0

Oni robia to specjalnie kurla xD

5

@Pawel13sz byly rekordy koemana, mamy rekordy xaviego. W przyrodzie musi byc rownowaga.

30

Dostac lepe w postaci 3 karnych i dalej wygrac. Szapoba, panie Xavi.

3

Freiburg > Barca. Factos.

0

@Kapitan hawk mi tam czwartkowy wystep lekko ostudzil zapal do ogladania barcy. moze jeszcze jakby w eleven bylo heh

8

I znow jutgla.. zaczynam sie powtarzac, ale naprawde mam nadzieje ze chłopak dostanie porzadna szanse od xaviego.

4

@kolomen2 najbardziej przeplacony telefon na swiecie ahahahha

0

@Ferran thats all, folks! Tyle z dembele xd

0

Martwi auba, kolejny slaby mecz. Chyba skonczyla sie motywacja.

0

@Virusk3 bez kitu, niemieckie "ukochana maaa" xD

0

Nie leza nam ostatnio niemieckie druzyny. Ehh

0

Ksavi sciagaj tego lengleta, chlop jest chodzaca bomba.

1

ciezko jak w stambule, a i atmosfera imponujaca.

1

@Hubsao koszykowka.

2

@jeyx77x ja tam pamietam ze wynik byl lepszy niz gra

0

@Mr8lack nawet ten jego usmiech wqrwia, taki falszywy

2

Dest? Nie ma opcji. Ale wlaczyc depaya + pare innych nazwisk ktore chcemy sie pozbyc, jak najbardziej.

1

Lew okazal sie koteckiem. Podziekowac na koniec sezonu

0

Cienka ta edycja LM. Albo wojna odbiera smak zycia

6

Jak tam ruski bukmacher? Real podziekowal za współpracę...

0

@MrPGG malo. Nie dziwie sie ze mial opory przed przedluzeniem

0

@DonMatteo901 auuuu ale pocisk

0

@Hubsao 4 mld, nie no putin sie nie podniesie

0

@Momals11 troche smutne ze pieniadz po raz kolejny wygrywa

2

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1649050634I7uCFxh4d1FfuwAwg1ZuMA.jpg

Przypominam ze la bamba sikala na widok korwina i k0nfederacji jeszcze 2 miesiace temu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

pedri jakie ciasteczko

0

Simeone jak arteta. Prawie ze na wylocie, a tu chlop jeszcze lige mistrzow wyciagnie xD

0

Eh co te pieniazki porobily z futbolem. Nawet taki z takim gavim, ktory ma fantastyczne warunki w barcy i na pewno bedzie lapal minuty, przedluzenie kontraktu to mordega.

2

@Pilka_jest_okragla poza fanbojami messiego i antypolakami xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?