FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni robia to specjalnie kurla xD
5
@Pawel13sz byly rekordy koemana, mamy rekordy xaviego. W przyrodzie musi byc rownowaga.
30
Dostac lepe w postaci 3 karnych i dalej wygrac. Szapoba, panie Xavi.
3
Freiburg > Barca. Factos.
0
@Kapitan hawk mi tam czwartkowy wystep lekko ostudzil zapal do ogladania barcy. moze jeszcze jakby w eleven bylo heh
8
I znow jutgla.. zaczynam sie powtarzac, ale naprawde mam nadzieje ze chłopak dostanie porzadna szanse od xaviego.
4
@kolomen2 najbardziej przeplacony telefon na swiecie ahahahha
0
@Ferran thats all, folks! Tyle z dembele xd
0
Martwi auba, kolejny slaby mecz. Chyba skonczyla sie motywacja.
0
@Virusk3 bez kitu, niemieckie "ukochana maaa" xD
0
Nie leza nam ostatnio niemieckie druzyny. Ehh
0
Ksavi sciagaj tego lengleta, chlop jest chodzaca bomba.
1
ciezko jak w stambule, a i atmosfera imponujaca.
1
@Hubsao koszykowka.
2
@jeyx77x ja tam pamietam ze wynik byl lepszy niz gra
0
@Mr8lack nawet ten jego usmiech wqrwia, taki falszywy
2
Dest? Nie ma opcji. Ale wlaczyc depaya + pare innych nazwisk ktore chcemy sie pozbyc, jak najbardziej.
1
Lew okazal sie koteckiem. Podziekowac na koniec sezonu
0
Cienka ta edycja LM. Albo wojna odbiera smak zycia
6
Jak tam ruski bukmacher? Real podziekowal za współpracę...
0
@MrPGG malo. Nie dziwie sie ze mial opory przed przedluzeniem
0
@DonMatteo901 auuuu ale pocisk
0
@Hubsao 4 mld, nie no putin sie nie podniesie
0
@Momals11 troche smutne ze pieniadz po raz kolejny wygrywa
2
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1649050634I7uCFxh4d1FfuwAwg1ZuMA.jpg
Przypominam ze la bamba sikala na widok korwina i k0nfederacji jeszcze 2 miesiace temu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
pedri jakie ciasteczko
0
Simeone jak arteta. Prawie ze na wylocie, a tu chlop jeszcze lige mistrzow wyciagnie xD
0
Eh co te pieniazki porobily z futbolem. Nawet taki z takim gavim, ktory ma fantastyczne warunki w barcy i na pewno bedzie lapal minuty, przedluzenie kontraktu to mordega.
2
@Pilka_jest_okragla poza fanbojami messiego i antypolakami xD