FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@johny11 CHLOPIE, jakie przedluzanie leo xD tylko psg ktore ma fory w uefie bylo stac i w sumie chcialo wziac tego pazerniaka. Bardzo dobrze ze odszedł. Ba, mial isc rok temu jak dawali za niego 100 baniek.
21
Przestanmy udawc ze riqui znaczy cos wiecej niz bycie klubowa maskotka.
0
No ciekawe co jak dembele zostanie. Faktycznie przyspawaja go do lawki czy jednak dadza szanse gry. Niewatpliwie by sie przydal w walce o top4, z drugiej strony musza byc konsekwentni, bo nie beda brani na powaznie przy ewentualnych nastepnych sporach z zawodnikami. W dodatku po co grac chlopem, ktorego za pol roku nie bedzie, lepiej ogrywac mlodych czy chociazby adame, zeby zalapal wspolny jezyk z druzyna na boisku.
2
@Tollusiek Coo. Przeciez atletico jest pod forma jak skurczysyn. Jak teraz ich nie ogramy i to na camp nou, to ja naprawde zwatpie w te druzyne.
1
@GeneralXavi *wiater
1
@Tollusiek ty faktycznie. Jak to mozliwe xdd
1
@MesQueUnClub96 Nie, nie o to mi chodzilo.
0
@Messibestplayerintheworld Kulturysta, nie pilkarz
2
@MesQueUnClub96 Ten juz i tak smieszny sport jeszcze bardziej sie pograza xD
5
ehh nawet w mini klasyku nas bijo
1
barca b - real castilla jakby ktos chcial
1
W sumie sie nie dziwie. Takiego dzbana nikt nie chce, na pewno nie za pieniadze ktorych oczekuje.
101
Cos pieknego. Upokorzony, a teraz wypad z tego klubu.
15
Prowadz, byku. Po mistrzostwo.
2
@Medium Ciekawe jakby tobie zabrali cos co lubisz. Nie wiem sport, przyjaciol czy sluchanie muzyki. Ciekawe jakbys piszczal, cwaniaczku.
0
@Zawsze_Wierny Tez tak myslalem jeszcze miesiac temu, ale abde straszna znizka formy, jutgla to samo (chociaz w sumie on to jest typowym napastnikiem). Jak dla mnie dobry ruch, zwlaszcza jesli faktycznie zgodzil sie mocno obnizyc wyplate.
0
@amanter chlop zaraz poleci z tego twittera jak trump xD
1
Pare dni temu la rambla nie dzialala przez dobre 6 godzin. Teraz wykop nie dziala. Niech ten 2022 sie juz konczy
19
Ee przegapilem oficjalke?
0
Ta hiszpania to widze poyebana nie mniej niz pisowska polska. Uniewiniaja pedofila, chlopowi chca wyplacic za 2 lata wiezienia 20 000. Co jest kurde.
1
@Pogba niby laporta prezydentem, a to alemany wydaje się ze rozdaje karty
0
@kkbarca co jest do cholery z tym klubem. Przeciez memphis byl w topce strzelcow ligue 1, czyli musial grac wiekszosc meczow, a przyszedl do nas i co chwile cos xdd
13
Miec mega kadre + messiego i chelpic sie wygraniem la liga. Szkoda ze o sukcesach w lidze mistrzow nie wspomnial.
8
Traore warto jest wypozyczyc chocby dla samych memow. Obsmialem sie jak norka.
0
@busquets5 pona****my sie troszke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO Dla samych tych memow warto bylo sprowadzic adame xD
0
@blakkudium Czyli typowo, sprzeczne informacje. News pod ktorym piszemy, mowi o oplaceniu calosci polrocznego wypozyczenia, czyli powinno byc 1.2 miliona.
0
To ile chlop musi zarabiac w tej anglii (najbogatsza liga) skoro to nie koliduje sprzedaza/przedluzeniem dembele. xD Albo jeszcze lepiej, ile zada cienias morata, ze stanowi ewentualny problem w sprowadzeniu. Kek.
0
Kto wie. Z immobile tez sie wszyscy smiali w bundeslidze, a w serie a jest mocarzem.
Moze chlop zaskoczy.
2
@DonAndrzejos przyda sie kolejna szklanka do kolekcji