0

@Catalanian1991 pomyslec ze vlahovic za podobny hajs przeszedl do juve

0

@Bunk420 ma bolec

10

Cytujac klasyka: w klubie panuje optymizm

0

@Emhyr jakie chybil trafil? Toz to skrzetna analiza byla ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

0

@talizmo oj ta, cos sie boje ze jutro czeka nas lodowaty prysznic

9

@VegetaPolska kolego, jest takie przysłowie: miej wyyebane a bedzie ci dane.

Pozdrawiam serdecznie.

0

@truqsi quique flores to szef.

0

Co te kotletico

4

@taris nie dziwne. Lenglet praktycznie nie gra

12

Ferranek co spotkanie to gol. W przyszlym sezonie pozbywamy paru leszczy z ataku i powinien dostac porzadna szanse z lawki/na slabszych przeciwnikow.

0

Punkt po punkcie i bedzie mistrz ^_^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zas niedziela, co jest kurde

4

@daniel32778 nocne zmiany zostana kiedys uznane za zbrodnie przeciw ludzkosci

33

Nie no, smieszki smieszkami, ale nie kazdy wszedzie pasuje. Taki immobile wciaga dupa serie a, a odbil sie jak kauczuk od bundesligi. Tak samo coutinho pasuje do premier league i basta.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wydaje sie byc pozytywna mordeczka mimo rozmiarow.

3

Zobaczymy czy karma wraca. Moze chlop sie nabawi tuz przed podpisaniem kontraktu jakiejs kontuzji kolana xD

0

@pax Niech wam bedzie. Przyznaje ze nie ogladalem powtorek, a ze mecz emocjonujacy to moze mi sie pomieszalo. Mea culpa

0

@Kgorecki2500 dopiero teraz? xD

0

@Rewolucja123 top? Top!

7

@barcelonaLM oo rolnicy ruszyli. Ci sami ktorzy 2krotnie glosowali na pis, na dudusia w sumie chyba tez. Zeby pojechali blokowac sejm, albo pod domy pisowkich politykow. Nie, beda utrudniac zycie zwyklym ludziom. Na takich liderow stac ten kraj.

Rece opadaja.

0

@Encore jaki zezol

2

Ja bym dał ferranowi oczko wyzej za ostatnie 20 minutz gdzie ladnie szarpal w obronie + ukradl pare minut madrym zastawianiem sie i dryblingiem wymuszajac faule na nim.

0

@Dynak kiedy bylem na wojnie to jeszcze nie lizaly

1

@fart ile taka bela moze wazyc?

0

Niech wyp^^^^ na trybuny.

0

@barcelonaLM Coraz wiecej znakow ze beda przyspieszone wybory. Pali im sie pod dupskami, to widac.

1

Oni wszyscy w tej uefie, fifie maja krwa tupet. Gdybym tak nie lubil tego sportu, to chocby z samego obrzydzenia tymi instytucjami przestalbym to ogladac. Drugim powodem bylyby sedziowskie walki, ktore dalej maja miejsce mimo VARu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?