po tym za slabym podaniu bedzie gol. Musialo tak byc. Kurla jak mozna podac za lekko z wlasnej polowy gdy na sprincie idzie dwoch twoich. No przeciez to sa bledy rodem z orlika. Albo podajesz dobrze albo za mocno. Ale nie kurla za lekko...

0

Rudiger jaki szef.

3

Bez varu real przepychany, z varem real przepychany. A dajcie spokoj. A potem perez i inne przychlasty sie dziwia ze coraz wiecej ludzi olewa ten sport xdd

3

Rakiticiem tera

0

@tomek8756 troche jak relacja w pracy. Niby bys ich poturbowal,.a z drugiej strony trzeba jakos z nimi zyc i miec dobre stosunki.

12

@JohnnyBarca no to war by sie przydalo, a nie jakiew tam wyimaginowane problemy 1. Swiata.

0

@FCMichalo psycha im siadla po ostatnim upokorzeniu i to w dodatku majac taka mocna na papierze druzyne xdd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Janas11224 tak sie niemiaszki zmienily ze sprzedaly ukraine w zamian za tani gaz. Chociaz mam nadzieje ze bunt niemieckich mediow i spoleczenstwa (wczorajsza kontr manifestacja proukrainska) to nie sa tylko zrywy i faktycznie skoncza flirtowac z kacapami.

6

@Kgorecki2500 ta, negocjacje ze scierwami ktore obiecaly zlozenie broni na czas owych negocjacji, po czym 5 minut pozniej polecial iskander. Z kacapami sie nie negocjuje, do kacapow sie strzela.

0

@Kgorecki2500 to samo o kijowie czytalem 3 tygodnie temu. I mam nadzieje ze to info tez okaze sie fejkiem

2

@pauletaa jazda z kacapami?

2

Widac ze lewy to bystry gosc. Widzi ze w bayernie zle sie dzieje, ze najlepsze lata maja raczej za soba i teraz spodziewa sie regresu. Za to barca wrecz przeciwnie. W dodatku potrzebujemy napastnika. Marketingowo obie strony zyskuja. Wielu tu ma problem z robertem, ale jest topowym napastnikiem i nawiaze rywalizacje z benzema, o ile nie z duetem benzema-mbappe. No i pomijajac wszystko powyzsze, to w koncu nasz rodak. Ogladanie blaugrany bedzie mialo dodatkowy smaczek.

0

@VamosVamos lepiej wstawic 2137 plotek jakichs leszczy z twittera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?