2

Pedri .. zapomnialem jaki ty piekny jestes

7

Luuk joga bonito de jong

0

Matrix definitywnie sie zepsul.

0

Alves TOP topow

0

Ciekawe czy araby kibicuja realowi bo podobne biale stroje maja czy dlatego ze sa faworytami

0

@Pawel13sz hiszpanski urban. Ale uszyska

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty

2

@horang Ales chlopie zacietrzewiony. Na starosc bedziesz dzisiejszym pisowcem. Smutne.

0

@Encore jednak lepiej no lajfic na la rambli

0

@FafitFCB cieszmy sie poki go mamy. Zaraz pis ocenzuruje siec i tyle z tego bedzie

0

@michal26 tia usa i ich slynny.wolny rynek. No chyba ze chodzi o lobbystow albo o chora sluzbe zdrowia, o amazonie nie wspominajac, to wtedy nie.

0

@mkord tez prawda. W sumie mozna powiedziec ze 2 bledy ze strony xaviego bo sciagnal luuka. Depay niby w rytmie meczowym nie porywal, a tu jeszcze po kontuzji. Ehh no ale kazdy madry po fakcie

0

@Tomo1989 zdecydowanie mniej, zwlaszcza jesli siodelko jest optymalnie ustawione czyli ni za wysoko ni za nisko

0

@lukaszbrk ta tylko zeby sobie kolan nie zajechal. Lepszy rower przy takiej masie. A koniec koncow trzeba mniej jesc, niestety. Odpowiedni bilans kaloryczny i waga bedzie leciec lezac brzuchem do gory

0

@plastek87 troche gavi, ale bardziej xavi ze go nie sciagnal. Dobrze wie ze mlody elektryczny jest.

Wszystko sie posypalo jak zostalismy w 10

4

@Rewolucja123 co chlop ma mase ;d

0

Zero zdziwienia. Wielu pilkarzy pokazuje ze wiek to tylko liczba.

0

@BartqRKO dziwisz mu sie? Tyle razy zostac wycyckanym, to juz chlop przestal wierzyc w.te nagrody

0

No szkoda szkoda. Na obrone gralismy na wyjezdzie z granada w formie. Troche tez xavi zaspal ze zmiana gaviego. Juz w poprzednim swoim meczu prosil sie o czerwona kartke.

Nie od razu rzym zbudowano. W dodatku depay zaczyna coraz bardziej przypominac coutinho. Dobrze chociaz ze tani w utrzymaniu.

9

Depaya trzeba odpalic jeszcze w styczniu, a nie luuka

0

Musialo sie tak skonczyc

3

Jak zgarniemy dzisiaj 3.pkt to ewidentnie bedzie trzeba przyznać, ze sedzia nam pomogl. Powinnismy grac w 9

0

@MrPGG chlop wiecej krokow zrobi przez 90 minut niz ja przez 8 godzin na magazynie xdd

0

Aaaalveees aaaalveees

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Koeman mial racje z de jongiem. Tylko nie umial chlopa wykorzystac xD

2

WHO NEEDS MORATA

0

@FC1899Barca ewentualnie kamienie nerkowe hehe

0

No przez.45 minut wrocily demony w postaci braku strzalu celnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?