0

@tomek8756 Wiara w to, ze tego nie podpisze, patrzac do tej pory co podpisywal, jest naiwne jak wiara w swietego mikolaja. Ewentualnie skieruje cala sprawe do TK i go wyrecza. W kazdym razie lex tvn przejdzie. Pis musi wprowadzic pelna cenzure, bo narracja jak jest zajebiscie w kraju, sie sypie jak domek z kart. A od stycznia to juz w ogole rypnie jak chinski wiezowiec xD

1

@Krystian1588 Bo jest cienki, i dobrze o tym wie. Tylko Barca, jako druzyna z topu, byla glupia by go zatrudniac. Znaczy sie bartomeu i spolka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 No wlasnie sek w tym, ze to tylko 7/10 (dla mnie 6/10), a byl potencjal na druga gre o tron bez kiczowatego zakonczenia na sile. Gotowy scenariusz od A do Z, wystarczylo lepiej go zrealizowac. No ale na to trzeba troszke wiecej hajsu na efekty, rezyserow/scenarzystow i aktorow. Oprocz Cavilla rzecz jasna.

2

Zajebiscie sympatyczny szkoleniowiec ten lopetegui

0

@theadzio124 ale jest za darmo, a w tym sezonie gramy praktycznie o nic (zakladam ze mecz z sevilla udowodnil ze top 4 robimy z palcem w nosie), z lm juz odpadlismy. Jest fati, jest braithwait. A w lecie mozna przeanalizowac sytuacje i podejrzewam ze wiecej opcji by sie pojawilo, niz w zimie.

Poza tym mieliśmy wracac do korzeni, do szkolki, do mlodych, prawda? Wiec kiedy jak nie w tym przejsciowym sezonie dac szanse temu i tamtemu

7

Okaze sie drugim ericiem czyli bez szalu. Bez powodu go city nie oddaje. Ja bym dal szanse jutgli i temu drugiemu z barcy b (Chyba ma kontuzje bo troche umarl temat)do konca sezonu, no ale...

0

@Nefir sieeet. No to nico dostanie wiecej niz 20 minut tez dobrze.

0

Dobry mecz. Braklo sil na druga polowe, bo w sumie w pierwszej dali chlopaki czadu. Sevilla zdominowana,.przez pol godziny nie mieli nawet pol sytuacji. Chwile pozniej niestety flaszbaki z liverpoolu, ale wrazenia ogolnie dobre. Poprosze o taki sklad w nastepnym meczu. W sumie to chyba bedzie 3x z rzedu, ale czuja sie dobrze w ttym zestawieniu.

2

@gaq wlasnie takie myślenie zaprowadzilo nas do obecnej sytuacji. Szczerze, jak ma byc znów tworzona drabinka placowa, to krzyz na droge i wole wychowanka.

4

Alba to leszczyk jednak jest. Z drugiej strony przesadzil z reakcja kounde.

0

Poprosze nico za de jonga i idziemy jak po swoje.

0

@taris Moze i poraza, ale jeszcze nie dawno mielismy problem w ogole ze strzalem celnym i to z druzynami gorszymi od sevilli. Jest progres jak nic.

4

Wow patrze na stastyki. 15 akcji, 5 strzalo celnych. I to na stadionie w sewilli. Kosmos. Ale faktycznie dobrze to wyglada. Przeciez gospodarze przez 30 minut nawet nie pierdli.

Jest dobrze, a przeciez gramy dzieciorami i mamy w cholere kontuzji :D

6

Gol do przerwy. Tera jak na nich ruszymy to iskry bedo leciec. 1:3, tak bedzie

1

Ktos tam jeszcze narzekal na araujo? xD

6

Szkoda bo praktycznie nie istnieli przez 30 minut.

1

No jak ter stegen tak slabo. @ściah pisal ze nic nie szlo zrobic przy strzalach i w ogole zawsze guten morgen mowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bykunn ja po pierwszym sezonie odpuscilem. Profanacja ksiazki, zmarnowanie potencjału na druga gre o tron

0

Ale bym go chcial zobaczyc. Zawsze mi sie podobal czy to jak gral w psg czy na mistrzostwach swiata jako reprezentat urugwaju. TOP, nawet jesli wiekowy.

0

Jeszcze bedzie jak rok temu. Tylko ze z happy endem

0

@amanter ale zeby tak chlop chlopa lapal.

0

@Kengo ramiona przypominaja dementorow z harrego pottera :0

2

Bardzo konkretny, nie kombinuje jak depay. Powinien dostac pare szans nawet jak wyzdrowieje holender czy dunczyk

0

@slayer Juz nas dziela tylko 2 czy tam 3 punkty od top 4. A po to byl sprowadzony xavi, zeby druzyna notowala progres. No bo skoro ma zostac obdarzony mega transferami (jak na dzisiejsze mozliwosci placowe) to po co w ogole zwalnialismy koemana?

7

Dawac taniego cavaniego, kontuzjowani wroca lada moment, a jutgla wczoraj naprawde ppkazal sie z dobrej strony. Po co tak szastac hajsem, ktorego nie mamy... Top 4 to jest pewne ze wywalczymy, a moze naprawde ktoś wybuchnie talentem z barcy b.

Ja wiem ze to barca i wszystko musi byc na juz, ale jak sie w kryzysie to moze warto dac sobie ten sezon luzu. Tym bardziej ze z LM odpadlismy, wiec nie ma zbytnio sie o co bic. A top 4 to pewniak ze wywalczymy.

Mam nadzieje ze to bajdurzenie dziennikarzy i zaufamy naszej szkolce i obecnej druzynie. Przynajmniej do konca sezonu

1

Gangus mamed polegl? Cos pieknego.

0

@masq nie jesli walcza jak gavi czy nico. A frenkie momentami sobie truchta, brakuje mu zaangazowania.

0

@Pogba to zrezygnuj. Przerzuc sie na streamy, albo inne hobby. Viaplay nie dosc ze jeszcze bardziej dzieli rynek pilkarski i sportowy w sumie tez, to jeszcze oferuja niska jakosc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?