1

O jeny Puć xddddf

0

Co ten xavi. Powinny byc zmiany juz w przerwie

0

@Kamiloza91 9 pkt nie 7.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MrPGG takie pol meczycho. Real wtedy taki jakis przytlumiony, barca szarpala ale dopiero maszyna sie rozkrecala. Za tydzien bedzie meczycho przez duze M.

4

Co by nie mowic, szykuje sie, od niepamietnych czasow, meczycho w el clasico.

5

Koeman plakal jak ogladal

0

Dawac ten real esssa

1

@Jakchcesz ladny diss na antylewandowskich xdd

1

@masq ojojoj pieniazki nagle smierdza? Wypad z baru. Czlapakow nie potrzebujemy

0

@Triv44 ale z d00py porownanie. Ronaldo ustrzelil hattricka z tottenhamem, Messi nie zrobil niczego z realem i dzisiaj z bodaj ostatnia druzyna ligue 1...

0

@danio1899 amigosi zawsze razem

1

@Jacento2105 ziom, to nie la rambla

0

Messiemu nawet podania nie wychodza. Dramat

0

@LuismessiJr ta bo messi tam nie poszedl dla hajsu, wcale a wcale

0

@P33ck fanbojom leo psycha siada, co zrobisz xd

0

@Marcelinho99 o rok za pozno. Mozna bylo jeszcze sporo zarobic wtedy

0

@Ghotti to samo pisalem w dzien słynnego faksu. No ale 99 % barcelonismo bylo zaslepione nostalgia

0

O, i takich transferow barca potrzebuje. A nie jakichs norweskich polamancow za tone zlota

1

@AdamaTraore po co oni z nim gadaja? Wszelkie jego slowa sa nic nie warte. Mialy byc tylko ćwiczenia, miala byc odlozona bron na czas rozmow ukrainsko-rosyjskich, korytarze humanitarne mialy byc nieostrzeliwane

Francja to jednak pissdy, napoleon sie w grobie przewraca. A szwaby w sumie dalej sa szwabami.

0

@BarcaaVEB Chlop wyglada jakby znow mial miec zawal.

2

po co ja wchodze w te mialkie newsy xD

0

Ta saga zaczyna byc gorsza niz ta z neymarem. Ja pier...

0

@GuerillaAthletic Tam chcieli nas na mine wprowadzic z migami, teraz daja mozliwosc podjudzania na forach spolecznosciowych. Inzynieria spoleczna level 999

4

@AdamaTraore gta iv. Brudny klimat nowego Jorku wylewajacy sie z ekranu. W dodatku ciekawe postaci i ich dialogi. No i creme de la creme czyli fizyka i prowadzenie pojazdow.

25

Nie ma to jak przysnac.przy tv, ale po przebudzeniu przypomnialo sie o umyciu zebow i przez 3 minuty szczotkowania odechciało sie spac. Ehh problemy 1 swiata

0

@Pawel13sz I maja racje. Koszt operacji jest kosmiczny. Po to wszyscy obnizali wynagrodzenie zeby kontuzjogenny (poki co) nowy dostal prawie tyle co sam messi w swoim primie? xD

19

Kpina. Z mes que un club do takiego czegos...

Powiem wam ze coraz mniej mi sie chce ogladac futbol.. Psg, szejkowa, katarska, oligarchowa kasa, wieczne bledy pomimo VARu, sprzedajna uefa, fifa. Obrzydzaja mi coraz bardziej ten piekny sport. :(

0

Jak laporta go sciagnie to bedzie dzbanem nad dzbanami

3

Smacznej kawusi, chedozyc katarskich lalusi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?