1

@pt9 ''dla barcelony mógłbym grac za darmo'' hehe

1

@DonMatteo901 hajs to nie wszystko. Klub najemnikow

0

@monsterrize gadanie dla.naiwnych. poszedl po hajs, troche dla neya i moze mbappe. Tak jak drenowal barce i wywindowal drabinke placowa.

0

@Robert1603 za burte hehe

0

@KacperVEB trudno. Wazne ze peesże w d00psko

1

@Emhyr najlepsze bylo jak modric 2 lata starszy bedac za nim odebral pilkie wslizgiem. xD

7

Katarski alfons znow upokorzony, fanboje messiego przycichli. Miod.

4

Nazwijcie mnie madrycka onuca, ale ciesze sie ze przeszli. Katarskie uprzywilejowane gnidy po raz kolejny upokorzone. Pieniadz jednak to nie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Katarskie scierwa wyjasnione hahahha

2

No i fajnie. Chedozyc najemnikow za katarski szmal

0

Messi opluty xdd

1

@DarkShen factos. Gruby bajerant i tyle

4

@Faun czym to sie rozni od przekazywania karabinow, naboi, wyrzutni rakiet czy śmiercionośnych dronow?

0

Laporta oszalal czy co. A tak dobrze wszystko zarlo ..

2

Nie, nie i jeszcze raz nie. Najemnicy wypad do city i innych szejkow.

1

@DLFCB wszystko fajnie ale ten gazprom w tle. Tfu.

0

@Foton gdzies czytalem ze sily specjalne izraela sa na ukrainie takze chyba wcale tacy neutralni nie sa

31

No chłop ma to cos. Gra od razu sie rozruszala wczoraj po jego wejsciu. Jak zacznie wykorzystywać chocby co 3 okazje to bedzie potwor i who needs haaland.

1

@Hubsao tu se do ruskich postrzelaja, tam sie ozenia..dzien jak co dzien

2

@NaFazieHitman pieknie. Wreszcie ceny kart graficznych zejda do normalnych poziomow

0

@Kondziubarca i po cholere sie tym chwalili. Chyba ze to pulapka... Oby

0

@marcin62 poratuj zlotoweczka, kierowniku

4

Niby slabszy, rwany mecz, a mimo to od cholery sytuacji.

5

Ale sie sprul trener elche xDDD

0

@Virusk3 co chlop odjaniepawlil xd

10

@Kgorecki2500 nie bez powodu maja na miejscu krematoria. Nie ma ciala - nie ma.pieniazkow.

0

Alez to bedzie wtopa transferowa

0

@Cule1234 czego sie spodziewales po kacapach. Jak byla pierwsza runda negocjacji, to mieli zaprzestac ostrzeliwania. I co? Chwile po rozpoczęciu polecial iskander z bialorusi... Tego sie krwa opisac nie da.

0

Ciekawe co sadza o tym katalonczycy. Tak jak my watpia w ten ruch czy klaszcza uszami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?