FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pedri .. zapomnialem jaki ty piekny jestes
7
Luuk joga bonito de jong
0
Matrix definitywnie sie zepsul.
0
Alves TOP topow
0
Ciekawe czy araby kibicuja realowi bo podobne biale stroje maja czy dlatego ze sa faworytami
0
@Pawel13sz hiszpanski urban. Ale uszyska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Komentarz usunięty
2
@horang Ales chlopie zacietrzewiony. Na starosc bedziesz dzisiejszym pisowcem. Smutne.
0
@Encore jednak lepiej no lajfic na la rambli
0
@FafitFCB cieszmy sie poki go mamy. Zaraz pis ocenzuruje siec i tyle z tego bedzie
0
@michal26 tia usa i ich slynny.wolny rynek. No chyba ze chodzi o lobbystow albo o chora sluzbe zdrowia, o amazonie nie wspominajac, to wtedy nie.
0
@mkord tez prawda. W sumie mozna powiedziec ze 2 bledy ze strony xaviego bo sciagnal luuka. Depay niby w rytmie meczowym nie porywal, a tu jeszcze po kontuzji. Ehh no ale kazdy madry po fakcie
0
@Tomo1989 zdecydowanie mniej, zwlaszcza jesli siodelko jest optymalnie ustawione czyli ni za wysoko ni za nisko
0
@lukaszbrk ta tylko zeby sobie kolan nie zajechal. Lepszy rower przy takiej masie. A koniec koncow trzeba mniej jesc, niestety. Odpowiedni bilans kaloryczny i waga bedzie leciec lezac brzuchem do gory
0
@plastek87 troche gavi, ale bardziej xavi ze go nie sciagnal. Dobrze wie ze mlody elektryczny jest.
Wszystko sie posypalo jak zostalismy w 10
4
@Rewolucja123 co chlop ma mase ;d
0
Zero zdziwienia. Wielu pilkarzy pokazuje ze wiek to tylko liczba.
0
@BartqRKO dziwisz mu sie? Tyle razy zostac wycyckanym, to juz chlop przestal wierzyc w.te nagrody
0
No szkoda szkoda. Na obrone gralismy na wyjezdzie z granada w formie. Troche tez xavi zaspal ze zmiana gaviego. Juz w poprzednim swoim meczu prosil sie o czerwona kartke.
Nie od razu rzym zbudowano. W dodatku depay zaczyna coraz bardziej przypominac coutinho. Dobrze chociaz ze tani w utrzymaniu.
9
Depaya trzeba odpalic jeszcze w styczniu, a nie luuka
0
Musialo sie tak skonczyc
3
Jak zgarniemy dzisiaj 3.pkt to ewidentnie bedzie trzeba przyznać, ze sedzia nam pomogl. Powinnismy grac w 9
0
@MrPGG chlop wiecej krokow zrobi przez 90 minut niz ja przez 8 godzin na magazynie xdd
0
Aaaalveees aaaalveees
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Koeman mial racje z de jongiem. Tylko nie umial chlopa wykorzystac xD
2
WHO NEEDS MORATA
0
@FC1899Barca ewentualnie kamienie nerkowe hehe
0
No przez.45 minut wrocily demony w postaci braku strzalu celnego.