FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Catalanian1991 pomyslec ze vlahovic za podobny hajs przeszedl do juve
0
@Bunk420 ma bolec
10
Cytujac klasyka: w klubie panuje optymizm
0
@Emhyr jakie chybil trafil? Toz to skrzetna analiza byla ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
0
@talizmo oj ta, cos sie boje ze jutro czeka nas lodowaty prysznic
0
@Emhyr https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMDM3Mzg4MjIwMjr-oHPCx0sRmRrz7Sc%3D
To jest top ʘ‿ʘ
9
@VegetaPolska kolego, jest takie przysłowie: miej wyyebane a bedzie ci dane.
Pozdrawiam serdecznie.
0
@truqsi quique flores to szef.
0
Co te kotletico
4
@taris nie dziwne. Lenglet praktycznie nie gra
12
Ferranek co spotkanie to gol. W przyszlym sezonie pozbywamy paru leszczy z ataku i powinien dostac porzadna szanse z lawki/na slabszych przeciwnikow.
0
Punkt po punkcie i bedzie mistrz ^_^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zas niedziela, co jest kurde
4
@daniel32778 nocne zmiany zostana kiedys uznane za zbrodnie przeciw ludzkosci
33
Nie no, smieszki smieszkami, ale nie kazdy wszedzie pasuje. Taki immobile wciaga dupa serie a, a odbil sie jak kauczuk od bundesligi. Tak samo coutinho pasuje do premier league i basta.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wydaje sie byc pozytywna mordeczka mimo rozmiarow.
3
Zobaczymy czy karma wraca. Moze chlop sie nabawi tuz przed podpisaniem kontraktu jakiejs kontuzji kolana xD
0
@pax Niech wam bedzie. Przyznaje ze nie ogladalem powtorek, a ze mecz emocjonujacy to moze mi sie pomieszalo. Mea culpa
0
@Kgorecki2500 dopiero teraz? xD
0
@Rewolucja123 top? Top!
7
@barcelonaLM oo rolnicy ruszyli. Ci sami ktorzy 2krotnie glosowali na pis, na dudusia w sumie chyba tez. Zeby pojechali blokowac sejm, albo pod domy pisowkich politykow. Nie, beda utrudniac zycie zwyklym ludziom. Na takich liderow stac ten kraj.
Rece opadaja.
0
@Encore jaki zezol
2
Ja bym dał ferranowi oczko wyzej za ostatnie 20 minutz gdzie ladnie szarpal w obronie + ukradl pare minut madrym zastawianiem sie i dryblingiem wymuszajac faule na nim.
0
@Dynak kiedy bylem na wojnie to jeszcze nie lizaly
1
@fart ile taka bela moze wazyc?
0
Niech wyp^^^^ na trybuny.
0
@barcelonaLM Coraz wiecej znakow ze beda przyspieszone wybory. Pali im sie pod dupskami, to widac.
1
Oni wszyscy w tej uefie, fifie maja krwa tupet. Gdybym tak nie lubil tego sportu, to chocby z samego obrzydzenia tymi instytucjami przestalbym to ogladac. Drugim powodem bylyby sedziowskie walki, ktore dalej maja miejsce mimo VARu.